Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

šumar wrote:Da li neko zna kako ide prodaja godišnjih karata?
Nije mi jasno da neko ne kupi sezonsku a navija za Vošu.
Mozda bi SIVA EMINENCIJA mogao da podeli tu informaciju sa nama u ponedeljak. Osim ako to nije VOJvodiniNA tajna...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

budababa wrote:
šumar wrote:Da li neko zna kako ide prodaja godišnjih karata?
Nije mi jasno da neko ne kupi sezonsku a navija za Vošu.
Mozda bi SIVA EMINENCIJA mogao da podeli tu informaciju sa nama u ponedeljak. Osim ako to nije VOJvodiniNA tajna...
Pa mozemo okvirno izracunati,saberemo tri najveca redna broja na pretplatnim kartama od forumasa i cifra mora bar 90% da bude priblizno tacna :lol:

Evo,ja sam 76 Zapad :wink:
Image
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Voja wrote:
budababa wrote:
šumar wrote:Da li neko zna kako ide prodaja godišnjih karata?
Nije mi jasno da neko ne kupi sezonsku a navija za Vošu.
Mozda bi SIVA EMINENCIJA mogao da podeli tu informaciju sa nama u ponedeljak. Osim ako to nije VOJvodiniNA tajna...
Pa mozemo okvirno izracunati,saberemo tri najveca redna broja na pretplatnim kartama od forumasa i cifra mora bar 90% da bude priblizno tacna :lol:

Evo,ja sam 76 Zapad :wink:
Ја данас да купим сезонску карту пре текме а госпођица која ради каже да су се продавале до пре пола сата пре него што сам ја дошао и морао сам да платим улазницу 400 дин. Па зашто им је било тешко да продају још једну сезонску :!: :?:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Voja wrote:
budababa wrote:
šumar wrote:Da li neko zna kako ide prodaja godišnjih karata?
Nije mi jasno da neko ne kupi sezonsku a navija za Vošu.
Mozda bi SIVA EMINENCIJA mogao da podeli tu informaciju sa nama u ponedeljak. Osim ako to nije VOJvodiniNA tajna...
Pa mozemo okvirno izracunati,saberemo tri najveca redna broja na pretplatnim kartama od forumasa i cifra mora bar 90% da bude priblizno tacna :lol:

Evo,ja sam 76 Zapad :wink:
67 Sever :wink:
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

67 zapad!
Jedna je crvena a druga je bela....
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ja sam 179 za sever,a ima vec od kada sam uzeo tu sezonsku.Sever je izgleda posle Kule poceo da se prodaje kako valja. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

216 sever,ali to je bilo jos pred tekmu sa metalcem! :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

216+76 = 292 za sada :roll:
Image
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

57 istok + danas sam i drugara nagovorio da izvadi ali ne znam koji je broj..
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

dapokalypto wrote:57 istok + danas sam i drugara nagovorio da izvadi ali ne znam koji je broj..
51, drugar 52, jos jedan drugar 53 istok :wink:
Volem Vošu!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Mislim da se ne moze vako bas najpreciznije odrediti,jer se prodavalo na 2 lokacije pa verovatno ima prostora izmedju karata koje su ostale na veterniku i onih poslatih na stadion.Ja sam 206 zapad kupljeno na stadionu!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Valjda nisu izdavali duplikate :D :D :D
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Nema potrebe da računamo, jer glupo je ako danas nisu prodavali na šalteru godišnje karte u vreme kad i ulaznice za repku.
Stvarno ne mogu da verujem da neko pola sata pre utakmice prestane da prodaje godišnje.Da mnogi navijači, kao npr Sloba NN, ne mogu da kupe godišnju, umesto ulaznice.Pa to mi više liči na sabotažu, nego na tvrdokornu komunističku birokratiju :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Turija wrote:Nema potrebe da računamo, jer glupo je ako danas nisu prodavali na šalteru godišnje karte u vreme kad i ulaznice za repku.
Stvarno ne mogu da verujem da neko pola sata pre utakmice prestane da prodaje godišnje.Da mnogi navijači, kao npr Sloba NN, ne mogu da kupe godišnju, umesto ulaznice.Pa to mi više liči na sabotažu, nego na tvrdokornu komunističku birokratiju :cry:
Vojvodina je danas bila samo formalno domacin mladoj reprezentaciji u NS, sve stvari oko reprezentacije vodi agencija FSS "Plavi,plavi"(prodaja karata,redarska sluzba,kompletna marketing organizacija,vodjenje semafora...) i zato nisu mogle da se prodaju pretplatne karte za Vojvodinu jer to nije u njohovoj nadleznosti. Karte su se danas prodavale samo do onog trenutka dok nisu dosli njihovi ljudi na biletarnicu sa kartama za danasnji mec.
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Da li neko moze da mi kaze da li cu, ako kupim godisnju za istok, moci sa njom na zapad protiv blizanaca?
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Post Reply