Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Nov 05, 2022 9:49 pm @Vojo, ne znam sta bih rekao za tog momka.
Ma nema sta ni da pricamo,nismo reagovali kad se mogao dovesti za serpu ribe,pa cak i ako se ne pokaze nikom nista uvek ce se naci neki Radnik ili Rudar iz Velenja da ga kupi za te novce. Sad sam samo odgovario na postavljeno pitanje churguzijanca,sa malom vremenskom zadrskom. Nije to igrac za koga je postojala neka garancija,ali kao sto sam rekao,nekako sam verovao da ga Sturm nije zvao na probu tek tako. Sad nam samo ostaje da ga ispratimo i vidimo da l smo se zeznuli ili ispali pametni
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2227
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Zabio je, sad nisam siguran jel samo prvi ili i drugi.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

churguzijanac wrote: Sun Nov 06, 2022 1:47 am Zabio je, sad nisam siguran jel samo prvi ili i drugi.
Il oba :mrgreen:
Image
fare
Posts: 2911
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Eno Pavkov se vraća uzvezdanu ajde da im ga maznemo ispred nosa :)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2227
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nikad mi necemo nista uraditi sa njihovim igracima.Nama trebaju stranci koji veze nemaju ni sa jednim ni sa drugim.
User avatar
Turija
Posts: 11159
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Kakvo je misljenje o Kulibaliju iz Malija, kao slobodnom centarforu ( kanda ga zvezda menja Pavkovim povratkom?)? Mozda je neko ovde pratio zvezdine utakmice?
Ne verujem da je u zvezdu dosao samo zbog visine? Vise mislim da se nije snasao. Mozda nije za Evropu, ali za domacu ligu da li je Badamosi 2?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2227
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Turija wrote: Mon Nov 07, 2022 1:11 pm Kakvo je misljenje o Kulibaliju iz Malija, kao slobodnom centarforu ( kanda ga zvezda menja Pavkovim povratkom?)? Mozda je neko ovde pratio zvezdine utakmice?
Ne verujem da je u zvezdu dosao samo zbog visine? Vise mislim da se nije snasao. Mozda nije za Evropu, ali za domacu ligu da li je Badamosi 2?
Ako hoćemo nekad da budemo bolji od njih treba da prestanemo njihove "otpatke" da uzimamo.Neko će reci nije bas tako, eto doveli smo svojevremeno Abua, ali to je jedan slucaj u sto.Samo stranci koji tamo nisu igrali i imaju nulti respekt treba da dolaze i tako bar jedno narednih 5 godina.
Karlsson
Posts: 2496
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pročitao sam da taj Kulibali ima mesečnu platu 40 000 evra, a ono što sam ga gledao malo u Zvezdi dečko izgleda operisan od fudbala. Barem za poziciju koju pokriva.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4402
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Za te pare i te godine, ni slučajno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 11159
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Rabba wrote: Tue Nov 08, 2022 9:45 am Za te pare i te godine, ni slučajno.
Da, tek sam sad video koliko ima godina, pa i platu.
Nema nikakve svrhe dovesti takvog igraca (bolje Pavkova :mrgreen: :wink: )
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Onaj "moj" centarfor danas dao prvi gol,od kako sam ga spomenuo prvi put ovde na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Mozda negde nacuo da smo zainteresovani (mi sa foruma) pa se uobrazio :mrgreen:
Image
User avatar
Maki
Posts: 1507
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Carević - Traore, Vitas - Antonijević - Milosavljević - Čumić, UN, Baraj, Malbašić, NN.
Dovedeno 10 igrača, prosek 27,8 godina.
Nisu dovedene pozicije samo DM i RB.
Prepunjeno mesto bočnih napadača i zato Iz tima istisnuti mladi Kabić, Novevski i Nešković. Izbačeni i Zukić, Vidakov, Vukčević i Milošević.
Data šansa samo Jeličiću, bonusima Topiću i Miletiću i popola Lazareviću/Bjekoviću. Sva petorica primetno stagnirali u poslednjih mesec dana...

Igrali još Simići, Đorđević i Busnić. Kada se sve sabere, od starosedelaca najmanje loši.
Last edited by Maki on Thu Nov 10, 2022 10:22 pm, edited 1 time in total.
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Maki wrote: Thu Nov 10, 2022 10:16 pm Carević - Traore, Vitas - Antonijević - Milosavljević - Čumić, UN, Baraj, Malbašić, NN.
Dovedeno 10 igrača, prosek 27,8 godina.
Nisu dovedene pozicije samo DM i RB.
Prepunjeno mesto bočnih napadača i zato Iz tima istisnuti mladi Kabić, Novevski i Nešković. Izbačeni i Zukić, Vidakov, Vukčević i Milošević.
Data šansa samo Jeličiću, bonusima Topiću i Miletiću i popola Lazareviću/Bjekoviću. Sva petorica primetno stagnirali ...
Od svih nabrojanih igraca jedino sam kod Kabica prevashodno i Vidakova video neki kvalitet. Milosevic je za ono malo vremena pokazao da je jos uvek nezreo za seniorski fudbal, ali da se morao polako uvoditi u igru.
Zukic, Neskovic, Novevski, Topic, Miletic, Jelicic, Vukcevic...niko se nece buniti da odu negde
Edit: To nisu igraci koji ce nas uvesti u Ligu Evrope/Konferencije.
Last edited by ssnigd on Thu Nov 10, 2022 10:23 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Maki
Posts: 1507
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Mislim da je neki trener znalac mogao napraviti nešto od njih.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

A Valakari vec treci mec uzastopno ulazi sa klupe... Da ga nije ko kaparisao? :mrgreen:
Image
Post Reply