Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Ne znam koliko su sposobni, to ćemo sada da vidimo da li će nas izvaditi iz blata, ali se slažem sa churguzijancem da je zimski rok odrađen solidno. Pokazalo se da su Eze, Arsic i Radovanović solidna pojacanja dostojna Vojvodine. Gajić je takođe pokazao umeće, vraćen je usred pozajmice. Dok sa Putinčaninom ne mogu da kažem da sam zadovoljan, ali ni da nisam. Sve u svemu ok dolasci. Očišćen je klub od brojih nagomilanih igrača, čak 21 igrač nas je napustio.
To sve nije loše, kvaliteta nedostaje, ali kao što rekoh, sada je na njima da se pokažu i dokažu.
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne bih se slozio da je zimski prelazni rok bio uspesan. Nismo doveli igrace na pozicijama gde su nam bila neophodna pojacanja. Zato sam i naveo samo Ezea, kao pun pogodak.
Radovanovic je kvalitetno pojacanje u odbrani, ali nama je trebao napadac i brzi bocni vezni. Arsic je odlican suter, medjutiim, ekipi je trebao neko ko ce namestiti poziciju za sut. ,,Brzinci" u napadu i ,,desetka " na sredini i u zoni suta. O promasaju na cforu da ne govorim. Gajic ne znam da li je ukupno sastavio minuta za jedno poluvreme?
Kad se sve sabere, prelazni rok nam je doneo 8 mesto.
Kako je onda uspesan? Sto smo se oslobodili balasta losih igraca? Precrtati igraca ume svako, ali dovesti je znanje i umece.
Zaista, mozda bi najvece pojacanje bilo da promenimo Sportskog direktora? Pa da nas ,,krene karta".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zimski prelazni rok nije bio baš toliko loš. Dovedena su četiri igrača koja su odmah postala četiri prvotimca i iz tog ugla se može reći da je bio (donekle) uspešan.

Međutim napadač nam je morao biti prioritet.

Zadovoljan sam što su naciljali Nikolića i cenim uloženi trud za njegovo dovođenje.

Ali ako već nije išlo morali smo se odmah okrenuti drugim opcijama.

Možda bi doveli i Matića da smo ranije zapeli za njega.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Turija, moram da se složim sa ostalima. Umetnost nije samo otpustiti igrača, već i ne natovarati lopatom nove. Zima je dala smernice kako prelazni rok treba da izgleda. Naravno, nije bio savršen, ali jedan je od boljih, ako ne i najbolji u poslednjih 15-20 godina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Људи, када процењујемо Дракулића, немојмо говорити само о зимском прелазном року. Зар то нису биле махом Столичине жеље? И, зар је то његов први посао у Воши?

Уместо да враћа наше бивше играче, који су растерани од прошлих управа, он довлачи зреле момке из малих клубова који су одиграли свега једну ваљану сезону. Или још горе, довлачи играче Спартака које је селектирао наш бивши спортски директор, чиме показује своју слабост.
Уместо да скаутира младе црнце из Африке, он довлачи њихову полуислужену браћу из наше лиге. Зар је то неко умеће? Тако би свако од нас могао да ради.

Генерално, замерам му што не уме да врати наше бивше играче, не уме да доведе неког ко је играо у репрезентативним категоријама (било којим), што нема инострана појачања (ван региона) и што не фаворизује нативне војвођанске играче (Срем, Банат, Бачка), или оне из Бања Луке, и сл.
Cane
Posts: 1130
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Pominjani zimski prelazni rok je prvenstveno diktirao Stolica, za to nema smisla niti hvaliti niti kuditi Drakulića. Nije se on tu mnogo pitao, što je samo po sebi naopako.
Evo sad ima šansu da se pokaže, a trenutno je rezultat ravan nuli. Nadajmo se nekoj promeni, ali za sada sve deluje mnogo mršavo.
Međutim, nije njegov posao jedino i isključivo prelazni rok. Nisam ga nigde čuo da je i jednom jedinom rečju pomenuo Omladinsku školu, šta s njom i kako prevazići stanje u koje je dospela? Pa ko je pozvaniji od njega da bar pokrene to pitanje? Da predloži nešto, počev od direktora škole pa na dalje ...
Koordinacija između sportskog sektora i uprave kao da ne postoji, kao da nije u pitanju isti klub.
Sve su to pitanja kojima se mora baviti sportski direktor, a da bi to mogao mora imati autoriteta, mora biti zainteresovan za posao za koji prima plati i svakako mora nešto da RADI!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Svi ste donekle u pravu. Nadovezao bih se na Canetovu prvu recenicu i rekao da to nije losa odlika sportskog direktora. On i treba da slusa zelje trenera i da ih sprovede u delo, ako je to moguce. Doveli smo nekoliko zaista dobrih igraca. Arsic i Eze su sami doneli dosta bodova, dok je Putincanin za Vukasovica recimo Makelele licno. U teoriji, SD treba da bude spona i filter na relaciji trener - skauting sluzba, a s obzirom da ovo drugo nemamo, sav taj posao pada na njega, a ne cini mi se da ga bas obavlja kako treba...ili uopste. Videcemo...

Uz sve ovo bih citirao i zagrebackog zvezdana terzica: ''Mi nemamo cuku, mi nemamo poriv, mi nemamo ono kad Goca Juric u tunelu zasuce rukave i da si onaj secer u ruku i kaze AAAAAJMOOOOOOO.''

To je prvo sto upada u oci kada je u pitanju Drakulic.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Za centarfora mora da se iskesira, ili da se dovede igrac tipa Merija.Dobre smo igrace doveli u prelaznom roku, samo sto nama mnogo fali , pa 3-4 nista ne znace, a i upravu je Turija kad kaze da na 2 najvaznije pozicije nikog doveli nismo.Nasa igra u novoj sezoni u mnogome ce zavisiti od resenja na centarforu i organizatoru igre.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

https://www.youtube.com/watch?v=CK9F-XR6Pvc" onclick="window.open(this.href);return false;

Slobodan igrac. Bio igrac Debrecena u minuloj sezoni. Deluje kao igrac solidnih fizickih predispozicija, plus ima iskustvo igranja u Evropi. Igra na poziciji napadaca i desnog krila, s tim da ima gradju za modernog centarfora, za razliku od Ezea. Nije se naigrao, niti je bio nesto posebno efikasan, ali za to sluze probe - da se vidi ima li tu kvaliteta za ozivljavanje. Ni Abu nije bas imao cim da se pohvali pre nego sto je dosao kod nas.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4095
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Obzirom da volimo Čukaričkom da gledamo u igrački kadar na klupi, te da su nam Afrikanci prioritet na napadačkim pozicijama, valjalo bi napomenuti i da Reganu i Fofani ističu ugovori sad na leto. Nešto mi miriše da je barem jedan od njih dvojice cilj za dovođenje, ako ne i obojica.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Meleg za Mondo izjavio da se raduje što će obući Zvezdin dres.

''Zanimljiva je bila prepiska Melega i Nikole Stojiljkovića na Instagramu, gde su obojica najavila i poželela da se uskoro zajedno nađu u Zvezdi.''

Uzmite sobu :pegla:


Image

http://mondo.rs/a1109621/Sport/Fudbal/D ... vezda.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1294
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Hrani kuče da te ujede.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Jasno mi je da je ovde imao maćehinski odnos i da sigurno neće pamtiti Vojvodinu po najboljem, ali to nije opravdanje za odlazak u najodvratniji tim na svetu.
Sve najgore u daljoj karijeri.
Io odio Belgrado
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post by Beonic »

Beonic wrote:Uto Apr 24, 2018 3:43 pm
Moram da vas obavestim da je crveno :shit: i Meleg gotova stvar. Sada samo da se sredi raskid ugovora i to je to. :frown:
Ovaj izvor je jako siguran i jedini problem može da nastane kada Turci ne bi dali čiste papire, ali sve deluje kao da hoće.
Nažalost, to šta sam najavio se i dogodilo. Odavno je on sa :shit: u kontaktu i bilo je samo pitanje vremena kada će da pređe.
Cane
Posts: 1130
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Propašće tamo jer oni takvih imaju masu i on im neće značiti ništa posebno. Kao i mnogi pre njega. Ali ko ga j..., to je njegov problem i ne treba se preterano ni baviti njim. U neku ruku mu je i logičan izbor, iz jedne Turske u kojoj se nije mogao sastaviti prelazi u najsmrdljiviji i najogavniji klub kod nas, pa neka mu je sa srećom. :pegla:
Nadam se da će mu tu i uskoro biti i kraj karijere. Bolje izgleda i ne zaslužuje.
Post Reply