Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

A Simić ništa?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Изгледа пропало.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

vdn slaninar wrote: Tue Jan 31, 2023 10:10 pm Изгледа пропало.
Bolje i ovo nego da je Topićev transfer propao a Simić otišao.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Prijatelj kaže Espinosa i Silađi…
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Tue Jan 31, 2023 11:53 pm Prijatelj kaže Espinosa i Silađi…
Koliko vidim na komentaru, to je samo zelja Rastavca.
Ne znam koliko bi Siladji mogao pomoci, a ko je Espinosa?
Bolje da su pregovarali sa Lukicem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Turija wrote: Wed Feb 01, 2023 2:04 am
Deep Purple wrote: Tue Jan 31, 2023 11:53 pm Prijatelj kaže Espinosa i Silađi…
Koliko vidim na komentaru, to je samo zelja Rastavca.
Ne znam koliko bi Siladji mogao pomoci, a ko je Espinosa?
Bolje da su pregovarali sa Lukicem.
Lukić je pod ugovorom i igra standardno. Pre dva dana dao gol.
Silađi je slobodan.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Turija wrote: Wed Feb 01, 2023 2:04 am
Deep Purple wrote: Tue Jan 31, 2023 11:53 pm Prijatelj kaže Espinosa i Silađi…
Koliko vidim na komentaru, to je samo zelja Rastavca.
Ne znam koliko bi Siladji mogao pomoci, a ko je Espinosa?
Bolje da su pregovarali sa Lukicem.
https://www.transfermarkt.com/javier-es ... ler/128219
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Citam Cukaricki doveo pojacanje iz Brazila, kazu imaju skaute i tamo. Koliko smo mi daleko od Cuke nismo ni svesni. Mi ne mozemo da nadjemo igrace u exyu, a kamoli negde zapadnije.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Istocno stajanje wrote: Wed Feb 01, 2023 10:46 am Citam Cukaricki doveo pojacanje iz Brazila, kazu imaju skaute i tamo. Koliko smo mi daleko od Cuke nismo ni svesni. Mi ne mozemo da nadjemo igrace u exyu, a kamoli negde zapadnije.
Naravno da smo jako daleko od tog kvazi kluba, na žalost i na tugu svih nas. Treba toga biti svestan i posebno biti svestan razloga, a jedan od ključnih je u tome što se tamo već godinama zna ko šta radi, kome polaže račune i za čiji interes to radi, odnosno nema promena svakih godinu dve i počinjanja iz početka. Nisu oni to postigli od prekjuče. Kod nas je potpuno drugačija situacija i tu leži najveći deo problema. Dok se ne uspostavi unutrašnja stabilnost u kontinuitetu nema ništa od toga.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Taj Espinoza... 30 godina, dobar CV, pola godine bez fudbala, verovatno istrošen, bez daljih ambicija i želje za dokazivanjem... Zvuči li poznato?
Koliko bi njega čekali da ''dođe na svoje''? Jednog čekamo već mesecima i opet ništa.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Cane wrote: Wed Feb 01, 2023 11:45 am
Istocno stajanje wrote: Wed Feb 01, 2023 10:46 am Citam Cukaricki doveo pojacanje iz Brazila, kazu imaju skaute i tamo. Koliko smo mi daleko od Cuke nismo ni svesni. Mi ne mozemo da nadjemo igrace u exyu, a kamoli negde zapadnije.
Naravno da smo jako daleko od tog kvazi kluba, na žalost i na tugu svih nas. Treba toga biti svestan i posebno biti svestan razloga, a jedan od ključnih je u tome što se tamo već godinama zna ko šta radi, kome polaže račune i za čiji interes to radi, odnosno nema promena svakih godinu dve i počinjanja iz početka. Nisu oni to postigli od prekjuče. Kod nas je potpuno drugačija situacija i tu leži najveći deo problema. Dok se ne uspostavi unutrašnja stabilnost u kontinuitetu nema ništa od toga.
Ma kakav skaut iz Brazila, počeli Južnoamerikanci da se nude preko agenata da bi došli do evrope. Matijašević šuplju može da prodaje nekome drugom.

Pa dobro evo postavljam direktno pitanje, sa svim tim kontinuitetom, okosnicom tima sačuvanom i dodatno ojačanom, dovedenim trenerom sa dobrom reputacijom, imaju dva boda više od nas a mi smo bili katastrofalni?

I evo mi bi već sve da menjamo i teramo a želimo neki kontinuitet? Kakvi su to dupli aršini?

Lazetić je prošle sezone izgubio izlazak u evropu sa TSC-om pa mi bi njega već tad oterali?

@Karlsson igra on onu Piqeu-ovu ligu u Španiji. Ne znam šta je ono neki mali fudbal ali su dobro plaćeni, igra tamo dosta profesionalnih igrača dok čekaju angažman, naravno to nije takmičarski intenzitet ali sam video da to igra.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@Deep
Znas zasto mogu ti navedeni klubovi da izdrze kontinuitet i u losim rezultatima?
Zato sto nisu Vojvodina, zvezda i partizan i nemaju navijace.

Samo posle jednog poraza na pripremama, Milojevicu se vec zaljuljala klupa. Blizanci to mogu pregurati, zato sto im se sipa novac kapom i sakom. Vojvodina ne moze bez turbulencije.
Vosa ne moze novcano da prati ni priblizno blizance, jer nije projekat, a uslovi nisu za cisto poslovanje, pa ozbiljni ljudi nece u Klub, kao i ozbiljni igraci.
U cz i partizan dolaze neki osrednji evropski fudbaleri, jer su plate bolje kod blizanaca, nego u njihovim klubovima. To se vidi i po mnogobrojnim promasajima blizanaca u transferima, ali bez finansijskih posledica po ta dva kluba.

Kroz jucerasnji slucaj Topicevog potencijalnog transfera, videli smo koliko placa klub iz donjeg doma Serije A, tj. koliko vrede nasi trenutni igraci. Valjda i njima postane jasno stanje o svojim snovima i kako treba da igraju u Vosi, da bi imali neku primecenu fudbalsku karijeru? Na primer, da se istakne u derbi utakmicama, da gol blizancima, igra Evropu. Onda vec moze poceti da sanja.
Tako i uprava i trener.
Recimo, Buturovic i Lalatovic su to relativno uspesno pokusali u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Turija wrote: Wed Feb 01, 2023 12:45 pm @Deep
Znas zasto mogu ti navedeni klubovi da izdrze kontinuitet i u losim rezultatima?
Zato sto nisu Vojvodina, zvezda i partizan i nemaju navijace.

Samo posle jednog poraza na pripremama, Milojevicu se vec zaljuljala klupa. Blizanci to mogu pregurati, zato sto im se sipa novac kapom i sakom. Vojvodina ne moze bez turbulencije.
Vosa ne moze novcano da prati ni priblizno blizance, jer nije projekat, a uslovi nisu za cisto poslovanje, pa ozbiljni ljudi nece u Klub, kao i ozbiljni igraci.
U cz i partizan dolaze neki osrednji evropski fudbaleri, jer su plate bolje kod blizanaca, nego u njihovim klubovima. To se vidi i po mnogobrojnim promasajima blizanaca u transferima, ali bez finansijskih posledica po ta dva kluba.
Apsolutno isto sam hteo napisati. Nemojmo porediti Vošu sa tamo nekim veštačkim zonašima stvorenim da peru novce a nemaju navijača. Ne ide to ma koliko mi bili u :shit:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Turija wrote: Wed Feb 01, 2023 12:45 pm @Deep
Znas zasto mogu ti navedeni klubovi da izdrze kontinuitet i u losim rezultatima?
Zato sto nisu Vojvodina, zvezda i partizan i nemaju navijace.
Tacno tako. Ocekivanja od jednog povremenog drugoligasa i beogradskog zonasa iz vremena ex-YU su ipak drugacija nego kod dvostrukog sampiona. Ma koliko to apsurdno zvucalo iz ove sadasnje perspektive ipak je i dalje tako. Treba oni jos jos mnogo da se isprse da bi se stvorio pritisak da u kontinuitetu moraju biti u vrhu kao kod nas, i to cak i kad smo ovako srozani i devastirani.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply