Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Post by fksloboda.org »

Hvala, Kamenica, u ime svih slobodasa.
Mozda je Uzice ipak nejako da ima klub evropskih razmera, ima dosta posla da se obavi na bazicnom nivou, ali treba koristiti svaku priliku da se tako neka epizoda upise u klupsku istoriju, naravno ukoliko to nece toliko kostati da uzdrma osnovu :wink:
Za mene je stabilnost najvaznija, najpre finansijska, domacinsko poslovanje u skladu sa mogucnostima, rad sa mladima, dobre utakmice u lepom ambijentu, na sredjenom stadionu, stvaranje rivaliteta i kulta utakmica sa domacim klubovima itd.
Za pocetak, hajde da bar u prvenstvu (ako ne uspemo u kupu zbog termina - sreda, radni dan) napunimo sto vise nase stadione na medjusobnom duelu i da vec od sledece sezone ponudimo alternativu na Begluku i Karadjordju, novi kvalitet na domacoj sceni. Znaci, predstojeci dueli neka napune stadion, makar vaš, ali neka budu samo zagrevanje za ono sto ce uslediti sledece sezone, kada budemo i mi na svom stadionu u totalno drugom ambijentu :wink:
Pozdrav.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

posto se blizi kup, jedno podsecanje sa adekvatnom muzickom pozadinom...
http://www.youtube.com/watch?v=XL9q3H1c ... re=related

Inace, ovih dana (prekosutra) i kapiten Brka u Pressu!
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

Realno, ako Sloboda ispadne iz kupa, moze slobodno da se oprosti od evropskih takmicenja ...
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
FF89
Posts: 26
Joined: Tue Sep 28, 2010 10:49 am
Location: RS

Post by FF89 »

toftir wrote:Realno, ako Sloboda ispadne iz kupa, moze slobodno da se oprosti od evropskih takmicenja ...
Cekaj kako mislis ako Sloboda ispadne??
Pa mi igramo protiv Slobode -,- ako ona ne ispadne ispadamo mi... ?
Da li moze neko da mi pojasni to sa evropom tj. koje mesto trebamo da budemo u ligi ili koji u kupu trebamo da budemo da bismo ucestvovali?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sa osvojenim trećim mestom svakako idemo u Evropu bez obzira na to šta uradili u kupu.Ako osvojimo kup, tim još bolje, imaćemo povoljniju poziciju i kasnije krenuti u takmičenje i tako sebe bar malo poštedeti paklenih letnjih vrućina (jer od reflektora naravno nema ništa) .
FF89
Posts: 26
Joined: Tue Sep 28, 2010 10:49 am
Location: RS

Post by FF89 »

ice wrote:Sa osvojenim trećim mestom svakako idemo u Evropu bez obzira na to šta uradili u kupu.Ako osvojimo kup, tim još bolje, imaćemo povoljniju poziciju i kasnije krenuti u takmičenje i tako sebe bar malo poštedeti paklenih letnjih vrućina (jer od reflektora naravno nema ništa) .
Da li bi nam drugo mesto u kupu znacilo nesto?
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

FF89 wrote:
ice wrote:Sa osvojenim trećim mestom svakako idemo u Evropu bez obzira na to šta uradili u kupu.Ako osvojimo kup, tim još bolje, imaćemo povoljniju poziciju i kasnije krenuti u takmičenje i tako sebe bar malo poštedeti paklenih letnjih vrućina (jer od reflektora naravno nema ništa) .
Da li bi nam drugo mesto u kupu znacilo nesto?
Уколико се финале изгуби од првака државе,поражени иде у Европу
FF89
Posts: 26
Joined: Tue Sep 28, 2010 10:49 am
Location: RS

Post by FF89 »

car jovan wrote:
FF89 wrote:
ice wrote:Sa osvojenim trećim mestom svakako idemo u Evropu bez obzira na to šta uradili u kupu.Ako osvojimo kup, tim još bolje, imaćemo povoljniju poziciju i kasnije krenuti u takmičenje i tako sebe bar malo poštedeti paklenih letnjih vrućina (jer od reflektora naravno nema ništa) .
Da li bi nam drugo mesto u kupu znacilo nesto?
Уколико се финале изгуби од првака државе,поражени иде у Европу
Cekaj npr. ako partizan osvoji JSL a sto hoce 99% znaci mi ako budemo protiv njih pukli u finalu kupa idemo u Evroup, ali ako izgubimo protiv zvezde onda ne idemo u evropu?!?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

FF89 wrote:
car jovan wrote:
FF89 wrote: Da li bi nam drugo mesto u kupu znacilo nesto?
Уколико се финале изгуби од првака државе,поражени иде у Европу
Cekaj npr. ako partizan osvoji JSL a sto hoce 99% znaci mi ako budemo protiv njih pukli u finalu kupa idemo u Evroup, ali ako izgubimo protiv zvezde onda ne idemo u evropu?!?
Pa već sam napisao da idemo svakako ako budemo treći.A ovo sa finalom je više bitno za Slobodu, ali neće oni ni doći u tu situaciju, bar se nadamo jer mi želimo trofej, a ne puki plasman u Evropu.
FF89
Posts: 26
Joined: Tue Sep 28, 2010 10:49 am
Location: RS

Post by FF89 »

ice wrote:
FF89 wrote:
car jovan wrote: Уколико се финале изгуби од првака државе,поражени иде у Европу
Cekaj npr. ako partizan osvoji JSL a sto hoce 99% znaci mi ako budemo protiv njih pukli u finalu kupa idemo u Evroup, ali ako izgubimo protiv zvezde onda ne idemo u evropu?!?
Pa već sam napisao da idemo svakako ako budemo treći.A ovo sa finalom je više bitno za Slobodu, ali neće oni ni doći u tu situaciju, bar se nadamo jer mi želimo trofej, a ne puki plasman u Evropu.
Cekaj, ako ostanemo treci onda cemo igrati protiv evropskih klubova na nasem KARADJORDJU ako stignu reflektori ove sezone? 0.o
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Igraćemo na Karađorđu, ali samo kvalifikacije gde se i bojim da će nam biti krajnji domet, jer sve i da možemo dalje, mislim da će uprava "tankirati" kao svojevremeno ona kada smo igrali protiv Verdera.Tako će biti i vuk sit (nema potezanja priče o reflektorima i problematičnog gostovanja u Beogradu) i ovce na broju (nešto para u džepovima onih kojima to očigledno treba) .
Zato nam je taj kup bitniji od svega, a ja bih napadao i titulu do kraja, pa šta bude, bar koliko od nas zavisi.
FF89
Posts: 26
Joined: Tue Sep 28, 2010 10:49 am
Location: RS

Post by FF89 »

ice wrote:Igraćemo na Karađorđu, ali samo kvalifikacije gde se i bojim da će nam biti krajnji domet, jer sve i da možemo dalje, mislim da će uprava "tankirati" kao svojevremeno ona kada smo igrali protiv Verdera.Tako će biti i vuk sit (nema potezanja priče o reflektorima i problematičnog gostovanja u Beogradu) i ovce na broju (nešto para u džepovima onih kojima to očigledno treba) .
Zato nam je taj kup bitniji od svega, a ja bih napadao i titulu do kraja, pa šta bude, bar koliko od nas zavisi.
Cekaj, hoces da kazes da mi i da prodjemo klub nece hteti da plati da nastavimo takmicenje tj. "nece" imati novca?!?!?
Zar je toliko losa situacija kao sto su rekli na forumu dobili smo pare od Maria...
Gde onda Vojvodina treba da vidi šansu ako mi i da možemo da prodjemo kvalifikacije za Evropu tu cemo stati zato sto klub nema dovoljno novca da plati da nastavimo u grupnoj fazi!?!?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

FF89 wrote:
ice wrote:Igraćemo na Karađorđu, ali samo kvalifikacije gde se i bojim da će nam biti krajnji domet, jer sve i da možemo dalje, mislim da će uprava "tankirati" kao svojevremeno ona kada smo igrali protiv Verdera.Tako će biti i vuk sit (nema potezanja priče o reflektorima i problematičnog gostovanja u Beogradu) i ovce na broju (nešto para u džepovima onih kojima to očigledno treba) .
Zato nam je taj kup bitniji od svega, a ja bih napadao i titulu do kraja, pa šta bude, bar koliko od nas zavisi.
Cekaj, hoces da kazes da mi i da prodjemo klub nece hteti da plati da nastavimo takmicenje tj. "nece" imati novca?!?!?
Zar je toliko losa situacija kao sto su rekli na forumu dobili smo pare od Maria...
Gde onda Vojvodina treba da vidi šansu ako mi i da možemo da prodjemo kvalifikacije za Evropu tu cemo stati zato sto klub nema dovoljno novca da plati da nastavimo u grupnoj fazi!?!?
Mnogo zapitkuješ. :wink:
Malo iščitaj forum i pregledaj neke teme pa ćeš verovatno naći i neke odgovore koje tražiš.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

@ice
samo sam čekao kad ćeš da se umoriš... :D
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Da li važi pravilo gol u gostima u slučaju ukupnog nerešenog rezultata ?
Locked