Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ono što mi se sviđa u ovom prelaznom roku je to što iako smo doveli dosta igrača svi su ušli u prvih 11 (osim Uroša Nikolića koji se oporavlja, a pretpostavljam da je i Malbašić projektovan da bude u prvom timu samo dok se malo ne ušemi). Dakle dovodili smo igrače planski i namenski za koje smo verovali da će odmah predstavljati pojačanja i praviti razliku u odnosu na prošlu sezonu. Sa Malbašićem to je više od polovine prvog tima.
Što se Jeličića tiče ja sam zadovoljan njime i ne bih ga menjao nia za kakvog Jagoša Vukovića. Jeste imao neke sitne greške, ali imaju ih i najbolji štoperi sveta. Generalno mi uliva poverenje. U tandemu sa Traoreom protivnici ne samo da nam nisu dali gol u tri utakmice, nego nisu imali ni šut u okvir gola. Odbrana nam dosta dobro funkcioniše. Verovatno smo je zato i najmanje pojačavali.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Transferi

Post by 021 »

I dalje mislim da bi bilo mnogo bolje da smo novac utrošili na dovođenje još jednog kvalitetnog štopera. Traore je ubedljivo najveće pojačanje, ali bićemo u problemu kada ne bude mogao da igra zbog kartona ili (ne daj bože) povreda.

Takođe, čini se da nemamo adekvatnu zamenu za Topića. I dalje čekamo da vidimo Miletića na delu, nejasno je koliki su mu dometi i koliko se na njega računa.

Činjenica je da smo pretrpani ofanzivnim igračima, a činjenica je i da nam napad nije najbolje ukomponovan. Simić ne može biti kreator igre. Isto tako ni N. Nikolić ne može da deluje kao najistureniji napadač, jer za to nema ni snagu, ni brzinu, ni skok igru. Prošlo je protiv lošijih ekipa, ali svi su već primetili da se taj napad može mnogo lepše posložiti.
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Wed Jul 27, 2022 7:24 pm
Ma sve je to u redu, ali dajte neki prasak protiv buva, samo se cese! :dance2: :dance2:
Kup je nas!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dečko koji prati domaće talente, mlađe selekcije i turnire je napravio sastav od trenutno najboljih U16, U17 i U19 srpskih klinaca. U prvih 11 je čak 3 iz Vojvodine, a napisao je na Tviteru da bi ubacio i Kabića umesto Mijatovića iz Zvezde da je bio zdrav i igrao na U19 turniru. S obzirom da ni Motika nije proizvod Crvene Zvezde već je kupljen zimus od Bajerna onda je jasno da misli da je Vošina škola najproduktivnija.
https://thebalkanfootballscout.com/2022/07/15/best11/
Za Miletića misli da je trebao da bude oslonac reprezentacije na U19 prvenstvu, ali da selektor nije znao da ga koristi i da ga je stavljao na neprirodne pozicije. Busnić je dobar igrač za rotaciju i ulazak sa klupe, ali nije toliko dobar da Miletić zbog njega nema minute. Ako će se odlaskom Busnića osloboditi prostor za Miletića onda pozdravljam.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Djisa wrote: Wed Jul 27, 2022 8:58 pm
Deep Purple wrote: Wed Jul 27, 2022 7:24 pm
Ma sve je to u redu, ali dajte neki prasak protiv buva, samo se cese! :dance2: :dance2:
Papadaći :D
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Žurnal piše da Matić ide u Radnik iz Surdulice, da je Devetak na lekarskim pregledima u Palermu, a da za Ivanovića ima nekoliko ponuda i da gotovo sigurno napušta klub.
Takođe i da su Bastajić i Stevanović višak.
User avatar
Srbendinho
Posts: 96
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

Гледам Раднички - Гзира. Одличан им је овај Џеферсон... Сматрам да би био озбиљан играч за СЛС и за Војводину, а капирам да не кошта нешто много...
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Vojvodina već ima u špicu Nikolića, Vidakova i Miloševića.
Gledam i ne vidim ništa impresivno kod tog Džefersona. Pre Radničkog davao je golove ekipi iz Andore, u malteškoj ligi ima u najboljem slučaju prosečnu statistiku za špica, pa se pitam koliku bi tek kod nas imao.
Do ove utakmice sa Radničkim ništa posebno i pitanje je koliko bi mogao da ponovi ovakve partije.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Bastajić i Matić će izgleda u Kruševac. Srećno
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Fri Jul 29, 2022 11:32 am Bastajić i Matić će izgleda u Kruševac. Srećno
OK je mi je to. Napretku su potrebni i nije velik korak unazad. Mozda i pojacaju Krusevljane.
Srecno im bilo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: Transferi

Post by Vojvodjanin123 »

Mislim da su jedina ekipa koja nije dala gol ove sezone. Oba igrača su solidna za našu ligu, a nama više ne trebaju. Uz to Napredak mi deluje već godinama kao korektna ekipa, za razliku od nekih drugih. Nek im je sa srećom, i ovoj dvojici i Napretku.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Pozdravljam ove najavljene odlaske. Njima dvojici svako dobro i hvala za sve što su doprineli, moglo je i više ali dobro sad da ne zakeramo u ovom trenutku. Nadam se da će biti još odlazaka, jer je očigledno da trenutno imamo više igrača nego što nam je potrebno, pri čemu je ključno to što je ostao dobar broj njih koji nemaju kapaciteta za zahteve koji se sad ispostavljaju i koji će nadam se biti i veći. Potrebno je rasteretiti budžet i ubuduće insistirati da se dovode samo i isključivo oni koji su potrebni a da imaju kvalitet. Dosta je bilo menadžerisanja preko Voše i dovođenja samo zbog kombinacije, vala su se ovajdili dobro mnogi u klubu i oko njega, neka traže sad drugo nešto, evo im recimo Čukarički pa neka tamo probaju uvaljivati ono što je godinama prolazilo na žalost ovde. Znači za razne crnogorsko-vavansko-navijačke kombinacije nadam se da je prošlo vreme, jer u protivnom bi bilo džaba ste (smo) krečili.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nadam se da od toga neće biti ništa i da će pojačati nas jer i mi smo tanki na poziciji zadnjeg veznog.Radoja je igrač koji najbolje oseća prostor od svih koji su kod nas igrali na toj poziciji u zadnjih 10 godina.Iako bih voleo krupnijeg igrača na toj poziciji koji dobro igra i nogom i glavom, kad bi vratili Radoju bio bih takodje vrlo,vrlo zadovoljan.
Post Reply