Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

aNS wrote:
igoork wrote:
torrente wrote:isti odgovor i ja dobih malo pre,prenos je planiran na drugom kanalu Rts-a..nista bez mailova i masovne akcije!!!! 8)
Upravo to ! I meni je stigao mail takodje, nista bez pritiska, isplatilo se ! :D
Исто је и мени стигло, али сетите се Атлетика.....док не видим не верујем.
Mozete da krenete ponovo sa mejlovima... Neko nas je opasno slagao, sad sam dobio info iz RTS-a direktno da od prenosa nema nista. :evil:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ovo je odgovor od "naše" RTV. :cry:
RTV wrote:Poštovani,



Menadžment Radio-televizije Vojvodine čini sve što je u njihovoj moći kako bi omogućili prenos utakmice Vaduz-Vojvodina koja će biti odigrana 14. jula 2011. godine, ali su šanse da se prenos realizuje male pošto nijedna televizija ne proizvodi signal, odnosno ne radi direktan prenos.



Zahvaljujemo Vam na zainteresovanosti, verujemo da cemo opravdati poverenje koje nam ukazujete.



Sluzba za odnose s javnoscu

Radio-televizija Vojvodine



Blizi Vama
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

RTS wrote: Postovani,

RTS neće prenositi ovu utakmicu.Verovatno će prenositi TV Vojvodina.Telefon TV Vojvodine je 021-661-5144.

Vas RTS
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Meni je vec sada sve jasno.

Ko bude isao u Lihtenstajn taj ce odgledati utakmicu,a oni koji ne odu morace da se zadovolje novinarskim izvestajima i utiscima forumasa.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Vaduc je izgubio prijateljsku od Grojtera sa 4-0. Tom mecu je,kako je pisalo na sajtu kluba,prisustvovao i Ristovski.
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Post by fksloboda.org »

Imao sam tu cast da skoro godinu i po dana zivim u prelepom Lihtenstajnu u periodu 2007-2008.
Lihtenstajn ima svoju TV stanicu i mislim da su radili prenos utakmice koja je odlucivala o ulasku Vaduca (pisem kako se cita) u prvu ligu Svajcarske, negde u maju 2008. kada su igrali na svom stadionu protiv Belincone (iz italijanskog dela Svajcarske). Cak su bili i neki navijaci i jedne i druge ekipe iza golova, ali onako detinjasto, simpaticno, lepo u svakom slucaju.
Tada sam bio na stadionu i znam da sam pitao neke ljude sutradan na poslu da li su gledali, a oni rekose da nisu bili, vec su gledali na TV, da li direktno ili snimak, nisam 100% siguran, ali mislim da su gledali direktno. Te godine je bila euforija oko fudbala i posebno te utakmice, jer ipak je tada sledilo EP u fudbalu u Svajcarskoj i Austriji. Iako ta TV stanica nije imala jaku programsku semu, vec nesto povremeno uz neke informacije, proglase itd siguran sam da imaju uslove za direktan prenos.

Sve najbolje Vojvodini tamo, a ovi koji budu isli, neka uzivaju, to je gostovanje bez tenzije, za cisto uzivanje, nakon svih tenzija od prosle sezone.
A posle do centra Vaduca (10-ak minuta peske) u "Zvei" na pivo. Cetvrtkom tu nema nekih desavanja, ali svratice ljudi posle utakmice sigurno :wink:
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Post by Mg »

User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

U petak 15.07. ćemo saznati protivnika za 3. pretkolo!

Ajmo ljudi, nema predaje, svako neka pošalje još jedan email na adresu RTV i RTS, tražite više da odluče oće nas prenositi ili ne. :evil:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Post by JackSparow »

ne odgovaraju na mail, za sada... jutros poslao i RTSu i RTVu
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Za cetiri dana, znacemo ko nas ceka- kad prodjemo Vaduz.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Post by Zelja95 »

Poslao sam na sve moguce imejlove od RTV i nijedan mi nije validan? Poslao sam tacno 5ti put RTS-u...samo 1 su odgovorili sa onim da ce biti....slacu stalno dok mi ne odgovore sa pozitivnim odgovorom...a za RTV ne vredi,mejlovi nece da se posalju :evil:
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Post by Ponosan! »

Postovani,

Planirano je, da prenos bude na drugom programu RTS, ali pregovori su jos u toku. Bicete obavestnja puten sajta i naseg programa.

Vas RTS.
Јел стигло неком ово још ?
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Post by JackSparow »

Postovani,

Prenos utakmice ce biti na drugom programu RTS-a.

Vas RTS

Čestitam nam! :)
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Dok ne vidim prenos, ne verujem!!!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

EDIT: 13) Postovi koji budu sadržali samo smajlije biće automatski brisani sa foruma, jer kvalitativno ne doprinose raspravi. Zeljafcv
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
Locked