Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Marketing kluba

Post by shecky »

Ma samo kazem,zato sto je neko ranije pricao o brojnosti .. pa sam onako povezao 2 teme.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

shecky wrote:Salvador nisi u pravu..
Cinjenica je da nas ima najmanje ,a bezanjem od te cinjenice se samo pogorsavaju stvari.
Bg go**a,samo jednim klikom ukoliko naravno zele ,mogu bilo koju svoju upravu da oteraju, naravno to vazi i za igrace koji se jednostavno useru kad im par hiljada navijaca dodje na trening da im jebu kevu..
E tako nesto kod nas se nikada nece desiti ,tj nit ce navijaci oterati upravu nit ce peglati igrace.
Sa malom masom moze da se manipulise ali sa velikom nema sanse.

Aj jedno hipoteticko pitanje.. sta bi cigani i grobari uradili da im Milijas ili Ilic urade ono sto je Vule uradio pre dve sezone kad je osuo paljbu po navijacima?
POJELI BI GA!!
To sto pricas ima veze sa našim karakterom, ne sa brojnošću.

Prvo, naravno da navijači dva bg kluba imaju masu (hulosa) koji na jedan klik mogu da se okupe, jer jednostavno za njih navija većina države (hajde samo da se ograničimo na bg sa svim njegovim predgrađima),
a isto tako je jasno da za Vošu ne navija baš agresivniji deo novosadske ili šire vojvođanske populacije (štaviše, iz mog iskustva uglavnom je reč o obrazovanijem delu).
Ja lično znam gomilu Vojvodinaša koji je pasivno prate i raduju se pobedama, možda bi došli na to neko finale kupa ili kada nam dođe jači evropski klub, ali koji se definitivno ne bi cimali da idu na treninge da prete igračima ili idu da gledaju neku zvezdu u ns kada dođe sav šljam na istok i gde (u njihovim očima) postoje velike šanse da dođe do nekog sranja. Drugim rečima, mislim da bi u situaciji kakva je bila u onoj staroj SFRJ ligi i državi imali mnogo veću posetu na stadionu.
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Marketing kluba

Post by Ponosan! »

Siguran sam da na forumu postoji par dobrih grupica, koje se odlicno znaju na ulici, u privatnom zivotu.
Zasto ne bi svako razmislio pa uradio nesto za sirenje te zdrave price, osim piskaranja po forumu?
http://i357.photobucket.com/albums/oo14 ... 655006.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je jedan od njih, jednostavno svako moze da pokaze svoje misljenje i po gradu, na ulici, ne samo na internetu.
Postoji mali milion nacina, nalepnice, grafiti... A koliko sam originalnih ideja video ovde, koje su lako izvodljive, ne bi me uopste cudilo da ih ima jos sto puta toliko...
Samo konkretnim akcijama mozemo promenuti stanje u gradu, svest Novosadjana, pa onda i druge navesti da isto rade...
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by djape_ns »

Ponosan! wrote:Siguran sam da na forumu postoji par dobrih grupica, koje se odlicno znaju na ulici, u privatnom zivotu.
Zasto ne bi svako razmislio pa uradio nesto za sirenje te zdrave price, osim piskaranja po forumu?
http://i357.photobucket.com/albums/oo14 ... 655006.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je jedan od njih, jednostavno svako moze da pokaze svoje misljenje i po gradu, na ulici, ne samo na internetu.
Postoji mali milion nacina, nalepnice, grafiti... A koliko sam originalnih ideja video ovde, koje su lako izvodljive, ne bi me uopste cudilo da ih ima jos sto puta toliko...
Samo konkretnim akcijama mozemo promenuti stanje u gradu, svest Novosadjana, pa onda i druge navesti da isto rade...
+1

Hiljadu puta mi padne na pamet, kako ovaj forum predstavlja steciste onih ''do koske zaljubljenih u crveno bele boje'', a da smo malo lenjosi da mrdnemo guzice....

Ako neko ima neku ideju oko nalepnica ili neke druge akcije... dajte da se povezemo uradimo nesto, mozda ce nam izgledati besmisleno ali moramo izakcijati, 100 godina kluba se priblizava, kakvi nam god rezultati bili.

Ajde za pocetak da probamo da se izorganizujemo sa par hiljada nalepnica, koje cemo podeliti i izlepiti ceo jebeni grad! Ako to prodje ok, mozemo i neke ozbiljnije akcije.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: Marketing kluba

Post by Ponosan! »

Upravo tako, neke sitnice mozemo zajedno uraditi, i to mora da bude samo kap u moru, onih koji rade tako nesto!
Eto za pocetak, ako su ljudi zainteresovani za nalepnice, nek mi posalju par ideja u inbox, drugar ce rado uraditi pripremu, ispovezivacemo se ovde, nista tu nije tesko...
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Marketing kluba

Post by Tony Starks »

Što se famoznog popusta na sezonske karte tiče, sad videh ovaj komentar na zvaničnom sajtu:
kamenica kaže:
16. jul 2013. u 12:42

Upravo sam razgovarao sa g.djom/djicom Tatjanom iz FC.V. Boskov. Objasnjenje je sledece: navedene cene su vec sa uracunatim popustom od 50%.Znaci cena zapada je 8000 din.

15 utakmica lige x 400 = 6000
3? kupa x 400 = 1200
2? evrope x 400 = 800
——–
8000 din

zakljucak donesite sami!!!!
:shock:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Krle »

Zaključak je da su svima odobrili popust, odnosno da popusta zapravo i nema. Tol'ko sam besan da neću ni ići na stadion. Mogu da me hebu kolko hoće, ali ne i dokle hoće...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Marketing kluba

Post by ragazzi di Neoplanta »

djape_ns wrote:
Ponosan! wrote:Siguran sam da na forumu postoji par dobrih grupica, koje se odlicno znaju na ulici, u privatnom zivotu.
Zasto ne bi svako razmislio pa uradio nesto za sirenje te zdrave price, osim piskaranja po forumu?
http://i357.photobucket.com/albums/oo14 ... 655006.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo je jedan od njih, jednostavno svako moze da pokaze svoje misljenje i po gradu, na ulici, ne samo na internetu.
Postoji mali milion nacina, nalepnice, grafiti... A koliko sam originalnih ideja video ovde, koje su lako izvodljive, ne bi me uopste cudilo da ih ima jos sto puta toliko...
Samo konkretnim akcijama mozemo promenuti stanje u gradu, svest Novosadjana, pa onda i druge navesti da isto rade...
+1

Hiljadu puta mi padne na pamet, kako ovaj forum predstavlja steciste onih ''do koske zaljubljenih u crveno bele boje'', a da smo malo lenjosi da mrdnemo guzice....

Ako neko ima neku ideju oko nalepnica ili neke druge akcije... dajte da se povezemo uradimo nesto, mozda ce nam izgledati besmisleno ali moramo izakcijati, 100 godina kluba se priblizava, kakvi nam god rezultati bili.

Ajde za pocetak da probamo da se izorganizujemo sa par hiljada nalepnica, koje cemo podeliti i izlepiti ceo jebeni grad! Ako to prodje ok, mozemo i neke ozbiljnije akcije.
Nisu svi lenji, radi se, a uskoro će ljudi imati priliku da sa reči predju i na dela!
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Marketing kluba

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Marketing kluba

Post by Ken mahniti »

budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -interneta

Ustala je dijaspora!
I Brazilcani su nas gledali :mrgreen:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Helm »

budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -interneta

Ustala je dijaspora!
Da li je poznato o kakvoj se saradnji radi? Da li nas prate samo u Ligi Evrope ili je ideja da rade sve nase utakmice?
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Marketing kluba

Post by nboya »

budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -interneta

Ustala je dijaspora!
Jedino ako u dijasporu racunas i Srbiju juzno od Save i Dunava. Na primer, ja na IPTV-u nemam RTV i moram da ga gledam preko neta. Sramota!
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Marketing kluba

Post by Boske87 »

nboya wrote:
budababa wrote:http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -interneta

Ustala je dijaspora!
Jedino ako u dijasporu racunas i Srbiju juzno od Save i Dunava. Na primer, ja na IPTV-u nemam RTV i moram da ga gledam preko neta. Sramota!
Ista stvar i kod mene u Bosni :x . Zadnji put sam se zeznuo, zaboravio za taj maxitv link pa gledao RTV stream preko balkasportinfo, morao sam slušati Bakmaza i njegove standardne lapsuse (Vraneš bez "nj" je rekao jedno 100 puta)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Marketing kluba

Post by vdn slaninar »

gradonacelnik nam cestitao na rezultatima u evropi,lep gest.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Marketing kluba

Post by prijatelj fudbala »

vdn slaninar wrote:gradonacelnik nam cestitao na rezultatima u evropi,lep gest.
Gradonačelnik je cigančina najveća. Nema potrebe za licemernim čestitkama.
Post Reply