Liga Evrope - sezona 2013/14

User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by churguzijanac »

Bice teska utakmica. Ne ocekujem mnogo golova, ali ocekujem da im ucackamo bar jedan. Ako nista, sa tim jednim te bog nagradi, ako ne izadjes na teren k'o pickica!
exlimanac
Posts: 110
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by exlimanac »

Postovani forumasi
obzirom da sam nov ovde samo bih ukratko podelio moje vidjenje ove istorijske utakmice,za nas klub, sa vama.
Istorijski trenutak za sve nas jer ovako dobre igre u Evro takmicenjima,FK Vojvodine smo imali prilike da vidimo svega nekoliko puta u celokupnoj nasoj 100 godisnjoj istoriji (KES,SE kup,Intertoto).Stoga me ne cudi,ono sto smo svi ovde primetili da je nasa ekipa imala ogromnu psiholosku barijeru i strah od neuspeha,jer u tim momentima i najbolji igraci u ekipi totalno zablokiraju i podbace,a kamoli oni malo manje bolji.Golim okom se vidi da je Serif iskusnija,kvalitetnija,skuplja,bolja ekipa od nase,ali ne prolazi uvek onaj bolji i skuplji i kvalitetniji.Mislim da je nasoj ekipi sada mnogo lakse upravo u tom psiholoskom smislu jer su sami igraci sa sebe skinuli taj luzerski mentalitet koji nas prati vec dugi niz godina i neda nam napred ka konkretnim rezultatima.Ocekujem jako tezak prolaz,ali ipak prolaz nase ekipe jer mislim da nasi igraci sada mogu da izadju na teren u Moldaviji bez straha od neuspeha,i verujem da ce gosp.Nikolic znati da nadje takticke varjante za nas prolaz.Nece biti nimalo lako,jer ce Serif verovatno igrati izrazito zatvoreno bez zurbe ikuda.Uigrani prekidi bi eventualno mogli biti nase tajno oruzje za uspeh u Tiraspolju.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by tulip »

Idemo dalje!
DAJ GOL!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by gospodinFKV »

Pih majku mu, kako mi nismo takav klub da vec posle 3-4 kola prvenstva razmisljamo o bodovima i kvalifikacijama za LS sledece sezone :deal:

Pobrinucemo se da se i sledece godine presele iz LS u plejof rundu LE! Samo hrabro, momci, poskidajte im znacke! :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Milan »

Za celu nedelju najavljuju popodnevne pljuskove, a samo za cetvrtak celodnevnu kisu... :(


U kontekstu prenosa na trgu (ako ga bude), to znaci katastrofu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2115
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by N13 »

Milan wrote:Za celu nedelju najavljuju popodnevne pljuskove, a samo za cetvrtak celodnevnu kisu... :(


U kontekstu prenosa na trgu (ako ga bude), to znaci katastrofu!
Ne bih se slozio :D

http://www.weatheronline.co.uk/Serbia/NoviSad.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Prognoza koja me jos nikad nije izneverila. Kaze kisa do srede... a od cetvrtka pa nadalje lepse vreme :cheers:
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Jataganac »

Ovi kažu da će vreme biti zadovoljavajuće
http://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=w ... keVf-kveIA" onclick="window.open(this.href);return false;
samo da dočekamo taj prenos ...
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Jole »

Bice kise!!! Ali kise golova u Serifovoj mrezi :hurray:
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Junior »

www.dnevnik.rs wrote:ТВ пренос још неизвестан

Навијаче Војводине сигурно највише занима информација да ли ће РТВ преносити утакмицу из Тираспоља. Позвали смо тим поводом Слободана Арежину, директора и в.д. главног и одговорног уредника ТВ Нови Сад, који је рекао:

- Још увек немамо прецизну информацију да ли ћемо успети да обезбедимо ТВ пренос из Молдавије. Чинимо све што је у нашој могућности да обезбедимо слику с утакмице, улажемо велики труд и напор, али још увек не могу да потврдим да ће преноса бити.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by One and only »

Meni stvarno nije jasno kakav je to trud i napor potreban? Platis cenu prenosa i gotovo.
Kome mazu oci vise? Sad ce do poslednjeg dana da se "trude i ulazu napor" da bi na kraju rekli nista od prenosa.
United of Vojvodina
User avatar
Divlji Zapad
Posts: 19
Joined: Fri Aug 09, 2013 1:16 am
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Divlji Zapad »

Junior wrote:
www.dnevnik.rs wrote:ТВ пренос још неизвестан

Навијаче Војводине сигурно највише занима информација да ли ће РТВ преносити утакмицу из Тираспоља. Позвали смо тим поводом Слободана Арежину, директора и в.д. главног и одговорног уредника ТВ Нови Сад, који је рекао:

- Још увек немамо прецизну информацију да ли ћемо успети да обезбедимо ТВ пренос из Молдавије. Чинимо све што је у нашој могућности да обезбедимо слику с утакмице, улажемо велики труд и напор, али још увек не могу да потврдим да ће преноса бити.
:shit: :shit: :shit: :frown: :frown: :frown:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Brick Liman »

Prejaka je njuška Peco!
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
Beli je genije
Posts: 13
Joined: Fri Aug 23, 2013 12:16 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by Beli je genije »

Apropo prenosa,izgleda nam ostaje rts kao poslednja nada. :(

Vidim sledecu situaciju.

Crni brat igra u 20 h,prenos ce ici na rts 2. Mi igramo u 19 h i zbog primata dnevnika na rts 1 ostajemo uskraceni za prenos.

Eto,to je nada o kojoj govorim. :(
Last edited by Beli je genije on Tue Aug 27, 2013 12:31 pm, edited 1 time in total.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Liga Evrope Q4R: Šerif-Vojvodina, četvrtak 19h

Post by kowalski »

Bice strimova na netu, koga zabole za rtv i za rts.
Image
Locked