Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dejan wrote:[p.s. Radoslav Batak je slobodan igrac :idea:
Jako bih voleo da dođe Batak.I prošlog leta je hteo u Vošu, ali je tada bio pod ugovorom.Nadam se da ovaj put neće biti preskup za nas.
Bojović iz Čukaričkog je mlad i dobar i sigurno ga Stepi preporučuje sa razlogom.
Verovatno je dobar i Babić iz Borče, pa bi ga vredelo uzeti na vreme.
E, sad se opravdano postavlja pitanje: šta će nam toliko igrača?Naravno da nam ne treba, ali onih koji su do sada bili naši.Bar njih 20ak.Sve bih ih prodao. Valjda bi napabirčili dovoljno novaca za pominjana pojačanja.Jedino bih voleo da obavezno ostanu i bore se za titulu:
Brkić, Kesić, Smiljanić, Kizito, Pavlović, Lovrić, Trivunović, Buač, Hucišvili, Aleksić, plus naši klinci.
Svi ostali, ako dobiju pristojne ponude, ili im ih Klub nađe, ne bi trebalo razmišljati ni čas, već iskoristiti priliku, i pokušati ući u trku za trofeje sa jednom sasvim novom ekipom Vojvodine.
Nešto veoma slično, kao što smo uradili 1988/89 i bili šampioni na iznenađenje cele Lige.Našlo bi se tu mnogo novih Mijića, Mihajlovića, Jokanovića, Kartalija, Tanjgi...dok bi Šestić mogao biti Miša Hucišvili (LJupko je to već zimus naslutio i pokušao ponoviti svoj šampionski recept iz 1989e).
Ako bi dobro odradili prelazni rok, Panta ima šansu da uradi ono isto što je uradio Kosan (na tom mestu), tj da ,,namiriše" neafirmisane, a super igrače 8)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

dnevnik wrote:Воша враћа Карана

НОВОСАЂАНИ ПОВУКЛИ ПРВИ ПОТЕЗ

Први конкретан корак по питању играчког кадра обелоданио је спортски директор ФК Војводина Миодраг Пантелић.
Војводина ће у своје редове са позајмице из прволигаша Новог Сада вратити штопера Дејана Карана. Реч је о младом играчу који је играо у Подгорици, а потом зимус био враћен међу црвено-беле. Но, прослеђен је на Детелинару, а сада ће опет имати шансу да се наметне Вошином стручном штабу .
- Свашта се прича, али морамо прво да видимо шта ћемо с постојећим играчким погоном – вели Пантелић. – Имамо 34 играча под уговором. И ја чујем приче да сигурно доводимо штопера. Ето, вратили смо Карана, а ту су Ловрић, Ђурић и Мијатовић. Треба прво да видимо какви су и њихови планови. Нећемо да гомиламо фудбалере.
Владимир Буач и Миодраг Стошић дочекали су лето као слободни играчи.
- Пропуст је претходног руководства што је то дозволило. Превасходни нам је циљ да покушамо да се договоримо с Буачем и Стошићем. Желимо да их задржимо иако им је истекао уговор. Понудили смо им конкретне услове и дали времена да добро размисле. Крајњи рок да се изјасне желе ли каријеру да наставе у Војводини је 21. јун. До тог датума желимо да смо начисто с којим снагама улазимо у нову сезону.
Неки фудбалери добили су одрешене руке да потраже нову средину.
- Вукајловић, Ђаловић, Трифуновић могу на пробу. Нећемо им правити сметње ако буду пронашли ангажман.
Џозеф Кизито жели да промени средину, иако је под уговором.
- Нема говора о његовом одласку. Уопште не планирамо да ангажујемо играча на том месту. Кизито је битан играч у нашим плановима.
Одлазак Данијела Алексића опет постаје актуелан?
- Данијел и његови родитељи су на потезу. Од њихове жеље - да ли и даље намерава да игра у Војводини или пошто-пото жели у иностранство - зависи како ћемо се понашати. Наравно, у складу и с понудама које буду стизале од заинтересованих клубова.
Војводина, према речима спортског директора, неће занемарити младе.
- Хоћемо да Медојевић, Митошевић, Стевановић и Смиљанић добију шансу. Дакле, и од њих зависи какав ће третман имати убудуће – истиче Пантелић.
С. Савић
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4089
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Djalovic !?! Boze mili

Obozavam ovde da citam vesti ljudi su super informisani i samo nastavite tako ljudi. Daj boze da Pantelic uspe da se dogovori sa Kizitom, po bilo koju cenu, covek je fudbalski vanzemaljac, bar za ovu nasu ligu, i smatram da je najkompletniji igrac koji je igrao za vojvodinu bar od 2000. naovamo(Ovde ne ubrajam recimo Kacara koji je vanserijski igrac i Krasica koji je takodje vrhunski, ali oni su jos znacajno napredovali u novim klubovima). Covek je vec sada legenda i treba mu obezbediti da ne mora ni u jednom trenutku da razmislja o finansijama. 100.000e godisnje cak mozda i jace, za ovakvog igraca, slozicete se, ne treba stedeti. Bolje njemu dati novce nego dovoditi poluproizvode od ko zna gde
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Ja bi veoma voleo da se vrati Batak kod nas. On je odlican igrac, i svojim iskustvom bi puno pomogao igri u defanzivi :!:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Obradovala me je jako ova izjava za Kizu.


MIJATOVIĆ MORA DA ODE IZ VOJVODINE!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Milan wrote:Obradovala me je jako ova izjava za Kizu.


