Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Ивановић нам се враћа а он ваљда потпада под бонус играче.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

srkins wrote: Thu May 11, 2023 11:53 am Za dzabe nam nece dati sigurno, verovatno bi isli neki procenti plus odredjena suma lupam 150.000 plus 30posto ili tako nesto definitivno nam gori pod nogama
Sećaš li se da smo Dušana Stevanovića, drvo, platili 150.000e Radniku iz Surdulice? Kako misliš da će nam ga cigani dati za iste pare? Slobodna procena da bez 500k + tih 30% neće ni ulaziti u razgovore. Imamo li te pare? Teško. Tako da se ne zanosimo. Jedino što može da se desi da cigani budu "dobrotvori srpskog fudbala", pa da nam obojicu ustupe da im ih razigramo godinu dana, zbog "dobrih međuklupskih odnosa".
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3665
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Rabba wrote: Thu May 11, 2023 7:26 pm
srkins wrote: Thu May 11, 2023 11:53 am Za dzabe nam nece dati sigurno, verovatno bi isli neki procenti plus odredjena suma lupam 150.000 plus 30posto ili tako nesto definitivno nam gori pod nogama
Sećaš li se da smo Dušana Stevanovića, drvo, platili 150.000e Radniku iz Surdulice? Kako misliš da će nam ga cigani dati za iste pare? Slobodna procena da bez 500k + tih 30% neće ni ulaziti u razgovore. Imamo li te pare? Teško. Tako da se ne zanosimo. Jedino što može da se desi da cigani budu "dobrotvori srpskog fudbala", pa da nam obojicu ustupe da im ih razigramo godinu dana, zbog "dobrih međuklupskih odnosa".
Neki dan si ga spominjao da bi mogao biti naš prvi golman. Izgleda da mu je igranje nogom jača strana. Možda će igrati za fk Zabela. :frown:
https://nova.rs/sport/fudbal/dragan-ros ... nicki-nis/
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
LIMAN
Posts: 223
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Transferi

Post by LIMAN »

Totalni offtopic, al jedna stvar mi se mota po glavi vec danima.
Kad je Lalatovic one godine doveo drva iz Borca iz Cacka, jel se seca neko celavog Mićića? :mrgreen:
Masa je ionako bila revoltirana sto smo potpisali te neproverene igrace i sto se pojacavamo iz Borca iz Cacka i na sve to, Mićić legenda debituje i mislim da gubi loptu negde pozadi i primamo gol i da li je cak i neki crveni dobio tu prvu utakmicu, nisam siguran. Uzasan debi, posle kog ga ljudi nisu pustali da zivi sa tribina, i uvek mi ga je bilo nekako zao, jer koliko god se on trudio, uvek su mu dobacivali jer je ostao urezan posle te prve utakmice. Naravno da ne navijam za vracanje Mićića, ne znam ni da li covek i dalje igra fudbal, samo eto, evociram uspomene na tadasnje transfer bombe :D
Last edited by LIMAN on Thu May 11, 2023 8:48 pm, edited 1 time in total.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1291
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

https://www.transfermarkt.com/fk-vojvod ... asse=&w_s=

Tad stigli sa njim i Miletić i Jovančić iz Čačka. Al što se Mićića tiče, meni ostalo da je protiv Partizana na JNA odgirao jako dobro. Meleg na toj utakmici dao onaj lep lob.
CRD FCV
Posts: 1744
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Мићић је по мени био квалитетан да стане на лопту, добар дефанзивни везни. Имао је тај кикс који га је пратио док је био код нас.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Mićić pre nas, u Borcu isto kod Lalata dao vrv jedina dva gola u karijeri..... NAMA (Marku Kordiću) naravno.... :frown: Tad smo pukli valjda 4-2...
A čovek, koliko sad vidim živi u Kanadi, zasnovao porodicu i uživa. Želim mu sve najbolje, svakako...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

I Mićić i Jovančić su od dolaska izgledali kao da su promašili sport. Dok je Jovančić izrastao u jednog od nosilaca ekipe, doduše tek posle godinu dana, Mićić je ostao veliki promašaj. Ja ga se ne sećam po samo jednoj grešci iz prve utakmice, mene je redovno izvodio iz takta. Al zato to u gostima protiv partizana je bio odigrao apsolutno doktorski. Revolt je nastao zato što je doveden kao evropsko pojačanje sa 32 godine i jedinom značajnijom sezonom u Čačku.

@slanobarac
Videh... Pravi čovek za kombinat...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4026
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ja bih dao jedno nepopularno mišljenje, ciganima bih dao Čumića za paket Stanić, Radulović i Motika. Cigani su zainteresovani za njega i ako bi krenuli po njega ja bi ih dobro odrao i tražio ovu trojicu a oni svakako neće imati mesta u zvezdi a imaju za naše uslove veliki potencijal a i mlađi su od Čumića plus nisu ništa lošiji fudbaleri.

