Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Pripreme

Post by Vuke »

Kada se iznese ozbiljna tvrdja, red je da se ona obrazloži i argumentovano dokaže ili ostaje na nivou subjektivnog mišljenja. Olako se preko tastature kucaju teške reči i neozbiljne optužbe.

Da li bi bio ljubazan da nas prosvetliš ko je sa tribine stadiona "Karadjordje" sisao vesla, meni liči na uvredu navijača Vojvodine ta tvoja rečenica i prilično mi smeta.
Ti ako nisi video da je on guran, ma sta ti to znacilo, od strane uprave, trenera, mafije, Miskovica, rodjene mame itd koga god oces onda ti preporucujem da gledas neki drugi sport.
Brana Ilić je najbolji strelac FK Vojvodine u konkurenciji Abua, Bojovića, Merebe, Stevanovića itd. Pozivan je u reprezentaciju Srbije, tako da mi ova tvoja konstatacija ne deluje ni približno tačna samo zbog ovih konkretnih činjenica. Čak šta više deluje na jednu teoriju zavere bez ikakvog pokrića.

Neću se više nastavljati na ovu temu, da ne preraste u ličnu raspravu.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Pripreme

Post by playmaker »

Vuke wrote:Da li bi bio ljubazan da nas prosvetliš ko je sa tribine stadiona "Karadjordje" sisao vesla, meni liči na uvredu navijača Vojvodine ta tvoja rečenica i prilično mi smeta.
Ne znam zasto okreces pricu sada na "vredjanje navijaca" no dobro...

Svi oni koji veruju da je Brana Ilic imenom i prezimenom zasluzeno igrao u prvih 11 tih x utakmica kada to nije smelo da se desi ni u kom slucaju.(uzmijuci u obzir njegovu formu)
Svi oni koji veruju da je on zasluzeno pozvan u reprezentaciju Srbije, svi oni koji veruju da nemamo boljeg izvodjaca penala pa ih bas zato sve izvodi Brana itd.

Svi oni su izgleda malo vise naivni, a ja sam u onom delu koji to ne guta. Pa sad iznosio taj deo 3,5 10 ili 90% nase tribine.

Nemoj molim te ja sada da treba da te ucim kako se ovde dobija poziv u reprezentaciju i slicne stvari.
Kako se na spisku nadju Dimitrijevici,Vilotici i ostali gurani igraci pa sve do Brane.
Ne znam koliko imas godina, ali ako pratis fudbal barem 5 godina u nazad u ovoj drzavi ovakve stvari ne bih ni trebao da ti objasnjavam niti da mi trazis dokaze.
To je kao kada bi mi rekao daj mi dokaz da je Karadzic lopov i da nam unistava fudbal, u suprotnom on je verovatno po tebi odlican a ja pricam besmislice.

Sto se tice cinjenica koje takodje navodis.
Bilo ko da je izveo samo 50% penala koje je izveo Brana bio bi prvi strelac ekipe. Da ne spominjem minutazu jednog Bojovica recimo u poredjenju sa Branom.
Tako da to sto ti iznosis kao cinjenicu nije relevantan podatak. :idea:

Vuke, nismo deca. :wink:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Pripreme

Post by nboya »

Vuke wrote:Pozivan je u reprezentaciju Srbije, tako da mi ova tvoja konstatacija ne deluje ni približno tačna samo zbog ovih konkretnih činjenica.
Budimo realni, poziv u reprezentaciju je vise argument da postoji vetar u ledja.
playmaker wrote:Bilo ko da je izveo samo 50% penala koje je izveo Brana bio bi prvi strelac ekipe
Bilo ko da je izveo 50% penala ne bi bio prvi strelac lige, vec bi imao samo jedan gol vise na kontu, posto je Brana izveo dva penala u ovoj sezoni ;)



Kontam nezadovoljstvo za to sto ga neko gura, ali ne treba on da bude meta za te uvrede vec onaj koji mu je obezbedio mesto u timu. Nisam cuo da se bilo ko zalio na njegovo ponasanje, naprotiv. Nisam cuo ni da se neko zalio da lelemudise na terenu. Sve u svemu, nije zasluzio uvrede i psovke.
UPRAVA NAPOLJE!!!
masterNS
Posts: 594
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by masterNS »

Je l' se ekipa vratila iz Turske? :wink: :cheers:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Pripreme

Post by :) »

Da su svi koji su godinama gurani u nasem klubu ko Brana mi bi bili srecan tim. I da je guran on nije ocajan igrac tipa rekrativo, Stojka, Lazetic 2, Mario, Mrdja, Bogdanovic, on je igrac kome jedino sto mozemo da zamerimo sto u nekom periodu s obizrom na poziciju koju igra nije dao dovoljno golova kolko bi mi hteli, al eto trenutno je nas najbolji strelac. Da se razumemo kao i vi i ja sam video par golovo sto bi se reklo na tacni sto je postigao ili u ,,nebitnim" utakmicama, al ko da je bitno. Grba ce sigurno potvrditi posto se bavi savremenim sportom da je on igrac sa boljim karakteristikam od mnogih iz nase lige (koje koristi, ne otaljava utakmice), sigurno i sa psiholoske strane dosta stabilna licnost sta je sve morao da cuje na tribinama i proguta i uvek da korektne izjave za medije. A i kad da te ,,lake" golove on se i ne raduje ko covek vec ode do asistenta da ga zagrli i mirno ode do centra dok slusa kako stadion skandira svima a ne njemu (primer Sloboda Cacak).
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by limanfkv »

Cek cek, kazete nije Brana kriv,vec oni sto ga guraju. Sto onda ne spominjete majku tih sto ga guraju, a Branu da ostavite?
Brana ce otici, taj problem koji imate ce ostati. Apsolutno razumem razapinjanje luka i strele, ali gadjajte onda pravu metu.
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Pripreme

Post by budababa »

Pa i ti golovi "na tacni" što se spominju, a konkretno, recimo, onaj kada je Meda obavio najveći deo posla... Nije tu Brana sedeo naslonjen na stativu protivničkog gola, pa je ustao kada je video da se akcija polako seli ka šesnaestercu gostiju. Istrčao je zajedno sa Medom više od pola terena, otvorio se, stvorio sebi dobru poziciju... Treba li da kudimo Branu zato što je Meda bio nesebičan i dao mu loptu za laganu egzekuciju? Pa na pripremama protiv Diožđera smo drugi gol dali na taj fazon, Abu je istrčao i dao loptu Kataiju samo da je tutne u mrežu. Niko tom momku nije prebacio što je imao laganica zadatak i naravno da nije ni trebao, kao što ni Brani ne treba da se prebacuju ti golovi gde "treba samo podmetnuti nogu". Fudbal je timska igra i takve se stvari podrazumevaju, i daj Bože da takvih golova sa naše strane bude što više i da ne gledamo više ko ga je zavukao posle asistencije iz peterca, a ko sa 25 metara, jer se isto broje.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Pripreme

Post by vojvodina jedna jedina »

:) wrote:Da su svi koji su godinama gurani u nasem klubu ko Brana mi bi bili srecan tim. I da je guran on nije ocajan igrac tipa rekrativo, Stojka, Lazetic 2, Mario, Mrdja, Bogdanovic, on je igrac kome jedino sto mozemo da zamerimo sto u nekom periodu s obizrom na poziciju koju igra nije dao dovoljno golova kolko bi mi hteli, al eto trenutno je nas najbolji strelac. Da se razumemo kao i vi i ja sam video par golovo sto bi se reklo na tacni sto je postigao ili u ,,nebitnim" utakmicama, al ko da je bitno. Grba ce sigurno potvrditi posto se bavi savremenim sportom da je on igrac sa boljim karakteristikam od mnogih iz nase lige (koje koristi, ne otaljava utakmice), sigurno i sa psiholoske strane dosta stabilna licnost sta je sve morao da cuje na tribinama i proguta i uvek da korektne izjave za medije. A i kad da te ,,lake" golove on se i ne raduje ko covek vec ode do asistenta da ga zagrli i mirno ode do centra dok slusa kako stadion skandira svima a ne njemu (primer Sloboda Cacak).
Ako je Mrdja ocajan igrac onda kakvi su bili nasi drugi napadaci posto nemaju ni pribliznu statistiku kao sadasnji napadac Siona...

Dragan Mrdja je nas najbolji napadac u zadnjih dvadeset godina mozda i vise,a to da je guran bio,bio je ali nije bio jedini,ista situacija je bila i sa recimo Despotovicem pa to nije nikome smetalo,cak naprotiv bio je ljubimac navijaca...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Pripreme

Post by laki »

Mrdja ocajan igrac?! Majko Bozija, sta ja ovde sve necu procitati! Ne mogu da dodjem sebi, bukvalno!
Image
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Pripreme

Post by the Gari »

Ja koji sebe smatram najvećim mrziteleljem Dragana Mrđe na forumu (Milane, izvini :mrgreen: ), evo sve mu opraštam 8) samo se molim vas okanite tih starih priča. Gari je bio i otišao je i ta stvar je završena, dajte da gledamo šta ćemo s onim što sad imamo.

