Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Od te dvojice brazilaca ne može se ništa saznati. Govore Portugalskim jezikom, a nabadaju po malo italijanski. Još uvek nemaju prevodioca koji bi mogao da im pomogne u snalaženju. Pominjalo se ime Šaule koji bi mogao da ih razume, ali nisam siguran da on zna Portugalski. Za razliku od njih dvojice Rumun upotrebljava španski (kako reče igrao je u Španiji 8 godina) i italijanski jezik.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9979
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Red Firm wrote:Od te dvojice brazilaca ne može se ništa saznati. Govore Portugalskim jezikom, a nabadaju po malo italijanski. Još uvek nemaju prevodioca koji bi mogao da im pomogne u snalaženju. Pominjalo se ime Šaule koji bi mogao da ih razume, ali nisam siguran da on zna Portugalski. Za razliku od njih dvojice Rumun upotrebljava španski (kako reče igrao je u Španiji 8 godina) i italijanski jezik.
Ja mislim da tim Brazilcima samo treba dati loptu i da cemo odmah razumeti njihov jezik.Sto se tice ovog skroz levo na Podbarinoj slici,cini mi se da ce Kiza dobiti konkurenciju (ljubimac navijaca) :lol:
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Igrom slucaja sam se zatekao danas na treningu i mogu vam reci da ovaj manji brazilac je u igri na dva gola dao dva komada,i vidi se da decko ume sa loptom.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

A kako su ostala dovica odigrali da li su i oni nesto pokazali ?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Novajlije na rendgenu

Pristigli Brazilci i Rumun još uvek su na rendgenu i tek posle precizne analize njihovih mogućnosti u klubu će odlučiti da li će potpisati profesionalne ugovore sa njima.
- Nećemo više biti utočište za igrače koji nemaju kuda - upozorio je uoči meča s Partizanom predsednik Ratko Butorović.
izvor:Dnevnik
Diego Irineu Marangon rodjen je u Ibirubi 1986 godine.Igra na poziciji ofanzivnog veznog po levom boku ili poluspica.Dosta je perspektivan igrac!Rec je o veoma brzom i pokretljivom igracu(barem tako mi veli drug koji je zaludjenik u Brazilski klupski fudbal)...Inace je karijeru valjda poceo u Juventudeu...
mogu vam reci da ovaj manji brazilac je u igri na dva gola dao dva komada,i vidi se da decko ume sa loptom.
8)
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Jer zna neko sta se desava sa brazilcima i rumunom???Jer su potpisali????
Al bi voleo da potpisu pa da nam vise ne igra onaj mrtvi Boskovic.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

juc je odigrana prijateljska utakmica u odzacima sa lokalnim timom tekstilac to je trebala da bude proba za brazilce i rumuna da li neko zna koji je bio rez i da li su novajlije zadovoljile trenera rajevca ?
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

E ako i oni ne zadovoljavaju kvalitetom,onda nista od naseg napada. Nemozemo vise sa ovim Boskovicem,covek je ko mrtav.
Slazem se sa Markom.
User avatar
021
Posts: 862
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Inače, danas je poslednji dan prelaznog roka pa ćemo uskoro znati da li će biti nešto od tih Brazilaca.
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

kuzma liman wrote:juc je odigrana prijateljska utakmica u odzacima sa lokalnim timom tekstilac to je trebala da bude proba za brazilce i rumuna da li neko zna koji je bio rez i da li su novajlije zadovoljile trenera rajevca ?
1:0 za Vosu,
strelac u 52 minutu Ubiparip.

Rumun nije igrao, poovredjen je, Brazilci igrali.
Davidov jos uvek povredjen.
Sutra se ide u Rumuniju ali bez Brazilaca posto nemaju vizu (?!)
Protivnik Politehnika, barem tako pise u danasnjem novosadskom Dnevniku... eto tol'ko ukratko, kad nema zvanicnih vesti
VOŠA ZAUVEK !!!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Koliko sam cuo,nista od tih pojacanja..... :( Izgleda da ni oni nisu zadovoljili trenera.Samo kad Boskovic jeste.....
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo kako javlja RF brazilci i rumun su razocarali naseg trenera :shock:

Kako sam se sada iznervirao...Ovi nasi definitivno nisu normalni!Marangon
je sigurno kvalitetniji napadac i bolji tehnicar od vecine nasih igraca...Poznato je da je Brazilcima potrebno malo vise vremena da se prilagode,a ovi nasi su takvi strucnjaci da na osnovu jedne prijeteljske(nebitne) utakmice uspeju da ocene kvalitet igraca...cudi me kako taj njihov skautski talenat nije do sada prepoznao Arsen Wenger i prikljucio ih strcnom stabu tobdzija...Na ovim prostorima Da Silva iz Dinama je ubedljivo najpoznatiji Brazilac,a svima je poznato koliko je godina proveo u Dinamu pre nego sto je postao ovo sto je danas...Mada ja mislim da bi Marangon bez problema vec sada bio jedan od najboljih napadaca u ovoj nasoj JAKOJ ligi...Pitam se samo kakav to kvalitet trebaju da imaju igraci da bi mogli da budu u prvom timu Vose?Mozda kao Petkovic :oops:
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Ja licno smatram da nije problem u nasim napadacima, vec taktika koju trenutno forsiramo ustvari igramo :!: Ja mislim da bi cak Boskovic bolje igrao ako bih imao sa igraca, naprimer Ubiparipa.

Ali ipak mislim da ljudi koji redovno idu na tekme to bolje mogu oceniti :!:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Kraljevcanin_Marko wrote:Ja mislim da bi cak Boskovic bolje igrao ako bih imao sa igraca, naprimer Ubiparipa.
Opet sam bio na forumu Varvara i oni mi kazu da Boskovic ima odlican sut i nogom i glavom i da se mozda nije navikao na novu sredinu i cudno im je bilo kada sam rekao da u Voshi igra ko mrtav.
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Evidentno je da mi u ovom trenutku nemamo napadaca koji moze da da vise od 5 golova i koji je sposoban da odgovori zahtevima Vojvodine. Imamo jos 3 sata prelaznog roka da dovedemo nekoga ,u sta sumnjam, mada mozda je Bata spremio poput piksija 0"BOBMU ZA KRAJ". Pitam se sta treba da uradimo sa Boskovicem da je bi zaigrao. Posto sam ziveo u Cg imao sam prilike da ga gledam i on nije nista posebno. Jedino sto je dobro odigrao je taj period u Sutjesci kada su SRdjan RAdonjic i on ,ofarbani u plavo u jednom periodu resetali mreze. On u Buducnosti nije nista pokazao da bi nam ga doveli kao pojacanje. To je pod jedan. Pod dva, zar je moguce da su Brazilci toliko losi da ih nismo mogli ostaviti? U svakom slucaju ne bi skodilo. Nemaju oni neke posebne ugovore. Makar ih zadrzati pola seone,pa da se pokazu. Ovako ovi nasi - brka i Cvetkan,ne racunam tu Batu, dovode sumnjive domace igrace koji imaju ogromnu minutazu ,a odbijaju sigurno bolje tehnicare i napadace od njih koji ,premda su kazem,sigurno bolji, posle bivaju odbaceni. Zasto se u vatru ne ubace Covic ili recimo Buac? Da li je moguce da nismo mogli da dovedemo Boru Filipovica? Imam utisak da je ova godina na ustrb uslova za rad,stadiona i tako dalje. Ova pobeda nad partizanom nije iznenadjenje jer sam gledao utakmicu i nikada Partizan nije slabije igrao. Jedina svetla tacka na tekmi bio je 81 minut i sut Milutinoica i nasa odbrana. Gde je sada Drakulic? Kako igra? Mislim da cemo ovu sezonu tesko izgurati,a onda verujem Bati ,i nadam se da ce na zimu dovesti pristojnog napadaca. Da nam obezbedi opstanak. Zivi bili pa videli,sto bi rekao prijatelj... :roll:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Post Reply