"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Slazem se sa Rabbom u vezi levog beka, kakav crni(-beli) Obradovic. Pa Kolarov razbija u Seriji A, a o Lukovicu da ne pricam, to je najbolji levi bek kojeg sam gledao u nasoj ligi, iako igra stopera u Udinama. Ne kazem da Obradovic nije veliki potencijal, ali u reprezentaciji treba da igraju trenutno nasi najbolji, i u najboljoj formi, igraci!!!
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

etxeberria wrote:Slazem se sa Rabbom u vezi levog beka, kakav crni(-beli) Obradovic. Pa Kolarov razbija u Seriji A, a o Lukovicu da ne pricam, to je najbolji levi bek kojeg sam gledao u nasoj ligi, iako igra stopera u Udinama. Ne kazem da Obradovic nije veliki potencijal, ali u reprezentaciji treba da igraju trenutno nasi najbolji, i u najboljoj formi, igraci!!!
Smarate vise sa Obradovicem, decko je dokazao da je zasluzeno u prvoj postavi, dobio je sansu i u POTPUNOSTI iskoristio, cak sta vise u svim utakmicama je bio jedan od najbojih na terenu i stvarno nema razloga da ga Antic menja :!:
Dobio je Kolarov svoju sansu u reprezentaciji par puta na prijateljskim utakmicama i nije nista posebno pokazao, a Lukovic je u jako losoj formi jer je gotovo celu sezonu povredjen, stalno je imao neke sitne povrede zbog kojih nije odigrao puno meceva!
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Gojko Kačar, 'san' svakog trenera
Beta
Beta
Fudbaler mlade reprezentacije Srbije Gojko Kačar našao se na spisku osam najtalentovanijih igrača, "zvezda u usponu", koje će igrati na EP u Švedskoj.

U tekstu objavljenom na sajtu Evropske fudbalske unije (UEFA), za Kačara se navodi da je 'san' svakog trenera, pošto može da igra na nekoliko različitih pozicija u timu. Na sajtu UEFA ističe se da je Kačar vođa nove generacije srpskih fudbalera, uz podsećanje da je igrač Herte postigao šest golova na osam utakmica u kvalifikacijama za EP.

Pored Kačara, mesto među najvećim zvezdama prvenstva do 21 godine našli su Italijan Mario Baloteli iz Intera, reprezentativac Belorusije i član Bate Borisova Sergej Krivec i Šveđanin Markus Berg, fudbaler Groningena.

U grupu igrača od kojih se najviše očekuje na šampionatu u Švedskoj ušli su i Španac Bojan Krkić Peres iz Barselone, član engleskog tima i Arsenala Tio Volkot, Finac Tim Sparv iz Halmštada i igrač Verdera i nemačke selekcije Mesut Ozil.

Reprezentacija Srbije na EP igraće u Grupi A sa selekcijama Švedske, Italije i Belorusije. Kontinentalni šampionat igra se od 15. do 29. juna.
Pitam se da li bi u tekstu osvanuo podatak o klubu za koji je nastupao da je to nekim slučajem bila zvezda...!?

Što se jučerašnje utakmice tiče, rekao bih slabija partija Laneta i Krasića, s tim da je Lane opet prelomio utakmicu i postigao vrlo važan gol. Kačar opet uveden na samo par minuta... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Milan wrote: Što se jučerašnje utakmice tiče, rekao bih slabija partija Laneta i Krasića, s tim da je Lane opet prelomio utakmicu i postigao vrlo važan gol. Kačar opet uveden na samo par minuta... :roll:
Ja bih rekao slaba partija apsolutno svih, Lane i Krasic su jos bili i dobri naspram Pantele, Milijasa i Kuzme.
sam svoj najveci neprijatelj
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Napred Voso!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Herta primorana da proda Kačara? Lacio čeka

Igrači Herte okupiće se za 12 dana i početi pripreme za novu sezonu. Do tog datuma, direktor Mihael Pric mora da ostvari zadatak od strane uprave da zaradi oko pet miliona evra prodajom jednog igrača.

Pric je odlučio da to bude ili hrvatski veteran Josip "Džo" Šimunić ili mladi nemački reprezentativac Patrik Ebert. Ali, nijedna ponuda nije stigla za 31-godišnjeg defanzivca, za kojeg Herta traži oko 7,5 miliona evra, niti za talentovanog Eberta (22), čija je vrednost skočila posle EP za mlade i sada iznosi oko pet miliona evra.

"Nismo dobili nikakve ponude", požalio se Pric.

Ukoliko ostane takva situacija, on će morati da proda u ovom trenutku najveću zvezdu Herte i najvrednijeg fudbalera tima, Gojka Kačara. Zašto? Za njega ponuda ima i to više...
Iako se Srbija nije proslavila na EP za mlade u Švedskoj, Kačar je Evropu podsetio da bi mogao da izraste u jednog od najboljih vezista kontinenta, a to je naročito privuklo italijanske klubove.

"News aus Berlin" u izdanju od ponedeljka piše da je smenjeni generalni menadžer Herte Diter Henes zimus odbio ponudu Fiorentine za Kačara vrednu šest miliona evra, ali da su sada stigle nove, bogatije sa Apenina.

Hertin budžet za narednu sezonu mogao bi lako da popuni Lacio, ukoliko uplati oko osam miliona evra za otkup Kačarovog ugovora koji važi do 2012. godine.

Kačar je u Berlin stigao prošlog leta iz Vojvodine i u debitantskoj Bundes sezoni postigao je sedam golova na 42 utakmice. U međuvremenu postao je A reprezentativac (devet mečeva), uz redovno pojavljivanje u mladoj selekciji (14 mečeva, osam golova).

Herta je za Kačara platila oko tri miliona evra novosadskom klubu.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Mislim da za samog Gojka ne bi valjalo da ode u Italiju. Nekako mi se čini da bi se kroz koju godinu pretvorio u Stankovića, a to niko ne bi želeo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Brka je Anticevom spisku,pa ga pljujte koliko god hocete... 8)
Napred Voso!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

mihailov wrote:Brka je Anticevom spisku,pa ga pljujte koliko god hocete... 8)
Брка је реално и заслужио позив, али не верујем да ће се набранити због оног без клуба. Шалу на страну, нешто ми јако смрди позивање Радисава Петровића у репрезентацију, шта је тај допринео па да буде позван, јбт играо се са аматерима из Велса и сад је одмах А репрезентативац. Не кажем ово без разлога, јер ће тај пометути ретард да има бољи третман у А тиму Србије од Гојка Качара, па и Кузмановића! Прво Милијаш па сада овај. Само 2 нападача, а јел био проблем да позове Алексића? Ма какав Алексић сад ће Антић да позива Лекића. Изгледа да нам се и селектор почео губити у менађерском простору, разочаран сам. Џими Марић је мало дете у односу на Антића!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Meni je više u oči upalo to što Antić ide tamo sa samo dva napadača...mogao je Mrđu lepo da pozove :D I onaj Milinković je bio očajan na prvenstvu za mlade, bolje da je Matića zvao, ako se oporavio.
Što se Brke tiče, ako se ne varam, samo dve osobe sa ovog foruma su ga napljuvale, nama ostalima on je i dalje jedini pravi kapiten...
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Честитам Брки капитену на Антићевом избору :!:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4402
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Cestitke za Brku, jasno je da je ovaj poziv zasluzen. Ali Radisav Petrovic ? Bar znamo ko treba da se proda sledece leto
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Čestitke Brki na pozivu, sasvim zasluženo, i logičan potez Antića da prvog golmana mlade reprezentacije nagradi za njegove dobre partije i pozove u A selekciju. Možda se tu moglo naći mesta za još nekog iz našeg tabora, ali dobro, biće valjda kad nas pored dobre igre budu pratili i dobri rezultati. Poziv Petroviću jeste čudan, ali gospodin Antić za sada ima kredit, pa nekad može i malo da ga potroši!
User avatar
Turija
Posts: 11158
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Aplauz za Antića :hurray: Pozvao je veoma perspektivnog golmana, kad mu je bilo najpotrebnije.
Bila bi prava tragedija uništiti Brkića, zbog loših rezultata U21 i Vojvodine, iznad kojih nije uspeo da se u tim trenucima golmanski izdigne.Antić je to osetio pravovremeno, i svaka mu čast :!: , dok je na neki način imao i obavezu prema mladom golmanu, jer Vladimira Stojkovića podržava, na isti način, veoma dugačak period.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Kada sam pročitao sam ovaj spisak naravno da sam bio zadovoljan jer sam (kao i većina nas ovde) i ranije govorio da je Brki tu i mesto. Nego, uhvatio me odmah i neki čudan osećaj... Možda preterujem, ali ja mislim da takvu ironiju mogu doživeti samo oni koji su uz F.K. Vojvodinu iz Novog Sada i uz nijedan drugi klub na svetu. Zašto? Zbog jednostavne, ali (ispostaviće se) ubitačno istinite pitalice: Kada Vošin fudbaler dobija poziv u reprezentaciju? Kada zajebe utakmicu! Šalu na stranu, nadam se da nije tako.
JEDAN JE BRKA KAPITEN!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply