UEFA Europa League - sezona 2009/10

Locked
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Tek sto stigoh kuci iz BG - a pa da napisem koju. Nedostatak nekoliko kljucnih igraca, prakticno gostujuci teren i MUP Srbije su presudili da umesto pobede odigramo nereseno. Mislim da bi drzavni organi mogli makar na medjunarodnim utakmicama da promene praksu namernog iritiranja navijaca otvaranjem jednih vrata na tribini stadiona. Pravo navijanje je pocelo tek negde oko 15. og minuta a do tada su nasi igraci napravili par dobrih akcija, i ko zna kako bi se one zavrsile da je vecina navijaca usla na vreme.

Sto se tice same igre vidi se ogroman napredak u vezi sto je i logicno. Adjuru je bio svuda, a sto se tice Stojke rec je o pravom majstoru samo je steta sto nema snage za vise od 35 - 45 minuta igre. Djurovski i Stjepanovic soldini, s tim da su mogli i nesto bolje. U odbrani skripi, ali to je i ocekivano s obzirom da smo tu najvise oslabljeni, sto odlascima sto neigranjem Kizita. U napadu je Mrdja bio vise manje usamljen, prava je steta sto Aleksic nije bio tu da potpomogne sa par kontri. Generalno nisam nezadovoljan posto je rec o prvoj zvanicnoj utakmici ove sezone.

Zakljucak: Vredelo je doci makar samo zbog onog prelepog gola Djurovskog :lol:
ssnigd
Posts: 3585
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Posle prave putesestvije bo beograda i nazad mogu da kazem sledece:

PSUJEM I OCA I MAJKU:
1. gradskoj vlasti i sadasnjoj i prethodnim
2. retardiranim idiotima u plavoj uniformi
3. organizatoru utakmice

1. zato sto nisu nista uradili po pitanju stadiona i zato sto nece nista uraditi :arrow: go**a ODVRATNA
2. zato sto su GLUPI I RETARDIRANI, zato sto zbog 75 navijaca iz Beca, oni povorku od 7 zglobnih autobusa iz Novog Sada do beograda vode preko Batajnice Ugrinovaca i onda nazad preko Zeleznika, Krnjesevaca, Pazove, pa onda opet na onaj ns-bg autoput. Inace po obicaju morali su ljudi da ostanu na stadionu jos pola sata, kako bi ti isti navijaci iz Beca mogli bezbedno da se upute natrag u Austriju. JESTE bitniji su oni od nas koji zivimo u ovoj Srbiji.
3.zato sto su ostavili samo jedan ulaz za 600-700 navijaca, pa je nazalost moralo par momaka da bude privedeno zbog tuce sa pandurima, koji su bili spremni i pistolje da vade ako dodje do vecih problema :furious: :unnormal:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

ssnigd,malo si pogresio u vezi nekih stvari,iako se generalno slazem sa tobom,samo su neki uzroci koje si naveo drugaciji.
Vodili su nas okolo-naokolo kako rekose panduri zbog DOJAVE DA NAS ZEMUNCI CEKAJU NEGDE U ZEMUNU.Dakle,nije u pitanju bila ona saka jada Austrijanaca.Ali Zemunci,ma daj,mora da su se OBOJICA skupila i resila da prave gluposti,koristeci bogato treceligasko fajtersko iskustvo sa beogradskih livada. :lol: Moguce je i da je ovo ipak bila pandurska laz.
Bilo kako bilo,opet su nas maltretirali i vozali zaobilaznim putevima sto je naravno mnogo duze trajalo,pa smo zakasnili na utakmicu.
Zatim,krivi smo i mi sami,to jest ne mi navijaci vec neki totalni IDIOTI I IMBECILI iz kluba,uprave,sta ja znam odakle,koji su GSP-u javili da su autobusi neophodni tek za SUBOTU a ne za cetvrtak jer se navodno utakmica igra u subotu?!I onda kada su zvani u pola 5 u GSP-u da se vidi zasto ih nema,oni se nasli u cudu.Sve moje POHVALE ZA LJUDE IZ GSP-a,ucinili su veliki posao.
POD HITNO OTPUSTITI TU BUDALU IZ KLUBA KOJA JE NAPRAVILA TAKVU GRESKU!Dokle da nam se po klubu vrpolje oni koji ne znaju ni kada igramo i koji gledaju samo kako sto vise para da strpaju u svoj dzep?Teraj bagru napolje!
Panduri su naravno od kada im je Ivica sef panicari nevidjeni i preteruju u svemu,na kraju bila je frka ispred stadiona,mi smo reagovali kako jesmo,na kraju neki nasi su izvukli i deblji kraj.Sta reci,sem da tako dalje vise ne ide,nesto mora da se menja.
Opet,nije mi jasno sto su nas drzali po zavrsetku utakmice skoro pola sata,kada su Austrijanci sigurno otisli za 10 minuta!?

Sto se tice utakmice,mogu reci samo ovo.Da su igrali Kizito i Aleksic,da se utakmica igrala u Novom Sadu i da se igrala nedelju dana kasnije,mi bi smo ove pocistili sa recimo 3:1 uz jos sansi,sto bi bilo dovoljno za revans.Taj jedan primljeni gol sam stavio zato sto bi i u tom slucaju imali lose stopere koji je nas osnovni problem i opet bi smo bar jedan primili.
Ovako,odlucila je jos neuigranost ekipe,nedostatak dva kljucna igraca i cinjenica da po svemu vidjenom na Marakani,Austrija je bila blize odrednici da je domacin nego mi.
Od ovih stvari neke ce se promeniti u revansu,a jedino cemo i dalje mi biti gosti.
Ja OCEKUJEM DA ILI PRODJEMO AUSTRIJU ILI DA BAR IZBORIMO PRODUZETKE.
Mislim da smo generalno kvalitetnija ekipa,samo imamo manje takmicarske zrelosti,losije smo fizicki pripremljeni(za sad i ne vezano za bas sve nase igrace) i oslabljeni smo,a Austrija nije.
U Becu verujem da mozemo dati gol,a onda je sve otvoreno.Bice i tamo fajterski kao sto je i sinoc bilo.
Igracima se ne moze zameriti da se nisu trudili,borili i ako nista drugo to je jedna velika promena u odnosu na proslu sezonu.Setimo se bezvoljnosti protiv Hapoela.
Jasno je da je nas najneiskusniji igrac Karan(ne mislim da je toliko los,ali totalno je zelen),vozali su ga puno u odbrani.Ne moze igrac koji nije debitovao ni u superligi da igra startera protiv Austrije.Zbog nedovodjenja dobrog stopera upucujem veliki prekor upravi i to nisu smeli dopustiti.Pa oni se sami ponasaju kao da ih Evropa ne interesuje,vec izgleda kao da tim i formu steluju za prvenstvo.Dajte odresite tu kesu i dovedite makar i u zadnji cas Trajkovica.Da je on bio veceras u nasem timu sa Lovricem,bila bi druga prica.
Jasno da je i Kiza bio tu,da bi zatvorio tu promaju u nasoj odbrani.
Druga ili treca rupa(ako uracunamo i nemogucnost Pekovica da odigra na Kizinom nivou,bar u odbrani) je bio naravno Mrdja.Vec me jako iritira njegova nikakva igra i misljenja sam da treba da i dalje nastavimo sa 4-1-4-1 sistemom,s tim da Mrdja malo zagreje klupu a Aleksic bude starter napadac.
Vezni red je bio solidan,ali mnoge akcije im zamalo nisu prosle,sto je direktna posledica neuigranosti.Stjepanovic i Maksimovic treba da i dalje dobijaju priliku,bice sve bolji i bolji,trebaju im utakmice,a vrede.
Tadic je bio cetvrta i poslednja rupa i za njega bi isto klupa bila blagotvorno sredstvo opamecivanja.
Djurovski me je prijatno iznenadio,ne zato sto je odigrao perfektno,vec zato sto se borio,trcao i nije odigrao lose,a uz to dao je i lep gol.
Stepijeve izmene su bile dobre,osim trece.Sta ce nam Grozdanoski pored zivog Smiljanica na klupi?Inace,igra koju forsira Stepi lici na nesto,i igracemo mi vec lep fudbal.Tu ima moju podrsku.
Ali nek menja kapitena,nek ga potera na klupu,nek Tadica spusti iz oblaka,eto cini se da je kod Djurovskog ona pedagoska pomogla.Isto treba i za ovu dvojicu.
Vulicevic malo podbacio u defanzivi,ali s obzirom na temperaturu koju je imao,nista mu ne zameram.Adjuru solidan,ali bice bolji kada se jos vise uklopi u ekipu.Ostali solidno odradili posao.
Ja verujem u prolaz,treba biti optimista,ali osnovno je to da ALEKSIC KOJI JE U IZVANREDNOJ FORMI MORA IGRATI U NAPADU!
Last edited by ice on Fri Jul 31, 2009 5:31 am, edited 2 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sad tek na snimku utakmice vidim da je za gol krivac Lovric koga je Yun predriblao,a Vulicevic i Karan jednostavno ovoga nisu mogli stici.
Izvinjavam se mladom Karanu,ipak nije znaci on toliko strcao.E moj Lovricu.Jos jedan dokaz da sa ovakvim stoperima ne mozemo da se necemu vecem nadamo.Mozda sam se i prevario u pogledu optimizma za revans.

Joj koji je ovaj Mrdja balvan,pa to je nevidjeno.Goni ga bre Stepi na klupu,tamo mu je i mesto.Nula jedna.
A Slaven je bio nas najjaci igrac,ne znam kako neko moze da ga kritikuje?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:A Slaven je bio nas najjaci igrac,ne znam kako neko moze da ga kritikuje?
Nije mi se svidelo sto sporo dodaje, uvek bar za dribling previse.
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Ice je dobro primetio da bi sa Aleksicemi Kizitom u postavi sigurno resili sinocni mec sa bar dva gola razlike. Narocito se to odnosi na Aleksica jer je bilo toliko sansi za kontre koje niko nije mogao da iskoristi. Kapitensku traku pod hitno vratiti Zeljku Brkicu koji deluje cvrsto i sigurno: pravi vodja ekipe.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1722
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Post by Uvek sa tobom »

Da i ja kazem par reci vezano za utakmicu u BG.Pisacu samo o utakmici da nepominjem acab o njima je sve vec jasno :wink: .po meni smo juce solidno odigrali.Imali smo dosta sansi precku i par stopostotnih prilika :evil: zatim NEDOSUDJENI PENAL (situacija kada je Pekovic bio u sesnajstercu),sto se tice igraca Djurovski dobar,Stjepanovic odlican samo da se ne halavi toliko,Mrdja (kapiten :? ) i dalje bezi od lopte,Vulicevic sjajan zaista igra jako dobro,Lovric-Karan nisu za 1 tim,Pekovic se dobro snasao na novoj poziciji,Tadic nista posebno...eto toliko
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

ice wrote:Sad tek na snimku utakmice vidim da je za gol krivac Lovric koga je Yun predriblao,a Vulicevic i Karan jednostavno ovoga nisu mogli stici.
Izvinjavam se mladom Karanu,ipak nije znaci on toliko strcao.E moj Lovricu.Jos jedan dokaz da sa ovakvim stoperima ne mozemo da se necemu vecem nadamo.Mozda sam se i prevario u pogledu optimizma za revans.
Tu su stoperi samo indirektni krivci za gol.Krivi su Djurovski i Stojka,jer ne igraju odbranu.Sta ce Lovric na 20ak metara od gola,da juri napadaca?Za to postoje vezni igraci,a njegovo je da stoji u liniji sa Karanom.Ovako,ne njegovom krivicom,ispade smesan,a oni koji su stvarno krivi se dizu u nebesa.Ja sam zadovoljan,ne zato sto smo odigrali Bog zna kako dobro,vec sam ja ocekivao mnogo gore izdanje.Jedino sto mi smeta je ogromna neodgovornost u igri.Slaven promasi prazan gol i smeje se,Mrdja dobija zuti zbog simuliranja i smeje se,Djurovski promasi celu loptu u njihovom 16ercu i smeje se.Pa,alo ljudi,nije ovo fudbal iza zgrade!Kad pogresis treba da si besana na sebe,a ne da se smejes,kao da nije bilo nista.Plus sto bi trener trebao jos da te nariba,a ne tako lagano da se predje preko toga.Vec vidim nase rak rane i ove sezone-#31 i #81 (C)!Bili su kriminalni,mada ja vec dugo govorim da su oni bogalji,samo mi niko ne veruje.Stepiju zameram na poslednje 2 izmene,jer umesto tog "vecitiog talenta" Maksimovica je morao uci Smiljanic,koji bi pravio haos u odbrani,kao i sto umesto Grozdanovskog nije uveo Misu.Ovako ispalo dobro i nama i njima 1:1,sto mislim da bas i nije slucaj koji vazi za nas.Snage imamo za nekih 75 min. fudbala i to ce biti problem u revansu.
p.s.Komentator je budala pijana i naduvana!Posle onakvih gluposti,otkaz bi trebao biti neminovan.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Ljudi, ne mogu da verujem da iznosite toliko kritika, pa godinama nismo gledali agresivniju Vosu, Vosu koja trci, koja se bori za svaku loptu, koja igra za gol više. Uvek moze bolje, ali ovo je prva zvanicna utakmica i to bez jednog od najboljih igraca (Kizita), još ni mali Dani nije bio tu, pa Vulićević pod temperaturom, pa nismo igrali na svom stadionu itd., budimo malo i realni, ipak i protivnik je za poštovanje, nisu to neki amateri. Iskreno, ja sam zadovoljan onim sto sam video, samo da nastave tako i u prvenstvu bez obzira s kim igraju i da li igraju kuci ili na strani, pa onih prvih 10-15 minuta smo ih samleli, steta sto nismo uspeli da ga tad damo, posle gola nismo pali, ukupno gledano imali smo više šansi od Austrije, neko spomenu rezultat 5-3 i ja mslim da je to otprilike tako moglo da se završi. Ne slažem se ni sa kritikama za Mrđu i Đurovskog, odigrali su ljudi pošteno, borili se kao lavovi, ovaj drugi je postigao i prelep gol koji nam daje, kakve, takve šanse da se nadamo prolasku dalje. Mrđi jedino što mogu da zamerim jeste previše pokušaja da se iscenira prekrašaj, zasluženo dobijo karton zbog simuliranja, ali za borbenost ne mogu ništa da kažem, bilo je tu i uklizavanja, vraćanja po loptu itd. Spominjete Mišu, nije dobio puno šansi, ali ono što je dobije nije iskoristio, a ko je gledao pripremne utakmice moglo se videti da Miša i nema taj kvalitet, puno se manje kreće nego Mrđa, mnogi su govorili da je jak na lopti, ali on nije uspevao da zadrži tu loptu malo duže kod sebe ni protiv ekipa kakva je Radnički Sombor. Mrđa je ipak puno bolji igrač od Miše, samo što je Mrđa sam pa se puno i troši. Slažem se sa ocenom da Tadića treba malo na klupu, možda je to i posledica onog prvenstva za mlade, pa nije prošao cele pripreme sa ostatkom ekipe. Očigledno je da smo najtanji na štoperima, gde smo prethodnih godina bili možda i najbolji,ali ne krivim njih za dosta šansi pred našim golom, jednostavno nismo igrali onako zatvoreno na sredini terena ko pre pa su momci često bili u situaciji da ne znaju koga pre da hvataju od suparničkih igrača, ali složićete se da smo svi hteli da naša Voša igra otvorenije, što kažu borba pras u prsa. Po mom skromnom mišljenju (ko sam ja da se mešam u posao G. Stepanoviću) jedino što mislim da bi u datoj konstalaciji snaga bilo bolje da je Peković igrao na (njegovom prirodnom) mestu štopera umesto maldog Karana, a Grozdanovski zauzeo mesto levog beka. Grozdanovski je brži od Pekovića i mislim da bi imali puno više njegovog ubacivanja po toj strani u napad nego što je to činio Peković.
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

ice wrote:Joj koji je ovaj Mrdja balvan,pa to je nevidjeno.Goni ga bre Stepi na klupu,tamo mu je i mesto.Nula jedna.
Tako je, pod hitno na klupu.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Rekoh jednom da bih violeo da gledam lep fudbal u Vosinoj produkciji. JUce sam to i video. Sitne duse koje su opet krivinasile po terenu same ce otpasti, jer je konacno vise onih koji grizu (sto iz ljubavi prema grbu, sto iz cistog profesionalizma). Jedino je steta sto smo morali odmah da "odrastemo" na ovako vaznoj utakmici. SVaka cast za odigrano, skoro svima. (M)rdja ne moze da bude kapiten sa onakvim stavom i pristupom igri. Tadica prodati ili ga dati na kaljenje ili ga dati dobrom psihologu u ruke. Maksimovic moze na Sajmistu onako da igra, ne i u Evropi. U rupi juce 99.99% slaninara sa svih strana. Begeshara ni od korova. Eto.
Last edited by Krle on Fri Jul 31, 2009 12:56 pm, edited 1 time in total.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Намерно нисам хтео синоћ (или можда јутрос :D ) да напишем нешто него сам чекао да се слегну утисци. Резултат је могао бити и бољи и лошији у корист нас, али опет постоји каква таква шанса за пролазак даље (по мени 20% шансе за пролазак). После сумираних утисака дошао сам до заклључка да смо играли добро него што ми се чинило у први мах. Одбрана један велики проблем, дува јаааааако велика промаја, па где је тај Камерунац више (видим да се сада спомиње и Вилотић али по мени је он обичан просек играча домаће лиге, лошији од већине наших) :!: :?: Код Стојке се види да има знања али кондиција једна дебела 0, као и Тадић. Мрђа се трудио али једно велико ништа. Код Ђуровског се види да зна са лоптом али треба се некад и вратити у одбрану помоћи саиграчима, зар не :?: Најбољи играч меча по мени је Стјепановић код којег имам замерке само то што превише дави лопту и халави се, али је једини играч који може да повуче лопту према напред. Ађуру данас врло борбен и фантастично физички спремљен али није на неком завидном нивоу. Одбрана: смешна. Релано од Вулета сам много више очекивао, дечко је обичан просек домаће лиге, можда грешим јер је наводно имао темппературу, не знам. Ловриц и Каран очајни :!: Пековић је још и најбоље одиграо у одбрани али изузетно је спор што је у модерном фудбалу не допустиво. Бркић код примљеног гола није могао ништа, у вићини излетања доста сигуран. Резерве катастрофа изузев по мени солидног Грозданоског. Мислим да би македонски репрезентативац требао да има места у првој постави јер има и знање и брзину и сасвим солидан шут.
Скренуо би пажњу на то да по мени не би смело да код извођења корнера са леве стране то обавља Стјепановић него неки други играч. Он даје изузетно споре и високе лопте где противнички играчи имају доста времена да се поставе. Треба препустити неком ко даје оштрије лопте, али дешњака таквог ми немамо (изузев можда Грозданоски). Још једна катастрофална ствар ми је запала за око а то је недисциплина играча :!: Под тим термином у овом случају подразумевам то да се чак два жута картона добила на симулирање прекршаја. Срамота :!: па није то наша лига па да судија суди и што треба и што не треба.
Све у свему нисам незадовољан али ни задовољан, чак више и иде ка задовољнијем јер се у игри види големи напредак. Када се у екипу врати Киза и Алексић биће то боље. Такође ако дође до тог дана да и коначно стигне тај чувени Камерунац и Плеч мало доведе кондицију на већи ниво биће то добро онда.
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Типуј и освоји

Благодарношћу Ф.К. Војводина, осморици чланова форума који погоде тачан резултат реванш утакмице Аустрија - Војводина поклањамо званични програм са првог меча.
Ради транспарентности своје типове остављајте у овом топику а добитнике ћемо касније контактирати преко п.м.
Minja
Administrator
Posts: 2013
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Moderan fudbal je trcanje, a mi imamo previse setaca na terenu. Rezultat realan, imali smo par lepih prilika, imali su ih i gosti. Nisam nezadovoljan, jedino mi je bilo neverovatno da onaj djurovski posle pogotka nije otisao do navijaca nego do ograde zapadne tribine. Elementarno nepostovanje ljudi koji su dosli da ga bodre.
Last edited by Minja on Fri Jul 31, 2009 7:10 pm, edited 1 time in total.
User avatar
021
Posts: 878
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Prošla je utakmica, sad valja ubediti sebe da smo igrali sjajno, lepršavo i da smo austrijskoj boraniji trebali uvaliti 5 komada, ali eto nekim čudom se to ipak nije desilo... E moji slaninari, dok nama igraju otpaci zvezde i parizana (a to su, glavom i bradom – Đurovski, Mrđa, Stjepanović, Maksimović) nema od Voše NIŠTA.
I sinoć je sve bilo u domenu već viđenog, jer se ništa (osim mesta odigravanja) nije mnogo razlikovalo od onoga što smo gledali na pripremnim utakmicama, a to je opet bilo identično onome što smo gledali prethodnih godina. Videli smo Mrđu kapitena, sjajnog Đurovskog kako gamiže po terenu, uverili smo se po hiljaditi put da nijedna odbrana nije dovoljno spora da bi Tadić bio brži od nje. Ali on vredi 2,5 miliona. Važi. Za Tadića je najbolje da posle revanša ostane u Beču, u Muzeju lipicanera. Rado će ga primiti. Ali sve to nije ništa u poređenju sa osećajem koji se javlja kada vidim da jedan smešni, debeli, krivonogi, proćelavi rekreativac ulazi i igra pre Smiljanića. Onda se zapitam šta uopšte kog đavola tražim u toj prokletoj Rupi, ko tu koga zeza, ko je tu normalan, a ko nenormalan. Meni je i pre utakmice bilo u najmanju ruku smešno što Stepanović ističe našu prednost po bokovima, opisujući odbranu Austrije kao sporu. Pa mi smo upravo na bočnim pozicijama najslabiji, jer je Goran Smiljanić jedini dobar bočni igrač koga imamo. Ostali mogu da mu čiste kopačke. A i Stepanović spada u kategoriju propalih trenera. Inače se ne bi ni vraćao ovde, kao što ni ostali BEOGRADSKI DŽIBERI ne bi dopuzali u Vojvodinu pokušavajući da spasu svoje propale karijere da ih zvezda i partizan prethodno nisu odbacili. Juče Lazetić, Purke, Vukajlo... Danas Đurovski, Mrđa kapiten, Maksimović... Sutra, ko zna? Neko verovatno već zna. (Veliki Štrumf je ponosno objavio da je sačinio plan i program za sledeće 4 godine, tako da će se naći već neko, ne sumnjam.) FK Vojvodina – Centar za rehabilitaciju i reafirmaciju propalih igrača zvezde i partizana. Predstava je uvek ista, samo novi glumci dolaze na mesta starih, a novi dirigent daje uvek isti ton raspalom orkestru. I tako u krug, utabanim stazama kroz lavirint.

Što se tiče revanša, budite bezbrižni. Ispadamo sigurno, uz rutinsku pobedu Austrije. Repriza iz Tel Aviva. Verujte mi, odbrana je najmanji problem (posebno kada se vrati Kizito), ali za nas će postizanje gola u Beču biti naučna fantastika (pošto će sastav ostati isti).

Da rezimiram: Đurovski napolje, Mrđa napolje, Tadić napolje, Maksimović napolje, Stjepanović napolje. Dani, Vuk i Goran unutra! Kada se to desi, onda će vredeti ponovo komentarisati Vojvodinu. Novi Sad danas u svemu liči na predgrađe Beograda, pa tako i u fudbalu.
Locked