Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Djisa wrote:
Cane wrote:
MiSmoFKV! wrote:Kakve fix ideje, Kirovski, Trajković, Supić, znači povraća mi se. Nije nam bila dovoljna starleta u napadu čitave sezone. Nemojte se sprdati.
Baš tako.
Ako ne mogu dovesti nekog normalnog onda neka ne dovode nikoga. Ovo sve što se pominje je blagi užas, pa i onaj mučeni Zoćević je za sve ove fudbalerčina i ljudska veličina na kvadrat.
Jedna od stvari za koje Stolici treba skinuti kapu je ta što se nije saglasio sa dovođenjem ovakvih retardiranih tipova koje smo obično ranije dovodili na tone i posle su nam samo probleme pravili.
Da i koji nije hteo nijednog napadaca koje smo mogli dovesti, nego je izvoljevao i mi ostali sa onim nesrecnikom u napadu, a onda je doveo onog nesrecnika od 30 godina za zadnjeg veznog.......... Nemojte izvlaciti stvari iz konteksta. Bolje da je doveo Supica nego sto je ostavio starletu.
Ne zezaj, zimski prelazni rok nam je jedan od boljih u poslednje 3 godine.
Nismo doveli ni jednog igraca koji ce biti kao parazit... sedeti na klupi (ili tribinama) a primati platu od kluba. Svi koji su dovedeni (Radovanovic, Putincanin, Arsic, Eze) su bili standardni i pored Rockova i Jovancica nasi najbolji igraci. Pokusao se resiti i napad (sa Nikolicem su dogovoreni uslovi, decko je imao zelju da zaigra kod nas), bilo je logicno da se pokusavamo izboriti za njega do poslednjeg trenutka... nismo uspeli, jbg. Bolje i to, nego ono sto je uradjeno na leto... dovedeno 20 igraca, pa moliti Boga da smo uboli makar dvojicu. Na kraju nije bilo ni te dvojice.
Sto se tice prelaznog roka, bio je dobar... greska Stolica je sto se Mihajlovic forsirao, a ne Gajic.
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ige/296065" onclick="window.open(this.href);return false; jedan od lepsih tekstova u zadnje vreme i jos da dodam mislim da bi bio smekerski potez da sad kad je povredjen ponudimo ugovor Brkicu oporavice se decko a onda cemo imati golmana
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Prizivali ste Kirovskog. Neće valjda... :mafia:

http://www.butasport.rs/fudbal/aleksand ... eca-sreca/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kako im je naneo lik fatality, ja sam odusevljen. Zvezda zinula, Meda kulturica pisnuo malo. :mrgreen:

@SoneVosa
Tebi je svaki post link sa bute. Otkrio si se :mrgreen:
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

gospodinFKV wrote:Kako im je naneo lik fatality, ja sam odusevljen. Zvezda zinula, Meda kulturica pisnuo malo. :mrgreen:

@SoneVosa
Tebi je svaki post link sa bute. Otkrio si se :mrgreen:
Provalio si me :D Ma prijavljen sam kod njih pa mi stizu vesti na telefon. Pa okacim da vidim mozda neko vise zna. Jer mnogo imena izbacuju.
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

newnowapv wrote:
Danilo wrote:Ako su moji izvori tacni,onda je jedan od gore pobrojanih,imamo pogodak,al nek buta istrazi.
Istrazi? :lol: :lol: Dok ne napises, nece ni "istraziti" :lol:


:lol: :lol: :lol:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Stefan Mihajlović menja Nikolića u Spartaku.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/6429 ... u-spartaku" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Veliko pojacanje za nas. :cheers: Starleta, srecno!
Danilo
Posts: 1017
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... vojvodini/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dnevna doza Bute
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

gospodinFKV wrote:Veliko pojacanje za nas. :cheers: Starleta, srecno!
Још један бивши играч Војводине, који ће јој дати гол у првенству, живи били па видели.
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Pa dobro i šta sada? Da ne treba možda da ga zadržimo, jer postoji mogućnost da nam da gol?

Dobio je šansu, odigrao 30ak utakmica i gotovo ništa nije pokazao.

Vojvodina može i mora bolje od njega.

Verujem da bi Gajić pokazao mnogo više da je dobijao toliko prilika.
afroditi
Posts: 46
Joined: Sat Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Transferi

Post by afroditi »

Navodno je stigla ponuda za Antića od Dinamo Drezdena.
http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... lu-antica/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Karlsson wrote:Pa dobro i šta sada? Da ne treba možda da ga zadržimo, jer postoji mogućnost da nam da gol?

Dobio je šansu, odigrao 30ak utakmica i gotovo ništa nije pokazao.

Vojvodina može i mora bolje od njega.

Verujem da bi Gajić pokazao mnogo više da je dobijao toliko prilika.
А ко је рекао да треба да га задржимо, нити да је он играч за Војводину. Само кажем да нам је сваки отпадак дао гол, и овај ће.
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Nek nam da i het trik što se mene tiče, samo nek mi pobedimo.

Nadam se da ovo i definitivno znači da će neki igrač Spartaka na našu stranu. Đuričin ili Stojković.

Ne bi bilo loše da uradimo direktno zamenu igrača.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4078
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote:Nek nam da i het trik što se mene tiče, samo nek mi pobedimo.

Nadam se da ovo i definitivno znači da će neki igrač Spartaka na našu stranu. Đuričin ili Stojković.

Ne bi bilo loše da uradimo direktno zamenu igrača.
Ko god da dolazi, moraćemo da doplatimo :)

A Metua je pradavnašnja želja ovog foruma :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply