Mlada reprezentacija Srbije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Novinari naravno opet stvari preuvelicavaju. Ja koliko sam razumeo jedino sto su uradili lose jeste da nisu otisli u 12 na spavanje vec su se zezali po sobi ili sobama. Sad da su se odvaljivali od alkohola i cigara i recimo da su im bile tu devojke pa da kaze da sa imali nocni provod ovako ovo je vise nego smesno. Cak i Jankovic kaze da nije nista strasno ali da ubuduce morati da postoju red reprezentacije.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Uvek sa tobom wrote:
Grof Žekula wrote: Večernje novosti:


Skandal: Janković oterao četvoricu "orlića“

Zbog noćnog provoda iz mladog nacionalnog tima Srbije odstranjeni Vujadin Savić, Danijel Aleksić, Marko Šćepović i Aleksandar Miljković.
Bar cu na miru da odgledam danasnju utakmicu :lol: žao mi je Danija,od kad je otišao baš mu i ne cvetaju ruže,al sam je kriv...
S' jedne strane si u pravu,ali bojim se da je Dani ostao,prošao bi kao Smiljanić...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Abu gleda tekmu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Vuk meni odličan danas, Meda dobar.
Vec vidim da B92 ishvalio Lazovića koji ništa sem gola danas nije uradio i ni spomena da je najzaslužniji Vuk bio za taj gol. Jedno 1500 ljudi na zapadu, jug konačno bio u upotrebi...
Io odio Belgrado
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

После дужег времена сам одгледао нашу репрезентацију и могу рећи да сам презадовољан.
Заслужили смо победу нашим приступом игри. У првом полувремену смо их убили али лопта није хтела у гол. Онај Шћеповић има реализацију као Мрђа, мада се дечко стварно добро убацује у празан простор и ствара шансе.
Што се наших тиче ја сам задовољан. Меда још једном доказао да може одлично да одигра и на позицији штопера и да је прави капитен. Вук исто доста добро одиграо само ми се чини да је мало згрчен, али било је ту и његових прелепих пасова у простор.
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Taj isti Savic je kaptien reprezentacije?!? tatin sin misli da je zvezda ali nema pojma.

Dobro smo igrali, Jankovic je super trener. Medo je bio fenomenalan na mestu stopera.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Podržavam Jankovićeve pedagoške mere.
Očekujem da će, uskoro, Selektor pozvati i Kataija (već za sledeće okupljanje), tj i da je naš mladi talentovani fudbaler shvatio da Janković ne prašta ,,nestašluke", a svojim igrama Katai, sigurno, zaslužuje mesto u našoj postavi U21.
Meda, i danas, KAPITENSKI!
Vuk odličan!
Obojica postaju glavni i prepoznatljivi igrači ovog sastava mlade reprezentacije.Očekujem da im se u tome pridruži i naš Katai i da postanu 3 glavne tačke oslonca Jankovićeve selekcije.
Golman Aleksić je, takođe, velik potencijal.
Primio je drugi gol, kao i Brka onomad - za mnoge, koji površno gledaju, odbranjiv, a u suštini skoro neodbranjiv.Što bi se reklo: nesrećno (opet greška našeg odbranbenog igrača i lopta ulazi u mrežu, baš tamo, gde je jedino mogla).
Šćepović dobar, ali mnogo ,,maši" (što neko, iznad, reče novi Mrđa :wink: )
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Na b92 pise da je asistent kod drugog gola bio Ignjovski. Zar nije Vuk?
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Vuk je bio asistent kod našeg drugog gola.

Meda kapiten na ovoj utakmici. Igrao je štopera. Taman da se pripremi za drugu utakmicu polufinala kupa.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1483
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Jeste Vuk je prelepim prodorom i pasom asistirao kod drugog gola,sjajna igra Medojevica takodje u nekoliko napada nas je sam spasao posto onaj drugi stoper sa brojem 3 nije znao danas gde se nalazi,po meni Medojevic odigrao na toj poziciji bolje i od onog tatinog sina,samo je jedan vazdusni duel izgubio,al sva sreca lopta je otisla pored gola,Vuk takodje dobar,sto se tice tog Scepovica bio je sjajan u prvom polu vremenu(uf onaj lob kako nije usao) dok se u drugom nije video...Po meni dosta jos tu ima da se radi,ali dobar je Jankovic trener tako da predpostavljam da ce doci sve na svoje ...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Meni se jako svica ova generacija,sjajno je selektirana.Jos Katai da se pridruzi i imacemo kvalitet da se vinemo u evropske visine.Medojevic je odigrao kapitenski, bolje je delovao nego u vecini meceva u Vojvodini.
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Piše na B92 četiri naša mlada igrača odstranjena, dok čekam da se teletekst otvori, razmišljam, jedan je sigurno Dani.... I u pravu sam.
A vi što prizivate Kataia, on bi verovatno bio peti. Nažalost.
Jankoviću svaki respekt.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

šumar wrote:Piše na B92 četiri naša mlada igrača odstranjena, dok čekam da se teletekst otvori, razmišljam, jedan je sigurno Dani.... I u pravu sam.
A vi što prizivate Kataia, on bi verovatno bio peti. Nažalost.
Jankoviću svaki respekt.
:?:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Katai se potpuno smirio i posvetio sportskom zivotu i FKV, sto se vidi i na terenu!!!!!!!!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

TomaNS wrote:Katai se potpuno smirio i posvetio sportskom zivotu i FKV, sto se vidi i na terenu!!!!!!!!
Tomo i ja imam takva saznanja, zato sam i napisao u svom postu da očekujem da ga Janković uskoro pozove (treba mu takav igrač koji može i u napad, i u vezu).
Imao je ,,hlađenje" od strane Selektora (kao i ova današnja grupa noćobdija) i mislim da je shvatio lekciju (uvek ono oprezno ,,za sada").
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply