Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Jel rade ovi nasi na transferima il cekaju da vide ko ce da bljesne na svetskom kupu :mrgreen:
I ja se isto pitam. Te dolazi ovaj, te onaj igrac, a sve prazne price. Kao i zimus, a dosao samo Eze. Putincanina ne racunam, njega je Stolica uglavio i dobro udomio.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

churguzijanac wrote:Jel rade ovi nasi na transferima il cekaju da vide ko ce da bljesne na svetskom kupu :mrgreen:

:rolll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Bolje i da nema nikakvih onformacija nego da čitam svaki dan 2,3 članka ''Kako Butasport saznaje..''.

Jedino me zanima šta je Gojkom, jer su par dana svi pisali da je njegov povratak maltene gotova stvar i od onda tišina.

A ja se i dalje nadam.

EDIT: Ipak je Žurnal izbacio intervju sa Drakulićem. Milojević je gotov, Stojković pred dolaskom, verovatno dolazi napadač Afrikanac i Rockov je pred odlaskom, pa se traži zamena, jer su Ilić i Pilipović još uvek neiskusni.

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/6 ... u?lang=lat" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ništa od Gojka.

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/64641 ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Prerano je, jos uvek, za povratak Gojka, kao i Mede.
Vratice se oni, svakako, u svoju i nasu Vojvodinu, kada bude vreme za to.
Mozda je vreme za za povratak Despota?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Despot je vec godinu i po dana bez kluba, u 36. godini. Sta mu treba da u tim godinama batrga po ovim oranicama...
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Rekao je Drakulić da će napadač biti verovatno Afrikanac.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

I da ce doci na probu. A znamo kako stranci prolaze na probama u Voši. Kod nas samo panjevi imaju spreman ugovor i zagarantovano mesto u prvih 11...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Eh kad se setim, jedno vreme je cesto ponovljena recenica na forumu bila: Probu u Vosi ni Messi ne bi prosao.
Inace, onaj amer Iloski, sto je prosle ili pretprosle zime bio na probi, je kasnije potpisao za Legiju iz Varsave. A svi se secaju Saladina, koji je jedno tri meseca bio na probi i kasnije potpisao za Al Ahly. Pa sa Merijem dosla jos dva lika cini mi se. Ne mogu da se setim da li je neko prosao probu.
EDIT: Sto se tice Afrikanca, garant je neko ko se dokazao po nasim pasnjacima, npr onaj iz Napredka ili Ovusu iz Cuke. To je bar moje misljenje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4076
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ako jedošlo vreme da skupljamo sekundarce iz Čukaričkog, zaista bi trebalo da se zapitamo. Ovusu nikako nije napredovao od vremena iz Surdulice, mislim da nam ne bi bio pravo pojačanje. Ndiaje iz Napretka je druga priča, ali ne verujem da imamo sredstva za pregovore sa Miškovićem. Pride, ni Ndiaje a pogotovo Ovusu nisu klasični špicevi, Ovusu je više krilo i prednji vezni, a Ndiaje je slično kao Eze. Ako je afrikanac špic igrao u Srbiji već, prvo ime koje mi se izdvaja je Suraka iz Vranja. Među prvim strelcima lige je, a u Vranju je situacija prilično alarmantna.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Suraka je odlicno odigrao sezonu, prvi strelac PLS. Deluje kao malo sporiji Abu, ali ako je '96 godiste, kako pise zvanicno, definitivno ima prostora za napredak. Ne uliva poverenje to sto negde pise da je '92, jer su poznati po muljanju s godinama, mada, to nama samo moze da ide u prilog, jer ga onda prodas kao perspektivnog mladog igraca za vise para, a covek se fazon seca pada Berlinskog zida. :mrgreen:
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Мислим да не би било лоше да нађемо бољег спортског директора. Овај се баш није показао.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kaze za Drakulica jedan od komentara na vest o Gojku: ''Ovaj ne bi ni Sasu Drakulica uspeo da ubedi da dodje u Vojvodinu.''

Prevrnuh se... :mrgreen:
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Протомајстор wrote:Мислим да не би било лоше да нађемо бољег спортског директора. Овај се баш није показао.
Moram se složiti s iznetim. Od Drakulića sam imao mnogo veća očekivanja kada je postavljen na poziciju sportskog direktora. Međutim, pokazao se kao vrlo neozbiljan i gotovo nezainteresovan. Potpuno je bezličan na ovom mestu na kojem se očekuje neuporedivo više angažovanja. Morao bi biti srce celog sportskog sektora kluba i ključna spona uprave sa strukom i timom a on se ponaša kao da mu je to neko usputno angažovanje iz hobija. Na moju žalost, pokazao se kao ozbiljan promašaj i trebalo bi da u upravi ozbiljno razmisle da li bilo kome treba takav sportski direktor. Recimo, jedan ovde često osporavani Ljube Dunđerski je za njega institucija.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Cane wrote:
Протомајстор wrote:Мислим да не би било лоше да нађемо бољег спортског директора. Овај се баш није показао.
Moram se složiti s iznetim. Od Drakulića sam imao mnogo veća očekivanja kada je postavljen na poziciju sportskog direktora. Međutim, pokazao se kao vrlo neozbiljan i gotovo nezainteresovan. Potpuno je bezličan na ovom mestu na kojem se očekuje neuporedivo više angažovanja. Morao bi biti srce celog sportskog sektora kluba i ključna spona uprave sa strukom i timom a on se ponaša kao da mu je to neko usputno angažovanje iz hobija. Na moju žalost, pokazao se kao ozbiljan promašaj i trebalo bi da u upravi ozbiljno razmisle da li bilo kome treba takav sportski direktor. Recimo, jedan ovde često osporavani Ljube Dunđerski je za njega institucija.
Ne slazem se.Zimski prelazni rok je bio jedan od boljih u zadnjih nekoliko godina
Post Reply