Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Marketing kluba

Post by FCVNS »

Sve to stoji,ali mislim da su cene vrlo bitne,treba ih prilagoditi nasem standardu...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

FCVNS wrote:Sve to stoji,ali mislim da su cene vrlo bitne,treba ih prilagoditi nasem standardu...
Mislim i ja da su previsoke. Samo sam hteo da naglasim ovaj deo koji realno bilo koja osoba sa većim IQ od 65 može da shvati i promeni.
Io odio Belgrado
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Marketing kluba

Post by FCVNS »

Koja je cena karte za ove lojalne???
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Marketing kluba

Post by ogi »

Imate Capeljin broj na zvanicnom sajtu pa ga zovite telefonom ako vam neodgovara u komentarima.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Marketing kluba

Post by prijatelj fudbala »

Ne radi se o 4 crvene, ali nije u redu da se ne da obećani popust. Pogotovo posle prošlog proleća kada je gurnut prst u oko svima koji su kupili sezonsku...
milancl
Posts: 496
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Marketing kluba

Post by milancl »

Ovo je klasično uriniranje po nama koji smo imali sezonsku prošle godine. Ja je sigurno kupiti neću. Sramota!!!

Meni lično nije problem u 2 hiljade dinara, nego sam namagarčen.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Helm »

Red Marquis wrote:Kad vidim ono za prodaju na Veterniku od sledeće nedelje, glava me zaboli. Pa jel vama gospodo u interesu da nas ima što manje? Koliko godina treba da prođe da shvatite kako se obavlja posao sa sezonskim kartama? Cifre su najmanji problem.
1.Sezonske se prave pre početka sezone.
2.Odmah se decidirano stavi do znanja da li važe samo za prvenstvene, ili i za kup i evro mečeve.
3.Prodaja sezonskih karata se obavlja na stadionu, i na više mesta u gradu koji imaju uslove za to.
4.Radno vreme za prodaju istih mora biti i u kasnim popodnevnim časovima da i zaposleni mogu da ih kupe.
5.Kad se nešto obeća sadašnjim vlasnicima sezonskih karata za sledeću sezonu, onda se to i ispuni.


KOLIKO JE TEŠKO SPROVESTI PAR OVAKO JEDNOSTAVNIH PRAVILA?!
Jesi li uopste procitao post koji je napisao Tony? Od 5 zamerki koji si izneo, 4 su promenjene na nacin koji i predlazes. Jedino je ostalo nejasno to za popust vlasnicima proslosezonskih pretplatnih, ali verujem da ce i to biti ostvareno.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Helm wrote:
Red Marquis wrote:Kad vidim ono za prodaju na Veterniku od sledeće nedelje, glava me zaboli. Pa jel vama gospodo u interesu da nas ima što manje? Koliko godina treba da prođe da shvatite kako se obavlja posao sa sezonskim kartama? Cifre su najmanji problem.
1.Sezonske se prave pre početka sezone.
2.Odmah se decidirano stavi do znanja da li važe samo za prvenstvene, ili i za kup i evro mečeve.
3.Prodaja sezonskih karata se obavlja na stadionu, i na više mesta u gradu koji imaju uslove za to.
4.Radno vreme za prodaju istih mora biti i u kasnim popodnevnim časovima da i zaposleni mogu da ih kupe.
5.Kad se nešto obeća sadašnjim vlasnicima sezonskih karata za sledeću sezonu, onda se to i ispuni.


KOLIKO JE TEŠKO SPROVESTI PAR OVAKO JEDNOSTAVNIH PRAVILA?!
Jesi li uopste procitao post koji je napisao Tony? Od 5 zamerki koji si izneo, 4 su promenjene na nacin koji i predlazes. Jedino je ostalo nejasno to za popust vlasnicima proslosezonskih pretplatnih, ali verujem da ce i to biti ostvareno.
Ha?
1.Sezona je počela, ja sezonsku nemam.
2.Čapelja kaže važiće protiv Honveda, posle kaže neće. Jel to decidirano? Isto kao protiv Hibsa, važiće stare sezonske, a posle...ipak neće. Koja količina neozbiljnosti.
3.Samo 4 dana prodaje na stadionu i to u vreme godišnjih odmora nije dovoljno!
4.Nakon toga prodaja u Veterniku od 09-15h. Na to sam mislio.
5.Još čekamo da nam se smiluju i odgovore na ovo. Ali obećanje ludom radovanje.

Jesi ti pročitao dobro moj i Čapeljin post?
Io odio Belgrado
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Marketing kluba

Post by Helm »

Nisam citao zvanican sajt, citao sam ono sto je postavio Tony.

1. Ako se propusti jedna utakmica, mislim da se moze reci da je na vreme krenula prodaja sezonskih.
2. Ne znam za info da nece vaziti protiv Honveda, ono sto sam ja procitao jeste da ce vaziti.
3. 4 dana prodaje na stadionu obuhvata termin oko utakmice sa Honvedom, ne neki levi termin. Dakle, svako ko planira da prisustvuje utakmici ima priliku da kupi sezonsku, po meni sasvim dovoljno. Ko je bas na godisnjem u vreme gostovanja Honveda, taj je baksuz, sta da kazem. Ali opet ne verujem da ih je vise od 1%.
4. Opet ista prica, na stadionu je do 20h tako da niko nece biti uskracen za mogucnost kupovine zbog posla.
5. Jedino se slazemo u vezi ovoga, pod obavezno mora da se ostvari taj popust, minus je sto je uopste dovedeno u pitanje.

Moja poenta ove rasprave jeste da je napravljen pomak u dosadasnjoj prodaji sezonskih i da ne vidim razlog da se pljuje. Ta famozna 4 dana ce mozda konacno uspeti da razbiju nas novosadski mentalitet da se sve radi u 5 do 12. Jos ce biti mogucnost da se u isti dzep spakuje kupovina i Honved, tako da ljudi ne moraju namenski da idu po pretplatnu.
User avatar
Milan
Posts: 4307
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Helm wrote:1. Ako se propusti jedna utakmica, mislim da se moze reci da je na vreme krenula prodaja sezonskih.
Zbog ovakvih nonsalantnih shvatanja nam je cela drzava u k.urcu, a ne samo klub! Da, sezona je zvanicno pocela, a to znaci da prodaja sezonskih nije pocela na vreme!

p.s. Sezonske kartice su preskupe!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Milan wrote:
Helm wrote: 1. Ako se propusti jedna utakmica, mislim da se moze reci da je na vreme krenula prodaja sezonskih.
Zbog ovakvih nonsalantnih shvatanja nam je cela drzava u k.urcu, a ne samo klub! Da, sezona je zvanicno pocela, a to znaci da prodaja sezonskih nije pocela na vrema!

p.s. Sezonske kartice su preskupe!!!
:!:

Helm, evo ti sa "oficijelnog" sajta
15. jul 2013. u 12:05
OPET ISTO PITANJE DA LI SEZONSKE VAŽE ZA OVU UTAKMICU
Odgovori
Urednik portala kaže:
15. jul 2013. u 12:52
Neće važiti

I opet se onda vraćamo na stari problem. Jel u trećem kolu, ako ga prođemo, važe ili ne važe sezonske? Da li onaj sa sezonskom zna kad krene pohod na uvek naš kup ide li sa sezonskom ili ne? Može li nešto da zna uopšte kupac sezonske o toj svojoj karti dana kad je kupi, ili treba da čeka poslednji momenat da uprava reši jednačinu 1+1? I nije nikakav pomak unapred. Prošle godine smo imali kupovinu sezonskih u Gigstixu koji je bliži velikoj većini navijača i koji nema radno vreme kao u SC Vujadin Boškov. A i ovi, što reče fcvns, lojalni, ni oni još ne znaju koliko je sezonska za njih.

Da se razumemo, mene lično pogađa samo stavka pet, i ono, kako sada izgleda, neispunjeno obećanje o duplo jeftinijoj sezonskoj, ali sam ovo napisao jer normalna uprava treba da se iscimava da privuče svakog, ali svakog koga može i kad god može. A ne da se razmišlja kao i ti, jedna-dve utakmice manje više, za kup ćemo videti kad dođe kup, te što ne mogu sad da kupe pretplatnu...pa njih ni nema puno...ma ustvari, najbolje je svaki problem rešavati na dan utakmice :frown:
Io odio Belgrado
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Marketing kluba

Post by One and only »

Mislim da bi najbolje bilo da niko ne kupi sezonsku. Ne samo radi inata vec i zdrave pameti. SEZONSKA SE NE ISPLATI. I dok svuda u svetu navijaci sa sezonskim kartama imaju mnostvo pogodnosti, u nasem bolesnom klubu je situacija skroz drugacija. Kupi sezonsku, budi magarac. O dizajnu sezonske ne treba trositi reci. Za stogodisnjicu smo mogli, ako nista drugo, makar vizuelno da izgledamo kao ozbiljan klub. Idioti koji upravljaju marketingom kluba nisu zasluzili ni pisljivi dinar a kamoli platu. Ali sve je jasno kada se bogleda biografija glavonje koji je glavni u marketingu. Sramota.
United of Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2615
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Image

Na samoj godisnjoj pise da vazi za sve utakmice :cry:
Crazy is fucking with the confused! Da ne lajem :D

A da ne spominjem vizuelni identitet same karte. Na stogodisnjicu je ovo vise nego jadno.
Nigde grba, nigde naziva FK Vojvodine, Novog Sada. Cak ni naziv sporta za koji vazi ulaznica...
Sprdnja...
Mackycool
Posts: 177
Joined: Tue Jan 10, 2012 3:11 pm

Re: Marketing kluba

Post by Mackycool »

Ljudi, kako ne razumete. Ovo što je Čapelja odgovorio na vest utakmcice sa Honvedom, to se odnosilo na stare sezonske. Pošto je bilo pitanje da li će važiti stare sezonske i za utakmicu pre Hibsima, a ta osoba na zvaničnom sajtu je pitala "opet isto pitanje".
Sad, u međuvremenu je izašla vest da sutra se puštaju nove sezonske, koje će važiti za Evropske utakmice. Dakle, za sezonu 2013/2014. Bilo bi realno apsurdno da na utakmicu u sezoni 2013/2014 možeš ući sa sezonskom od prošle sezone. To što nisu bile spremne sezonske za Hibse, to nije tako strašno, mo'š misliti, 300-400 dinara za prvu utakmicu kući u Vošinoj 100-toj sezoni.
E sad, slažem se da problem JESTE u tome što se niko ne oglašava povodom onih famoznih 50%.
Mišljenja sam da će se ipak taj popust ostvariti, pošto ga niko (još) nije javno demantovao. Čini mi se da histerišemo bez razloga oko toga.

edit: Stexman, to je samo poleđina. Koliko ja znam, sezonska karta ima 2 strane, zar ne?
Sostengono gli eroi: "Se il gioco si fa duro, è da giocare"
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Marketing kluba

Post by Jataganac »

Izgled "100-godišnje" propusnice je stvarno specijalan ,neodoljivo podseća na najnovije modne i dizajnerske trendove negde na sredini zlatne Honekerove ere u DDR-u .
Znam ja da je retro u modi al što baš uvek mi ... :cry:
Post Reply