Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Stvarno sam retard ispao zbog ovog posta. Izbrisao sam ga, a ako dodjem do prave informacije, tj imena, onda cu napisati. Izvinjavam se na neozbiljnosti.
Last edited by laki on Sun Aug 14, 2011 8:00 pm, edited 1 time in total.
Image
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Post by Drina »

Ristovski je ipak pokazao da voli Vošu! :yesss:
Last edited by Drina on Sun Aug 14, 2011 7:36 pm, edited 1 time in total.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

laki wrote:Sad dobih info da ce najverovatnije novi trener biti neki bivsi trener Zete, ali je drug zaboravio kako se zove. Znam da ovo zvuci neozbiljno, ali je dobio info od coveka koji rade u klubu (a nisu cistaci :wink: ) jedino sto mu se zablokirao mozak i ne moze da se seti imena.
Samo ime je zaboravio. :lol:

Salu na stranu, opet ponavljam sve nam je jedno, da li zelimo da nam dodje sada Nikolic recimo pa da opet dodjemo do Evrope i onda opet da nas klub zavrne kao i ovaj put ?

Ljudi moramo promeniti svest, dobro je sto je Ristovski otisao jer on nije trener na kome moze da se gradi kontinuitet i dugorocan plan.
Barem to do sada nije pokazao, ali ova uprava mora da se najuri jer su oni iz svega.

Oni su iza bruke u kupu posle koje su na sva usta lajali pa na kraju samo ucutali.
Jos su potpisali primirje, povukli kazne protiv onih koji su nam pevali da smo Madjarske pi*ke, oni su ti koji su nam sinoc iz loze pokazali sta misle o nasem nezadovoljstvu ! :idea: :idea: :idea:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Miriše na Kosana... :rage: :pegla:
POŠTO OBRAZ ???!!!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

laki wrote:Stvarno sam retard ispao zbog ovog posta. Izbrisao sam ga, a ako dodjem do prave informacije, tj imena, onda cu napisati. Izvinjavam se na neozbiljnosti.
Evo da ti malo pomognem. Da nije u pitanju Nebojša Vignjević koji je bio trener Zete i bio je pominjan kao trener pre Ristovskog.

Što se tiče Ristovskog kapa do poda ako je sam odlučio da ode, a ne da su ga ovi hoštapleri oterali. Nije on još za Vošu previše je zelen i došao je baš u šugavom trenutku za njega trebalo je izdržati pritisak nažalost nije i moralni čin je bio da podnese ostavku. Žao mi je čoveka Vojvodinaš ali šta da se radi nije išlo pa nije išlo. Ko će biti sledeći verovatno da nije ni bitno jer ovaj prvi pik uprave (najjefitniji) nije bio baš kvalitetan.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Časna odluka Ristovskog!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Hvala Bogu da se konacno setio...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

ogi wrote:Gospodine Ristovski, cekamo Vasu ostavku...
Ridji poslusao. Hvala Ridji.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ispravna odluka Ristovskog i ubuduće je kao navijač apsolutno dobrodošao na Karađorđe!

Vidim da se spominje Nikolić kao potencijalno rešenje, ljudi ništa od toga.Gledaće da dovedu čoveka koji će naravno biti marioneta, ali koji će ipak izazivati određenu medijsku pažnju, naravno da nam svima zamažu oči.

Nama i nije do te mere bitno ko je trener kada znamo ko nam vodi klub, ali ipak u ovom trenutku je do smene moralo doći jer su kola krenula još većom brzinom nizbrdo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Evo ga nas stranac(malo je tamnoput)
http://www.dnevnik.rs/node/40987

:D
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

To je taj na koga je mislio moj drug, rece mi da ima malo duzu kosu.
Pa ovaj covek je, koliko vidim na wikipediji, trenirao Zetu i Mogren do sada?!
Pandorina kutija nas iznenadjuje iz dana u dan. Nadam se da gresim.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Secam se ovog lika dok je igrao za partizane tamo negde polovinom 90-tih. Alal ti "stranac" Rabrene! :roll:
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

soderstorm wrote:
laki wrote:Stvarno sam retard ispao zbog ovog posta. Izbrisao sam ga, a ako dodjem do prave informacije, tj imena, onda cu napisati. Izvinjavam se na neozbiljnosti.
Evo da ti malo pomognem. Da nije u pitanju Nebojša Vignjević koji je bio trener Zete i bio je pominjan kao trener pre Ristovskog.

Što se tiče Ristovskog kapa do poda ako je sam odlučio da ode, a ne da su ga ovi hoštapleri oterali. Nije on još za Vošu previše je zelen i došao je baš u šugavom trenutku za njega trebalo je izdržati pritisak nažalost nije i moralni čin je bio da podnese ostavku. Žao mi je čoveka Vojvodinaš ali šta da se radi nije išlo pa nije išlo. Ko će biti sledeći verovatno da nije ni bitno jer ovaj prvi pik uprave (najjefitniji) nije bio baš kvalitetan.
Vignjevic nije sigurno, jer je on sastavni deo novog Hajduka iz Kule.
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Post by milans »

http://www.google.com/url?sa=t&source=w ... HQ&cad=rja

e jbg gari, želja ti se za sada neće ostvariti :D :oops:
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
Post Reply