Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Thu Jun 02, 2022 8:03 pm S obzirom da se vec dosta licitira s imenima ''bivsih'' igraca kojima istice ugovor, ja cu da navedem one za koje se nadam da ne dolaze.
Poletanovic (ne istice mu ugovor, ali se provlaci po komentarima), Pankov, Mudrinski, Jovancic.

Ostali su dobrodosli.
Apsolutno podrzavam ovo,dodao bih tu i Boacija kojeg su navodili,ali u Pavkova koga neki potajno zele,ima ih jos,ali Maradona ne treba da se veze za imena ovog posta,vec da ukapira sustinu nasih poruka
Image
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

A ovaj Rišairo Živković što je završio epizodu u Zvezdi? Ipak Ajaksova škola sa iskustvom igranja u holandskoj i belgijskoj ligi.
U Zvezdi nije igrao gotovo ništa tako da ne može da se nada ne znam ni ja kakvim ponudama.
A što se golmana tiče (da ne spamujem i dalje temu o trenerima) Emil svakako prva opcija za nas, jer kod Mađara očigledno nije ni prvi, ni drugi izbor, a još je mlad za golmana i nakon dobre sezone ili dve kod nas može da ubode još jedan inostrani angažman.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Thu Jun 02, 2022 8:40 pm A ovaj Rišairo Živković što je završio epizodu u Zvezdi? Ipak Ajaksova škola sa iskustvom igranja u holandskoj i belgijskoj ligi.
U Zvezdi nije igrao gotovo ništa tako da ne može da se nada ne znam ni ja kakvim ponudama.
A što se golmana tiče (da ne spamujem i dalje temu o trenerima) Emil svakako prva opcija za nas, jer kod Mađara očigledno nije ni prvi, ni drugi izbor, a još je mlad za golmana i nakon dobre sezone ili dve kod nas može da ubode još jedan inostrani angažman.
Risairo je dosta skuplji od Veljka Simica a ruku stavljam u vatru da je Simic bolji fudbaler.
A sto se tice Branda-a u kontinuitetu ne pokazuje kvalitet za nas i ako tu i tamo odigra dobru utakmicu. Naravno ako pricamo da nam stranac bude nosilac igre.
Iz zvezde gledati Bakajoka i Mustaphu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

ma daj bre nek se otvore za Valakarija i tako dokazu da im je stalo i do misljenja navijaca :) Nije to neka cena koja je nepremostiva
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Od njihovih reject-a, mogao bih da istrpim Bakajoka i Jojica.
Eventualno Lazara Markovica, Mustafu i Odadu.

Ostalo je sve skart, skup skart, doveden da neko dobrano opere novce, pogotovo iz zvezde.
User avatar
slanobarac
Posts: 3679
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Thu Jun 02, 2022 9:44 pm ma daj bre nek se otvore za Valakarija i tako dokazu da im je stalo i do misljenja navijaca :) Nije to neka cena koja je nepremostiva
Od kad se fudbal igra zbog navijača? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

slanobarac wrote: Thu Jun 02, 2022 9:56 pm
Voja wrote: Thu Jun 02, 2022 9:44 pm ma daj bre nek se otvore za Valakarija i tako dokazu da im je stalo i do misljenja navijaca :) Nije to neka cena koja je nepremostiva
Od kad se fudbal igra zbog navijača? :mrgreen:
Ono sto mene brine je sto se nekad na ovom forumu zaista mogao odraditi pravi skauting,a sada se navode imena bez ikakvih kriterijuma... tonemo i mi lagano
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Zainteresovani smo za Stefana Tomovica iz Proletera.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Fri Jun 03, 2022 12:38 am Zainteresovani smo za Stefana Tomovica iz Proletera.
Kakvo je tvoje misljenje u vezi Tomovica?

Malo sam gledao Proleter na areni. Primetio sam ga, ali ne znam da li je bolji od Vidakova i Milosevica?
Po meni, ima malu prednost zbog superligaskog iskustva. Ja bih pre vratio Nikolica ili nekog proverenog stranog spica da rastereti imperativa u igri Vidakova i Milosevica i straha od greske. Nesto sto je uradila zvezda dovodjenjem Dragovica za napredak Erakovica.

E sad, izgleda da je u pitanju nedostatak novca za takvog spica/poluspica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Fri Jun 03, 2022 10:56 am
Deep Purple wrote: Fri Jun 03, 2022 12:38 am Zainteresovani smo za Stefana Tomovica iz Proletera.
Kakvo je tvoje misljenje u vezi Tomovica?

Malo sam gledao Proleter na areni. Primetio sam ga, ali ne znam da li je bolji od Vidakova i Milosevica?
Po meni, ima malu prednost zbog superligaskog iskustva. Ja bih pre vratio Nikolica ili nekog proverenog stranog spica da rastereti imperativa u igri Vidakova i Milosevica i straha od greske. Nesto sto je uradila zvezda dovodjenjem Dragovica za napredak Erakovica.

E sad, izgleda da je u pitanju nedostatak novca za takvog spica/poluspica.
Vojo on je primarno poluspic i krilo tako da nece ometati Vidakova i Milosevica. Nisam gledao Proleter cesto ali svi kazu da je bio njihov ubedljivo najbolji igrac. Odbili su 150k eur i 20% od sledece prodaje od Rige za njega. Mislim da je on igrac na kome se za sezonu ili dve uzima ozbiljan novac makar po tome sto se prica za njega.
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ako su odbili već ponudu od 150 000 i 20% čemu onda mi da se nadamo? I da li je uopšte pametno izdvajati toliki novac za igrača koji je imao tek prvu dobru sezonu iza sebe i to za poslednju ekipu na tabeli?
Radije bih gurao naše klince. Ipak ne znam da li me raduje ili zastrašuje činjenica to što Zukić sa 21 godinu ima preko 100 nastupa za prvi tim, Topić preko 60, Devetak blizu 100. Ne znam da li da se radujem što zadržavamo našu decu ili da budem tužan što ne možemo nikoga da prodamo više.
Mi pričamo samo koga bi smo doveli, a ne koga bi smo i prodali i na osnovu čega, kako bi napravili pare? Nekada smo prodavali igrače u najjačim evropskim ligama, a sada se radujemo bilo kakvom interesovanju.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4034
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Odgovarao sam @Turiji a slucajno naveo @Voja.
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Transferi

Post by 021 »

Nama prvenstveno treba remont kompletne odbrane, tu smo najtanji. Moramo dovesti barem dvojicu kvalitetnih centralnih odbrambenih igrača, a zahvaliti se Kopitoviću, Stevanoviću i Kovačeviću. Jeličić može ostati eventualno kao izmena, za ne daj bože. Devetka bih više voleo gledati na štoperu nego na levom beku, a mladog Bukinca bi obavezno trebalo priključiti prvom timu. Na krilnim pozicijama smo zaista pretrpani, i struka će morati ozbiljno da isfiltrira trenutni igrački kadar. Nadam se odlasku Bastajića i Vukadinovića, i većoj minutaži za Kabića i Neškovića. Ja bih i Simića prodao u slučaju iole pristojne ponude, no poštujem činjenicu da većina forumaša ne deli moje mišljenje o njemu kao precenjenom igraču, te se ne bih upuštao u dalju diskusiju na tu temu. Pozdravljam dolazak Vidakova i nadam se da to znači da Matić odlazi. Milošević je pokazao da zaslužuje šansu u prvom timu, ima neverovatan njuh za gol i siguran sam da bi i u ulozi džokera bio izuzetno koristan. Mislim da u omladincima ima mnogo igrača koji su kvalitetniji od eventualnih pojačanja koja klub može priuštiti, ali poznato je da su transferi kod nas ređe vođeni fudbalskim motivima... Kao i ranije, plašim se da je velika verovatnoća da ćemo prelazni rok završiti sa neusklađenom ekipom koja je na nekim pozicijama pretrpana igračima, a na drugima u deficitu.
Istocno stajanje
Posts: 563
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Nije prelazni rok jos ni poceo, a Cuka se vec drasticno pojacala. Stvarno ne znam kako mozemo biti ispred njih na tabeli, a ovamo se najavljuje borba za titulu.
Jedino da nas posreci neki angazman iz inostranstva, mada ne pamtim kada smo doveli nekog stranca, a da je bio pravo pojacanje!?
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

A jes' Luka Adžić pojačanje. Ne znam da li je dečko pet puta startovao od kada je otišao iz Zvezde. Ulazio sa klupe poslednjeg time Eredivizije za koju verujem da smo i mi jači.
Ivanović je već ozbiljnije pojačanje, mada ne znam u kakvoj je formi trenutno. Ja lično ne bih menjao ni Simića, ni Vukadinovića za njega, a pre bih uzeo i Malbašića.
Post Reply