Inače, od mene puna podrška Brani Iliću u svakom smislu :!:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Pripreme

Post by Vuke »

@playmaker

Znači došli smo do zaključka da ti imaš svoje subjektivno mišljenje bez dokaza i relevantnih činjenica, bazirano na nedokazivoj teoriji/zavere/ koje ne mogu da pobiju to što je Brana prvi strelac ekipe i što je bio pozivan u reprezentaciju, a svi oni koji se ne slažu sa tobom su sisali vesla? Kada je pozivan u državni tim, pozivani su igrači iz dosta domaćih klubova: Borca, OFK, Spartaka, Rada itd. Prednost su imali Damjanović/uporedi njegov i Branin golgeterski saldo u JSL/, Mirić i ostali igrači sumnjivog kvaliteta, tako da mi je ta priča guranja u repku zaista neozbiljna.
Ko je po tvom stručnom mišljenju trebalo da igra prošlu polusezonu na poziciji levog krila i koja je Branina primarna pozicija na terenu?

Zaista me zanima kako si ti u toku argumentovane rasprave oko igara i statusa Brane Ilića došao do teme Karadzića, Miškovića, mafije, mama itd. Meni liči na još jedno pomodarstvo preuzeto od navijača blizanaca koje treba izbeći.

Statistika oko penala ti nije tačna. Ako želiš da saznaš moje lične podatke u vezi godina i ostalog, predlažem ti da me kontaktiraš preko PM.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Pripreme

Post by nboya »

Mogao si mu i ovo poslati na pm.
UPRAVA NAPOLJE!!!
masterNS
Posts: 594
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by masterNS »

@Vuke: Covek samo ima svoje misljenje, objasnio je i zbog cega to misli... Ja se isto ne slazem sa njim, ali ne treba ga zbog toga razapinjati ovde...

Da li je samo mene iznerviralo sto nas trener izjavi da mu je trenutno najbolji veznjak Poletanovic, ali da za njega nece biti mesta u ekipi, vec da ce morati da ceka svoju sansu? Svaka cast na Moreiri i Apiji, ali treba da igra onaj ko je bolji. Neka se njih dvojica bore da budu bolji od Poletanovica, skupo su placeni i treba debelo da se potrude da zarade platu i minute na terenu. Sta treba da uradi Poletanovic pa da obezbedi mesto u timu, a vec je najbolji vezni? Ludim zbog takvih stvari...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Pripreme

Post by playmaker »

masterNS wrote:@Vuke: Covek samo ima svoje misljenje, objasnio je i zbog cega to misli... Ja se isto ne slazem sa njim, ali ne treba ga zbog toga razapinjati ovde...

Da li je samo mene iznerviralo sto nas trener izjavi da mu je trenutno najbolji veznjak Poletanovic, ali da za njega nece biti mesta u ekipi, vec da ce morati da ceka svoju sansu? Svaka cast na Moreiri i Apiji, ali treba da igra onaj ko je bolji. Neka se njih dvojica bore da budu bolji od Poletanovica, skupo su placeni i treba debelo da se potrude da zarade platu i minute na terenu. Sta treba da uradi Poletanovic pa da obezbedi mesto u timu, a vec je najbolji vezni? Ludim zbog takvih stvari...
Upravo ovo sto je sustina svega sto sam ja pisao. Ne sme niko da bude nedodirljiv, treba da igra onaj ko zasluzi a ne onaj koji to ne cini.
Tebi vuke sve sam objasnio ako ti nesto nije jasno ja ti preporucujem da procitas ponovo pazljivo, nemam dalje sta da dodam.

Brani kao i svakom ko zasluzi ponasanjem pre svega sve najbolje ali na terenu moraju da igraju najbolji igraci u datom momentu! :idea:
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: Pripreme

Post by rotacija »

Ljudi sta je sa vama? Tacnije sa ljudima koji nisu zadovoljni sa Branom. Ako ga je neko gurao , puno mu hvala, iz prostog razloga sto momak (pricam za period kad je bio u 11) daje vise od 100% . Sta vam je sa Mrdjom? Nas najbolji napadac u zadnjih x godina pa cak i u ligi. Nekima se nije svidelo kad nam je Vulicevic dosao ,sto su njegove slike na netu sve u dresu sekte, a momak umire na terenu za Vosu... Kad bi svi bili profesionalci bar upola kao sto je Brana mi bi daleko dogurali.
Post Reply