MIJATOVIĆ MORA DA ODE IZ VOJVODINE!!!
I Purke, Lazetic, Vukajlovic!!!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pojavila se informacija da je za Ajurua - Djuru zainteresovan neki francuski klub, nadam se da cemo ipak uspeti da ga dovedemo (Javor rasprodaje gotovo ceo prvi tim Vulicevic i Simic-Vojvodina, Racic i Milovic-Korea, Arsenijevic-Grcka, Supic-Kipar, Ignjatijevic-zvezda, Djokic- ) !

Prema pisanju sportske stampe, redovima zainteresovanih za Aleksica su se prikljucili Milan i Man Siti, dok je za Igora Djurica zainteresovan Hereven...
ssnigd
Posts: 3448
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Problem je sto ova ekipa Vojvodine ne zna da igra nista drugo osim 4-2-3-1. Dokle god mi budemo samo poneke igrace menjali i dovodili nekoliko zamena umesto istih, nema od bolje igre nista.
Dakle ostaviti u timu one igrace koji mogu da doprinesu kvalitetu tima i koji imaju perspektivu(Vosina deca), a prodati sve one koji ce samo gomilati igracki kadar, a pri tom nece nista uraditi po pitanju kvaliteta igre.
Od onih igraca koje je Turija nabrojao, Brkić, Kesić, Smiljanić, Kizito, Pavlović, Lovrić, Trivunović, Buač, Hucišvili, Aleksić, plus naši klinci, ja bi dodao jos i Stjepanovica, Karana.


Prodati: Stosica, Djurica, Popovica, Tumbasevica, Lakica, Purketa, Mrdju, Tadica i Grozdanoskog(samo ako je ponudjena cena dobra inace ga ostaviti)
Oterati: cigansko kopile - mijatovica, Lazetica, Vukajlovica

Nekako nemam poverenja u ovog Simica iz Javora, iako je momak dao dosta golova ove sezone, radije bih iz njihovog kluba gledao Vulicevica i Adjurua.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4089
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

procitao sam koliko ce milijas dobijati godisnje u vulverhemptonu, i sada mislim da Kiza mora, ukoliko zele da ga zadrze, dobija bar 500.000 godisnje
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Слобода неколико пута овде помињаног нападача Офке, Александар Јевтића кошта 230000 евра. Наиме, он је играч Генчлербирлигија и Турци су решили да га продају а Романтичари немају пара да откупе уговор.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Jevtic je dosta interesantan napadac, ali tesko da ce turci dobiti toliko para za njegov ugovor!

BatE bi morale ozbiljno da se angazuju oko vracanja Bataka u Novi Sad, on bi doneo potrebni kvalitet i sigurnost u nasu zadnju liniju!

Ocekujem da se konacno odradi pravi prelazni rok, da Bata konacno odresi kesu i dovede toliko zeljena pojacanja i zahvali se nedoraslim igracima naseg kluba (Mijatovicu, Lazeticu, Vukajlovicu, Purketu...i vec zasicenom igranja Stosicu)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Batak jeste bio dobar..kakav je sad ?..ne znam..
Mislim da je ipak bolje da se vrati Pekaric.
Neko je spomenuo Cotru ako ode Kiza..
Citam da neki Bojovic dolazi iz Cuke kao Sepi kaze da je strava napadac...ne znam bash nikad cuo za njega ..a ako je neko pojacanje onda to mora biti igrac koga znamo iz hmm loseg iskustva da je dobar kao npr. Hucisvili.
Ali definitivno nisam za to da se dovodi i kurta i murta pa cak i ako je dobar igrac tj. da budem skorz precizan.. moraju doci igraci koju su bolji od trenutnih! E onda se to zove pojacanje i onda imamo razloga necemu da se nadamo...
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bojović je već sad dobar igrač. A, Hucišvili je odličan i iskusan.Ja i danas tvrdim da je Miša veliko pojačanje za Vošu. To će se tek pokazati kad dobije adekvatnu minutažu.
Batak ne može biti loš na svom mestu, ni u ovim godinama (koliko više ima Dmitrović, pa mu ne smeta da igra odlično na poziciji štopera).A drugo, Batak ima strahovit šut (nadam se da ga je sa godinama još doradio), ima visinu, ima snagu i sigurnost.A plus, i povrh svega, Vojvodina njegov klub.
Nažalost, ja mislim da je Pekara završio vrhunsku karijeru i da neće moći više igrati u klubu sa visokim dometima.Sa godinama, problemi sa leđima biće sve veći i teško će moći udovoljiti očekivanjima trenera i navijača.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Batak je svaku utakmicu Crne Gore koju sam ja gledao(a koliko sam cuo i one koje ja nisam)odigrao srednje zalosno,da ne kazem na nivou mijata kapitena,bio direktni krivac za vecinu golova,kiksao kao nezreli klinac,tako da se meni ta varijanta sa njim uopste ne dopada!
Dobar prelazni rok je kad se dovedu bolji igraci od ovih koje imamo a ja ne vidim da je Bojovic bolji od bilo kog naseg napadaca
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Mislim da nam je trenutno potreban jedan brži, pokretljiviji štoper. Takođe, poželjno bi bilo da to bude mlađi igrač. Tako da ni Batak ni Pekarić ne bi bili pojačanja po mom ukusu. Osim toga, Bataka sam gledao u dresu CG repezentacije i nije me baš impresionirao. Što se tiče tog Bojovića, ako ćemo već dovoditi nekog igrača Čukaričkog, onda moramo pokušati da vratimo Sepuju. Ipak, ne znam koliko je realno o tome govoriti...
Post Reply