Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Nikada se neću zahvaljivati i poželeti sreću u nastavku karijeru ni jednom igraču koji pređe direktno u blizance pogotovo ako taj igrač provede 4,5 godine u Voši koja ga napravi od anonimusa do reprezentativca ovim potezom se posrao sam po sebi što je do sada učinio za Vošu, a vi mu (im) se zahvaljujte ja neću nikada :x
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote:
Potpuno se slazem.

Realno, Sanicanin je odigrao lose ovog proleca, a lose se i poneo prema Vosi na kraju.Moglo je to zavrsiti mnogo bolje, kako je napisao Deep Purple. Bilo je prostora, nije bilo volje.
Poziv Bajevica u repku ucinio je da ,,slava udari u glavu". A, da nije bio Bajevic selektor ( i dosao Bralic u Vosu), pitanje da li bi bio pozvan?
Koliko god je Sanicanin bio korektan do tog poziva, toliko je uprskao na kraju. Tako da sagledavajuci celinu, ima i pluseva i minusa.

Ne treba zaboraviti koliko mu je Vosa pomogla u karijeri, jer je npr u Mladosti iz Lucana bio ,,prekobrojan" na stoprskoj poziciji, a u Vosi dosao do reprezentativnog statusa BiH.
Bio je blizu omiljenog igraca navijacima Vojvodine, ali je, kao i mnogo njih do sada, prokockao poverenje i pokvario utisak.
Meni cak najvise od svega ni ne smeta sto je otisao u partizan. Neka ide gde hoce, nije me preterano ni zabolelo i ako je bio tu cetiri godine. Meni je zasmetalo jer je moglo sve da se odigra drugacije i da on ode u jaku neku ligu i u neki dobar tim a posle slusanja menadzera dosao je do toga da bude "izdajnik" kluba i neko ko je ostao u Srbiji za vecu platu i malko vece ambicije srazmerne razlike u budzetu. On nije iskoristio sansu karijere i ostao je u Srbiji. I sad dolazimo do toga da se njegov kolega Bralic koji je dosao na mala vrata (odigrao 1.5 sezonu) a odlazi kao ljubimac veceg dela navijaca. Kada Hrvat u ovakvoj drzavi gde se jos uvek osecaju posledice svega sto se desavalo kroz istoriju dobije onakvih 15-20 komentara na betting partner blizanaca portalu jasno ti je da je bio posten, korektan i profesionalan a ti kao ljubimac navijaca (tu si cetiri godine) odes u blizanca i pored najboljeg momentuma u karijeri... I prospes sve one cetiri godine da bi odigrao nesto u partizanu a ko zna da li ces tu i odigrati celu sezonu. I ako bih zeleo da odigra na visokom nivou jer ima dosta kvaliteta ali je fudbal nekad lutrija, vreme ce pokazati da li je napravio dobar izbor.

Nadam se i da ce Calusic ostaviti makar delic utiska u TSC-u kao sto je Bralic ostavio kod nas. I da ce biti sve vise primera Mudrinskog i Bralica. Otisao sam u off topic.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Sanicaninu hvala na partijama do sada.
Odlaskom u partizan, a mogao je da bira lokaciju sa slobodnim papirima se popisao po nama.
Reprezentativac jedne zemlje, kako Voja rece, drzi odbranu protiv Francuske, Holandije,...da ode na kraju u partizan. Hmmm.
Meni je dovoljan signal.
Zbogom i da se ne ljubimo
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

ssnigd wrote:da ode na kraju u partizan. Hmmm.
Mrzite Partizan vise nego sto postujete Sanija,a ja sam zamrzeo Zvezdu (tj.pola Vojvodine) da mi prelazak igraca u Partizan dodje ko melem na ranu... teze mi pada ostanak nekih,nego Sanijev prelazak ako me razumete. Nije to vise ono vreme.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Neko je već spomenuo najveći problem oko ovog prelaska Saničanina tamo, dečkonja je prvi igrač posle ko zna koliko vremena, koji je igrajući za nas dospeo do bilo koje reprezentacije, a ni kesicu kikirikija nismo dobili za njega. To oslikava klub za koji navijamo i spodobe koje ga vode, mnogo više nego Sinišu Saničanina. Dečko se nikad nije busao u grudi ili iskazivao neku bliskost sa klubom i navijačima. Takođe nije pričao da sanja Beograd dok je igrao za nas. Bio je profesionalan dok je imao zašto da bude profesionalan i za to mu hvala. A pljuvati ga, govoreći da ga je Bralić promovisao u reprezentativca i slično, je malo je reći neukusno. Saničanin u najboljoj formi i Bralić u najboljoj formi su nebo i zemlja. Koliko god da poštujem Bralića i njegove partije ovde. Siniši u dresu partizana ne mogu da poželim sve najbolje, u karijeri nakon, svakako.
Voja wrote:teze mi pada ostanak nekih,nego Sanijev prelazak
Ovaj osećaj me progoni bar deceniju, a verujem da nisam jedini
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Nije Sinišu Voša napravila reprezentativca BiH već njegov talenat, rad i znanje. Da nije vredeo ne bi ga mi doveli iz Lučana. Što nisu od Mrkaića napravili reprezentativca? Prosto čovek je dva nivoa ispod Sanija. Ne znam šta mu zamerate u igrama za nas? Onaj autogol protiv zvezde? Saničanin je svaki minut na terenu igrao pošteno i profesionalni. Tražite mu dlaku u jajetu samo zato što je prešao u partizan. Nije fer prema njemu, treba mu iskazati poštovanje za partije u našem dresu. Uostalom ako bude govorio nešto negativno za Vošu onda tek možemo da osuđujemo čoveka. Za sada to nije slučaj jer (meni bar) deluje da je dečko nenametljiv i skroman.
I još nešto. Ako je uprava ovde prozivana (opravdano) za sve i svašta zašto mislite da za odlazak u crna :shit: nije isto tako ona kriva. Koliko su oni hteli da uzmu za sebe od eventualnog transfera u Portugal ili Tursku? Verujem da su ga ucenjivali i jednostavno je prekinuo to svestan svojih kvaliteta i da za njega neće biti zime. Ne verujem da će se on dugo zadržati u partizanu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Partizan izgleda ima želju da nas očerupa...

Od danas se aktivno spominje Miljan Vukadinović, a već duže se priča i o Aranđelu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mnogo pretpostavljamo, a malo znamo.
Ono sto znamo je da ce Sanicanin preci kod crnog blizanca.
Podrzati igraca koji odlazi u blizance je otvorena Pandorina kutija i propast Vose, jer ce onda svaki nas igrac, bez problema, otici tamo, cak i po stavu navijaca.

Eto, vec imamo jos jednog u najavi, koji ceka poziv, a drugi se koleba, treceg (jos) nisu zvali itd, itd ( prema pisanju medija, koje najcesce bude tacno - nazalost).
Naravno, najveci krivac za to je uprava, koja ne cini nista po tom pitanju.
Last edited by Turija on Thu Jun 03, 2021 1:20 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Vukadinovic ima ugovor na jos godinu dana sto znaci da partizan mora da plati obestecenje sto nas dovodi do toga da od tog posla nema nista. Mozda sledece sezone po isteku ugovora. Jojic je na izlazim vratima partizana i ako klub ima bilo kakvu ambiciju morao bi da proba da ga dovede. I da to bude odgovor na ovo sto radi partizan. To je jedini igrac kog bih doveo iz blizanaca. Veliki humanitarista i covek bez mrlje u karijeri ali je dogurao do toga da mu navijaci zaboravljaju sta je sve doneo klubu i da ga teraju zbog mesec, dva losije igre.
Znam da nije realno jer smo se okrenuli mladim snagama i zbog finansija.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Deep Purple wrote:Vukadinovic ima ugovor na jos godinu dana sto znaci da partizan mora da plati obestecenje sto nas dovodi do toga da od tog posla nema nista. Mozda sledece sezone po isteku ugovora. Jojic je na izlazim vratima partizana i ako klub ima bilo kakvu ambiciju morao bi da proba da ga dovede. I da to bude odgovor na ovo sto radi partizan. To je jedini igrac kog bih doveo iz blizanaca. Veliki humanitarista i covek bez mrlje u karijeri ali je dogurao do toga da mu navijaci zaboravljaju sta je sve doneo klubu i da ga teraju zbog mesec, dva losije igre.
Znam da nije realno jer smo se okrenuli mladim snagama i zbog finansija.
To sve zavisi od isplacenih plata, nazalost. Pa videli ste kako je jedan Asano otisao.
Nisam siguran kako je trenutno stanje u nasem klubu sto se tice isplate zarada, ali dovoljno je da se samo 2 zarade igracu duguju, pa da on moze da napusti klub iako je pod ugovorom. To se odnosi i na omladince i njihove stipendije.
Da napomenom da se pod zaradom ne racuna samo mesecna plata, vec i svaki bonus. Bonus za osvajanje kupa, bonus za izlazak u evropu... i ostalo. Dve takve stvari ako se duguju, igraci mogu cistih papira otici gde god zele.
Na nama je da se nadamo da je uprava stigla resiti dugovanja... u suprotnom ceka nas burno leto.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Domaci igraci ne mogu da napuste klub pa sve da im kasni pet-sest plata. Fudbalski savez Srbije radi direktno protiv igraca u talu sa upravama. Domaci fudbaleri mogu da se zale samo sudu u Srbiji dok strani mogu u Uefi. Ali cim je Bralic ostao do kraja ugovora jasno je da se nista makar trenutno ne duguje. Ali u svakom slucaju mu je isticao ugovor pa nije bilo potrebe da ide po sudovima ali mislim da trenutno nema nekih vecih dugovanja. Mozda koja rata ili bonus.

partizan gleda Vukadinovica i njegov ugovor im predstavlja problem jer moraju da plate obestecenje ali ako ne dovedu neku stranu opciju ponudice Vojvodini obestecenje. To je poslednja informacija.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Eno kazu u ruznalu da ce Zukic poslednju godinu ugovora iskoristiti da jos vise napreduje i da potom nastavi stopama Ivanica i Melega u crvenom blizancu. Dejan kaze da ce morati da razmisli o tome, a novinar prepoznaje ushicenost dok to izgovara...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Transferi

Post by exlimanac »

Svima onima koji su ponikli u Vosi i tu naucili sve o fudbalu,koji su u Vosi formirali svoje ime i svoju karijeru i potom zavrsili u bg sljamu...odmah treba pozeleti sve najgore u zivotu i sto skoriji lom noge...bez izuzetka
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

novosadjanin wrote:Eno kazu u ruznalu da ce Zukic poslednju godinu ugovora iskoristiti da jos vise napreduje i da potom nastavi stopama Ivanica i Melega u crvenom blizancu. Dejan kaze da ce morati da razmisli o tome, a novinar prepoznaje ushicenost dok to izgovara...
Prva stvar koju bih zabranio, da vodim klub, je da igrači daju bilo kakvu izjavu bilo kakvom "novinaru" iz bilo kakvih "novina".
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/san ... 03-06-2021" onclick="window.open(this.href);return false; Samo je još falilo da bi i peške došao u beograd kao neki :x
Post Reply