22. kolo: partizan-Vojvodina 0:1

Locked

Vase prognoze?

Poll ended at Mon Apr 18, 2011 1:07 pm

Pobeda Vojvodine
69
78%
Remi
16
18%
Pobeda partizana
3
3%
 
Total votes: 88

simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Pazi Voša gazi!
Ništa više nije potrebno.
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

ПАРДОН измишљене ВЕСТИ

Управа београдског клуба управо је завршила косултације са ресорним министром за инфраструктуру тражећи да се утакмица региструије службеним резултатом за домаћина јер мост на Дунаву код Бешке није унео довољну дозу страхопоштовања код играча Војводине према београдском клубу. Последица тога је ненадани и шокантни пораз недодирљивих . Поред квалитетне вуду магије, и шаманских ритуала као и неспорне чињенице да је био српски представник у еминентном европском такмичењу, тим из престонице је наишао на дрски однос гостујућих фудбалера. Обзиром да им се то десило већ други пут у току овог првенства, управа српског бренда апелује на лингвисте да бар привремено из свих лексичких енциколопедија избаце реч КОМПЛЕКС бар до 11. маја ове године како би консолидовала своје редове. У међувремену, ради се на формирању специјалних јединица навијача београђана, које ће за задатак имати израду страшила која би при првом следећем преласку поменутог бешчанског моста озбиљније уздрмала ривала из Новог Сада. На антидопинг контроли је утврђено да су сви до једног фудбалера из Новог Сада имали трагове конзумирања воде из новосадског водовода, а познато је колико је то велик стимулативан напитак. Ненадани изостанак новинарске конференције није познат, али од колега из београдских гласила сазнајемо да је у питању кречење службених просторија и да још није постигнут консензус око избора шаре за моловање истих. Ако је то тачно, онда је то и у реду. Надамо се да ће просторије за одмор имати неку комбинацију црвено-белог спектра са новосадским бравурама.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Ovu utakmicu malo podbacio Lazetić.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Poceli smo dobro, prvih 20ak minuta imali smo posed lopte i jednu kolosalnu sansu. Posle toga njihova trojka na sredini: Petrovic, Smiljanic i Ilic odnose pobedu nad nasom trojkom: Tumbasevic, Medojevic i Merebasvili i posed prelazi u njihovu korist.
Treba napomenuti da veliki udeo u tome ima i kriterijum sudije koji je dopustao blizancima da tuku po nogama, a iste takve kontakte kada smo mi u pitanju sankcionisao je prekrsajima. Drugaciji kriterijum je imao i kod davanja zutih kartona, a u nekoliko navrata startove za zatvor blizanaca nije kaznjavao kako pravila nalazu. Svaka njihova izgledna akcija pocinjala je tako sto sudija nije svirao faul za nas! Na prvi pogled reklo bi se da je sudija bio ok, ali mi smo ustvari ponovo POKRADENI, ovoga puta ne drasticno i na srecu nije uticalo na rezultat.
Ovu utakmicu je dobila nasa fenomenalna odbrana, da se igralo jos jedno poluvreme mi ne bi primili gol! BRAVO!
Brana Ilic je odigrao dosta dobro, borbeno, pokazao kako treba da se igra protiv svog bivseg kluba. Steta samo sto nije iskoristio onu sansu. Mada, ko zna sta bi se onda sve desavalo, bolje je ovako. Lazetic takodje dobar. Abubakar gotovo neprimetan, ali postize pobedonosni gol. Ustvari bio je on dosta primetan, u situacijama kada se lopta ispucavala na njega, svaki put sudija je svirao faul u napadu, neverovatno!
Ipak se videlo da su Medojevic, Abubakar i Merebasvili tek oporavljeni od povrede. Ocekujem dizanje forme ekipe u nastavku sa njihovim oporavkom. Bilo bi lepo i da nas povrede zaobidju do kraja, dosta smo pehova imali...
U sredu SVI na Karadjordje- igra VOJVODINA!
Zaboravih da kazem da sam ocekivao ranije ulazak Kataija u igru koji je trenutno mozda i u najboljoj formi od svih nasih igraca. To je verovatno i bio plan, da on prvi udje oko 60. minuta, ali situacija na terenu je zahtevala hitne promene na sredini i kada je Milinkovicu ostala samo jedna izmena, on nije hteo da rizikuje da je prerano izvrsi, tako da smo ostali uskraceni za Katijeve carolije, ali ima vremena...
Last edited by novosadjanin on Sun Apr 17, 2011 12:01 am, edited 1 time in total.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Au..pogledajte Vulicevica kod akcije za gol. Zapoceo je akciju iz svog kaznenog. Njegov udeo u ovom golu je 90%.
Nego, da li neko razmislja o realizovanju jednog DVD izdanja gde ce se naci ova ''Gazi jajare''trilogija:
1.''Tri poljupca hocu ja''
2.''Gde ces Stojke?''
3.''12000 utisanih''
Idemo gazimo pumpamo i saljemo u psihijatrijske ustanove!
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

И коментатор се одма позивао на офсајд код нашег гола и једва чекао да види снимак, али нема офсајда смраду мали прикривени, ДОБИО СИ ГА !!!!!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Posto kometator prati tenis verovatno je hteo da trazi challeng. Ali mu je snimak pokazao da je pogresio.
Last edited by soderstorm on Sun Apr 17, 2011 12:28 am, edited 1 time in total.
User avatar
Stexman
Posts: 2614
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Spajanjem dva kraja novog mosta kod Beske, nestala je magija(nastala kada su blizanci zapisali stub mosta) koja je sputavala fudbalere Vojvodine da naprave znacajniji rezultat u Beogradu! Zavrsetkom druge trake mosta cini su se obrnule u nasu korist.
Mrkonjicu Slaninaru :D


...a i ja :shit: u p.m, al mi lepo jbg :lol:
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

МИ СМО ВОЈВОДИНА, А КО СТЕ ВИ?
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Image

Image

Image
Foto: Nebojša Brankov
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

aNS wrote:МИ СМО ВОЈВОДИНА, А КО СТЕ ВИ?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1477
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Kolko sam srecan ne znam ni sta bih napisao,svaka cast igracima,a sudija dju**e opet nas krao ... Hvala ti Boze i uzdravlje :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Vratih se upravo sa tekme....

LEPO JE VECERAS BITI NOVOSADJANIN!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Strasno koji osecaj kad je Abu dao gol. :D

Ciribu, ciriba,
Vosa igra k'o Barsa,
Pobede redom nize
titula sve je blize
Dugo je dugo cekam ja!

:D
United of Vojvodina
Locked