Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

http://www.zurnal.rs/2013/05/27/zvezda- ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zasto mi ne mozemo da potpisemo ugovor sa nekim poznatim brendom,zasto su blizanci bolji od nas!
UMBRO!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Ciganija toliko pokusava da uvrača da im se vrate one devedesete, te retro dresovima, te vracanjem grba, te Pumina oprema...
Sledeca vest, aktivirali su sve igrace iz tog perioda :mrgreen: Oni su 91 upali u komu i jos se nisu probudili. Treba im iskjuciti vise te aparate na kojima su!

Sto se tice nase opreme, stvarno ne mogu da verujem da cemo stogodisnjicu docekati u Jomi, koja ruku na srce nije losa ali daleko od kvaliteta kakvog zasluzujemo!
Jos jedan glas za UMBRO - najfudbalskiji brend!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Marketing kluba

Post by Radoye »

ernesto wrote:Zasto mi ne mozemo da potpisemo ugovor sa nekim poznatim brendom...
Zbog "a kol'ko sam ja tu dobar"! :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

To je sve Rabrenovo maslo,on je tu omasti brk!
Slavija ima Umbro,prelepi su dresovi i kvalitetni naravno!
User avatar
Rivelinjo
Posts: 306
Joined: Thu May 09, 2013 12:29 pm
Location: Middle Earth
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by Rivelinjo »

Stexman wrote:Ciganija toliko pokusava da uvrača da im se vrate one devedesete, te retro dresovima, te vracanjem grba, te Pumina oprema...
Sledeca vest, aktivirali su sve igrace iz tog perioda :mrgreen: Oni su 91 upali u komu i jos se nisu probudili. Treba im iskjuciti vise te aparate na kojima su!

Sto se tice nase opreme, stvarno ne mogu da verujem da cemo stogodisnjicu docekati u Jomi, koja ruku na srce nije losa ali daleko od kvaliteta kakvog zasluzujemo!
Jos jedan glas za UMBRO - najfudbalskiji brend!
Jomin dres sam dobio od Despotovića na kraju sezone u kojoj je grejao klupu. Još uvek ga nosim na fudbal (jednom nedeljno). VRHUNSKI kvalitet. Ne kida se, ne bledi, leti hlad, zimi greje. Jomine kopačke i patike kupujem jer su pola cene Adidasa, a podjednako dobre (ako ne i bolje). Kakvi su naši fudbaleri, kvalitet opreme nije upitan - samo je pitanje koliko ko da para, ali ne verujem da je Umbro lud pa da će bacati silne pare za nekog Superligaša. :)
Sve što se uradi brzo, mora se raditi iz početka - polako.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Ja mislim da nam je Joma po meri i to ne bih menjao.

Sto se cerge tice, pitanje je sta ce im naredna dva meseca doneti. Nemojte se iznenaditi ako ih sledece sezone vidite u onim NAAI dresovima sa grbom Lav piva, sto dobijaju beton ligasi. Dace Bog, pa ce igrati veciti derbi sa Partizanom Bumbarevo Brdo uskoro. :greenbutt:
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

@gospodinFKV nije da se sprdas sa NAAI dresovima i LAV pivom,pre samo nekoliko godina mi smo to nosili.....
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by limanfkv »

Kako se licitira kao da iza svakog coska stoje sponzori, a mi ih sve teramo metlom.
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Marketing kluba

Post by 21114 »

http://creativity-online.com/work/sport ... ifes/31770" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo bi bila sjajna poruka nas samih, a i kluba.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:@gospodinFKV nije da se sprdas sa NAAI dresovima i LAV pivom,pre samo nekoliko godina mi smo to nosili.....
Ma ne mislim na te NAAI dresove, to je furalo pola lige. Mislim na one sto sad nose beton ligasi, bez grba, bez boja i dezena kluba. Onako, samo klot dres i stampa Lav piva, sto moze ekipa za mali fudbal da naruci. Takve nismo nosili :)
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Marketing kluba

Post by Grba_NS »

Zvanicni portal

-Neazauran
-Bez koncepcije
-Vodi ga covek bez osnovne kulture
-Vodi ga covek koji je drzak prema navijacima
-Vodi ga covek koji osim vesti pise i komentare na vestima (pod raznoraznim pseudonimima)
-Na sajtu se ratuje sa navijacima sopstvenog kluba
-Na You Tube portalu se pregladaju i lajkuju sramotni klipovi

Sve u svemu, bolje bi bilo i da ga nema, nego sto postoji u ovakvom obliku.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Marketing kluba

Post by the Gari »

Grba_NS wrote:Zvanicni portal
-Neazauran
-Bez koncepcije
-Vodi ga covek bez osnovne kulture
-Vodi ga covek koji je drzak prema navijacima
-Vodi ga covek koji osim vesti pise i komentare na vestima (pod raznoraznim pseudonimima)
-Na sajtu se ratuje sa navijacima sopstvenog kluba
-Na You Tube portalu se pregladaju i lajkuju sramotni klipovi
Sve u svemu, bolje bi bilo i da ga nema, nego sto postoji u ovakvom obliku.
Ono što bih ja dodao kao priču za "Verovali ili ne" jeste činjenica da urednik portala Dragan Čapelja, punim imenom i prezimenom, potpisuje tekstove u dnevnim novinama. I to ne bilo kojim nego u Dnevniku. Ja čoveka znam sa stadiona i to je to, stvarno nemam ništa lično protiv njega, ali mislim da je to sramota i za klub i za novine, a i Vojvodina i Dnevnik imaju ne malu tradiciju s kojom se često olako igraju.

Kako bismo mi reagovali da na nekom beogradskom mediju osvanu tekstovi koje potpisuju ljudi zaposleni u marketinškim službama blizanaca. Zamislite da Marko Mišković piše tekst o crvenom blizancu u "Blicu" recimo. Dramili bismo ovde danima. Ne radi se to tako, majku mu... Ako novine nemaju svog reportera na pripremama, mogu da nazovu telefonom tog istog Čapelju da im kaže šta se dešava, pa da napišu uz ogradu "saznajemo od članova delegacije na Zlatiboru" ili tako nešto. Ovako, ovo je vrhunac neprofesionalizma s obe strane. Već sam pisao ovde kako bi Vojvodina i Dnevnik morali da imaju bolju saradnju i međusobno poštovanje koje ne sme zavisiti od bliskosti Vlaovića i Butorovića već od značaja te dve institucije za Novi Sad i Vojvodinu.

Najveći apsurd u tome je kad se vidi ko postavlja vesti u web redakciji Dnevnika, a u nekoliko situacija se zalomilo da je to bio Sava Savić koji je pratio Vošu godinama. I sad to tako izgleda da je D.Č. nekakav "doajen" koji piše bravurozne tekstove, a Sava mu dođe kao "tehničko lice" koje je tu da pritisne tipku "enter" jerbo ovog prvog nešto bolu leđe ma ne može da sedi za kompjuterom.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Marketing kluba

Post by borrissey »

Grba_NS wrote:Zvanicni portal

-Neazauran
-Bez koncepcije
-Vodi ga covek bez osnovne kulture
-Vodi ga covek koji je drzak prema navijacima
-Vodi ga covek koji osim vesti pise i komentare na vestima (pod raznoraznim pseudonimima)
-Na sajtu se ratuje sa navijacima sopstvenog kluba
-Na You Tube portalu se pregladaju i lajkuju sramotni klipovi

Sve u svemu, bolje bi bilo i da ga nema, nego sto postoji u ovakvom obliku.
Nas zvanicni sajt je stvarno tuga, totalno dno dna. Kako ti ljudi koji tamo sede to ne vide, nije mi jasno (ne verujem da je u novcima problem, sad napraviti sajt nije velika svar)...
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Marketing kluba

Post by Andreyos »

Grba_NS wrote:Sve u svemu, bolje bi bilo i da ga nema, nego sto postoji u ovakvom obliku.
Sajt ili urednik? :mrgreen:
Šalu na stranu,komentari koje je dotični ostavljao na pojedinim sportskim portalima su zabrinjavajući i za svaku osudu.
Žalosno je i sramotno da se ime FK Vojvodina vezuje za njega u bilo kom smislu i nadam se da će se neko iz Kluba pozabaviti ovim problemom.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
duh slaninara
Posts: 38
Joined: Tue Apr 16, 2013 6:19 pm

Re: Marketing kluba

Post by duh slaninara »

Capelja persona non grata :?
Sramotno je i to,sto lajkuje na fejsbuku slike damama sumnjivog morala i maloletnicama (ako su profili uopste i pravi)
I sad ako neki medij koji prati njega,zbog navodnih informacija iz prve ruke,moze tu svasta lose da se vidi.A to ozbiljan klub,kao sto je i neko ranije naveo,ne sme sebi da dozvoli.
Љубав и страст,јачају с' годинама!
Post Reply