UEFA Europa League - sezona 2009/10

Locked
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Čitam izjave Stepija pa sve razmišljam u kom sastavu ćemo izaći danas na megdan Austriji. Pošto je definitivno da Kiza ne može da igra, a iskreno se nadam da se Vuličević oporavio, mislim da ćemo izaći u sledećem sastavu u formaciji 4 2 3 1:

Brkić
Vuličević, Peković, Lovrić, Grozdanovski,
Ađuru, Tumbasević,
Stjepanović, Đurovski, Tadić,
Mrđa.

Postoji i druga varijanta manje verovatna, bar po meni, formacija 4-1-4-1 sa Stojkom od starta umesto Tumbasevića, gde bi on imao nešto defanzivniju ulogu u odnosu na Marija, ali u isto vreme i ofanzivniju u odnosu na Tumbasevića.Međutim i ako ne počne od starta trebalo bi očekivati da šansu dobije u drugom poluvremenu, bar za poluvreme ima snage (nadam se). Kao potencijalna izmena tu je i Maksimović koji bi mogao svojim ulaskom umesto npr Tadića u drugom poluvremenu da promeni ritam i svojom brzinom doprinese da se bar jedna lopta nađe iza leđa golmana Austrije.

Uh ljudi, ala radi ona pozitivna tenzija, jedva čekam tekmu!
amsterdam_
Posts: 6
Joined: Wed Jul 22, 2009 4:03 pm

Post by amsterdam_ »

Vojvodina kreće u pohod na Evropu

http://sportal.rs/news.php?id=7028
User avatar
Commendatore
Posts: 55
Joined: Tue Jul 07, 2009 12:03 pm

Post by Commendatore »

Al smo se napalili pred mec :D ,tako i treba!
Ima bre da bude uspavanka neka...Stepi 4-5-1 taktika...ako neko da gol svaka mu cast...
Aj da vidimo pa posle meca da pricamo...
liman_3
Posts: 3
Joined: Sun Aug 28, 2005 2:35 am
Location: usa

Post by liman_3 »

ogi wrote:Za nas pacenike iz inostranstva, http://www.balkaniyum.tv je sajt gde mozete gledati uzivo nase kanale. RTS2 prenosi tekmu ali kako stoji na njihovom sajtu, oni sada samo pustaju uzivo njihov satelitski program i tamo nece biti prenosa. Znaci, gore naveden sajt je jedina meni poznata opcija za video prenos. Pretplata je 4.20 evra mesecno a kvalitet slike/zvuka je odlican.
ogi prijatelju i ostali po belom svetu... evo site gde se moze gledati prenos... http://www.atdhe.net/index.html
ako slucajno ne radi guglaj `Vojvodina vs Austria Vienna Live` skoro sigurno ces naci neku stranu gde ima prenos...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1647
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Jbga, ja sam vec uplatio za mesec dana. BalkaniYUm je proveren sajt, koristio sam ih ranije da gledam Vosine utakmice. Ali hvala za link u svakom slucaju!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Turija
Posts: 11158
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ala nam je klupski fudbal u rasulu.Smeštaju nam, ladno, po 2 komada sve ekipe koje treniraju više od 3X nedeljno.
Što reče Mile: BIČE TEŠKO, samo da ne bude 0:2.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 10000
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Ala nam je klupski fudbal u rasulu.Smeštaju nam, ladno, po 2 komada sve ekipe koje treniraju više od 3X nedeljno.
Evo jedne lepe vesti i uvertire za predstojeci mec.Dani ga stavio i Ukrajincima :lol:

trenutno je 1:1!!!! Igramo malo losije,ali nadam se najboljem.... Napred Dani,napred Vosa!!!!
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Voja wrote:Napred Dani,napred Vosa!!!!
:hurray: :hurray: :hurray:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1647
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Moji prvi utisci..Kovinjalo, jebem ti mater, koga prenosis Vojvodinu ili Zvezdu? Djurovski zajedno sa Tadicem mogu odmah napolje..dovoljno mi je 10min pa da se slozim sa postovima o njima dvojici na ovom forumu. Kao i postovi o Adjuru i Vulicevicu, nasa dva najbolja pojacanja u zadnjih par sezona. Incijativa nasih...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Djurovski iz slobodnjaka. Izvinjavam se na iskidanim postovima, necu vise :-) cim se malo smirim
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ovako - meni se svidja kako igramo, malo jos skripi ali ovo je prva utakmica sezone treba razumeti. Jedina zamerka - Mrdja. U ovako postavljenoj igri mi se cini da njegov tip igraca ne odgovara za tu ulogu. Treba neko vislji i jaci da se rve sa stoperima, ovako Mrdja stalno bezi na stranu pa nema nikoga u sredini da primi centarsut. Primili smo gol malo glupavo, a bila je jos jedna opasna sansa za njih na slicnu foru, ali to je cisto posledica neuigranosti nazad. Doci ce to na svoje mesto. Svidja mi se mnogo Vulicevic, Djura trci k'o lud, njih dvojica ce biti super pojacanja. Stojka tako-tako, nisam odusevljen ali nije ni los. Ekipa se bori, aktivni smo, napadamo, skroz drugacija slika nego prosle godine, svi trce, svi se bore. Samo hrabro!!!!

:hurray: :hurray: :hurray:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1647
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Na vreme smo izjednacili. Treba ih sada stisnuti!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

JAOOOO JEBEM TI TETKU!!!!!!!!! Sta smo sada promasili!!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Stepi dobro menja, taman je Duca poceo da me nervira kad ga je izvadio...
Locked