Pa me zanima vaše mišljenje o ovakvom raspletu stvari?
(Ovo nije info samo moje neko razmišljanje šta bih tražio ako bi krenuli po Čumića)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4084
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Čumić je jedan od onih likova koje ne bih voleo da damo ciganima iskreno, ni za kakve pare... Ne slažem se sa tobom da nisu lošiji fudbaleri, deluju mnogo nestabilinije i nabeđenije od jednog Čumića. A Nikolu smo ipak kompletirali mi i cigani bi dobili potpunog igrača, za 3 u razvoju. Tehnički, ok, to je potencijalno taj nivo, ali uvek ćeš sa njima imati opasnost da kad čmarakana pozove, da oni peške idu za beograd. Pogotovo Radulović i naročito Motika. Da se razumemo, kad bi se gledalo u vakuumu, suvi kvalitet, u potpunosti bih podržao tvoj predlog. Čak bih ga dopunio sa procentima od dalje prodaje Čumića(pa i 20%).
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3665
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Ja bih Čumiću doveo pravog pakera koji ima brzinu Simića i pas Drinčića. Mislim da bi bili produktivniji od ove mlade trojke.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Slozio bih sa @Rabba.
Meni samo nije jasno zasto NN bolje odigra pas sa Simicem, nego sa Cumicem (ili se bolje razumeju ili zato sto Simic kontinuirano trci?)?
Kad bi NN isto odigrao sa Cumicem, Cumic bi se nadavao golova, jer ima daleko bolju realizaciju od Simica.
Simic za trenutak izgubi koncentraciju, sta sa loptom u gol sansi, da li raspaliti jako ili plasirati? Izgubi vreme u tome i obicno raspali jako mimo gola ili u golmana.

Ne bih uzimao igrace, okorele zvezdase, u razvoju, jer bi prvim pozivom krenuli peske za Beograd i samo cekali taj poziv na odskocnoj dasci u Vojvodini. Odlicnog igraca blizanaca na zalasku karijere DA. Kao npr. Sestic, Drincic i slicno. Mozda sad taj Krsticic?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1291
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Fri May 12, 2023 12:48 pm Slozio bih sa @Rabba.
Meni samo nije jasno zasto NN bolje odigra pas sa Simicem, nego sa Cumicem (ili se bolje razumeju ili zato sto Simic kontinuirano trci?)?
Kad bi NN isto odigrao sa Cumicem, Cumic bi se nadavao golova, jer ima daleko bolju realizaciju od Simica.
Simic i Cumic su dva razlicita tipa igraca. Simicu vise odgovara igra bez lopte, dok se Cumic oseca komfornije sa loptom u nogama. NN je igrac koji svojim kretanjem pomera odbrambene igrace i otvara prostor za igraca poput Simica. Mislim da ni Batak, ni Rastavac nisu dobro iskoristili NN. Takodje, takvi igraci(npr Ziru, Benzema), sto su stariji to su bolji, tako da mislim da cemo tek videti najbolje od NN.
Simic za trenutak izgubi koncentraciju, sta sa loptom u gol sansi, da li raspaliti jako ili plasirati? Izgubi vreme u tome i obicno raspali jako mimo gola ili u golmana.
Mislim da je Simicu problem sto se on previse potrosi u sprintu i onda nema dovoljno snage da donese pravu odluku. On kad trci, nekako cudno dise, izbacuje sav vazduh odjednom. Mislim da mu to nije dobro.
Ne bih uzimao igrace, okorele zvezdase, u razvoju, jer bi prvim pozivom krenuli peske za Beograd i samo cekali taj poziv na odskocnoj dasci u Vojvodini. Odlicnog igraca blizanaca na zalasku karijere DA. Kao npr. Sestic, Drincic i slicno. Mozda sad taj Krsticic?
Mislim da nam Krsticic ne bi nista dobro doneo. Fali nam jedan trkac poput Adjurua ili Radoje. Sa takvim osiguracem Zukic i Topic ce biti mnogo bolji igraci. Nazalost, mislim da nemamo sanse da ih zadrzimo obojicu.

PS Ima igraca i u drugim klubovima, ne moramo posmatrati blizance.
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Dobiješ Čumića, koji se smatra detetom Slobode, za koju i navija, zna šta je lokalpatriotizam, igrača koji o Voši govori u superlativu (ali iskreno), oseća se lepo ovde, igrača sa ogromnim potencijalom, igrača za kojeg i dalje možeš dobiti fine novce u inostranstvu... I njega da menjamo za cigančiće?! Ne, hvala...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne znam ni da li npr. Krsticic moze i hoce jos da igra?
Slazem se da ima i u drugim klubovima igraca, ali nama sad treba igrac sa evropskim iskustvom ( ne mora biti iz blizanaca, ali da li mozemo platiti nekog takvog stranca?)
Treba nam tip igraca koji ce rastereti straha nase igrace od evropskih ekipa. To domaci igraci, bez tog iskustva ne mogu doneti, bez obzira na kvalitet. Treba nasoj ekipi i vise sportske drskosti i samopouzdanja, koje imaju igraci koji su se susretali sa dobrim timovima iz Evrope. Da ne bude kao kad nasi predju most na Besci, oni vec izgubili utakmicu u Beogradu.
PS
Ima i Cukaricki dobre igrace, pa u Evropi pukne k'o zvecka, jer nemaju takvog iskustva i ubi ih trema.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply