Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by tulip »

SlaNNinar wrote: http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-vaduc ... sti-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Idemo dalje :!:
E pa to me nervira kod naših kada precenjuju protivnika i tobože se ograđuju od neuspeha.
Zašto Zaga kaže da idemo da vijamo jedan gola, a da ne primimo ni jedan!? Kada igramo protiv ovakvih amatera treba uvek to da istaknemo i da kažemo da idemo da im damo 4-5 komada, a ako i primimo dva gola, to nam sigurno neće niko zameriti!
Doklećemo sami od sebe praviti veće provincijalce nego što zapravo jesmo?
DAJ GOL!!!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Akcent »

Situacija kad Vule centrira, u sesnaestercu stoje 3 igraca, prva dvojica skoce a lopta ih prebaci i pogodi Skuletica direktno u glavu, jos on kao psuje i siri ruke prema Vuletu. Eto samo to.

Bojovic medju boljima na pripremama i onda danas ovo? Ne znam, mozda decko ima tremu zbog publike ili tako nesto, sta god da je, nek resava pod hitno, ovo danas je katastrofa.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Andreyos »

Ono što se vidi od samog starta-ovo je samo nastavak očajnih igara iz prošlog prvenstva.
Po meni jedino što je vredno pomena je odličan travnjak i semafor koji nije bagovao prvi put od kad je postavljen i eventualno poseta na zapadu i istoku.
Ovo što je večeras prikazano je gore od lošeg,manite se litvanskog prvenstva u punom jeku.Nekada su se ovakve ekipe poput Suduve nazivale simpatičnim,nakon što ih ispratimo sa 5 komada u mreži,e sada smo došli do toga da smo mi ti koji smo simpatični.
Vidimo ekipa je podmlađena?!
Pa ovi prosto ne znaju gde udaraju.Postali smo užasno predvidivi,realno 90% ljudi na tribinama zna napamet kome će ići lopta kad krene od Supića i kako će taj napad teći.Došla nam je ekipa bez namere da prelazi pola i mi primamo gol i strahujemo za još jedan ili dva?!Igrali su bunker sa 10 igrača?Pa zašto mi nismo napali sa deset igrača?
Nemamo igrača koji ume da dribla,Ađuruu fali poznavanje osnovnih elemenata fudbalske igre,Vuk strašno usporava igru,štoperi nesigurni,bekovi i krila ne znaju da centriraju niti imaju kome,plejmejker se skriva od lopte,ne preuzima odgovornost,napadači ne umeju da pogode okvir praznog gola.Loš dan?Ne bih rekao,biće da je godina loša.KRETANJE BEZ LOPTE NE POSTOJI!!!Pojedinci se trude,ali to nije dovoljno kada ne postoji koncept igre.
No,uprkos svemu i dalje je rezultat aktivan i postoji realna šansa za plasman u sledeću rundu,gde nisam više ni siguran da li želim da nas gledam.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Zelja95 »

Lose,jako lose. Mi uvek nemamo srece,ili nemamo prave igrace? Dali su taj gol na bedaka za 0-1,pa bunker. Uspeli su nasi da se izvuku sa remijem,inace da je rezultat ostao 0-1 ko zna sta bi bilo :evil: . Nesto ili nekog treba definitivno promeniti sto pre. Za 7 dana saznacemo da li smo sposobni da igramo u LE.

P.S. Ako neko nadje snimak cele utakmice neka prosledi,da vidim kako je to izgledalo i na tv.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Nevernik »

Zelja95 wrote:iti sto pre. Za 7 dana saznacemo da li smo sposobni da igramo u LE.
Ne moras da cekas 7 dana. Ja cu ti reci odmah :)
Mi nismo sposobni da igramo ni pocetne kvalifikacije za LE a kamoli LE.

Ovo je prakticno bila ista ekipa od prosle godine. Tako da mi nije jasan optimizam kod pojedinih forumasa.
Osim ako nisu poverovali u price kako Zagorcic, covek sa Grbavice, ne moze da omane :)

Ajde, ovo je bila tek prva utakmica, Ne secam se kad smo mi prvu utakmicu u sezoni odigrali dobro.
Imaju jos fore.
Mada je ova izjava "Vaduc nam je bio u podsvesti" jedan od glupljih izgovora.
Ko prati stpski fudbal zna kolika je jaka konkurencija u toj oblasti.
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Stexman »

Ja bih samo hteo da ponovim sto sam vec jednom u nekoj temi napisao! Od odlaska Kize, nasa igra je ista bez obzira ko je trener! Ne znam dal je neko to primetio.
To me opet navodi na zakljucak da je uloga trenera u Vojvodini je cisto estetskog karaktera.

Sto se tice utakmice, po meni je Adjuru danas bio najbolji, sto je jadno za jednu ekipu sa bilo kakvim ambicijama. Momak ima srce i volju ali mu je tehnika slaba tacka, pa ipak, danas je i tako prosecan bio bolji od svih domacih fudbalera. Tamo bi trebalo da ladno prodjemo samo ako se slobodno bude igralo.
Forsirati igru sa tri spica, a nemati ni jedno krilo je isto sto i igrati vaterpolo sa neplivacima. Svako ko je makar samo jednom odgledao neku utakmicu(pri tom ne mislim na domace prvenstvo) mora da vidi da nama fali organizator igre i dva krilna vezna. Sve ostalo bi mogli nekako i da zamazujemo ali ovo je osnovno.
Pa zar niko u klubu nema da to vidi? Meni je to strasnije od lose igre!
Losa igra se da popraviti ali ako niko ne shvata da smo mi losi e onda imamo ozbiljan problem!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Neizlecivi »

Pozdrav svima, dugo pratim forum, ali sam tek sada odlucio da se registrujem.
Ovako,nemam reci koliko sam zivaca potrosio zbog ovog danas. Ne toliko zbog igre,posto odavno garantujem da ovi nasi ne znaju da igraju protiv ekipe koja se brani i koja se makar malo ne otovori. E sada ne znaju zato sto idemo na ekstra ne kvalitetne centarusteve na abua, bosketa , bilbiju i u par navrata moreiru (!?)... i ako od svih tih pokusaja bude neka sansa, tesko je iskoristimo. Nismo ekipa kojoj treba 1, nego 10 sansi.
STO SE TICE BOJOVICA, ja zaista ne znam...ovo mu nije prvi put,ali ja sam se sa tribina tom decku napsovao rodbine i svega i svacega u proteklih pola godine... zaista mi je simpatican ali daj idi u pm vise, jos gori mi je onaj skuletic koji nije ni simpatican. Ne znam zasto ih dragi nam precednik gura isto kao i njegovog bludnika i buntovnika smiljanica koji je dileja od deteta... Mislim da su nam to 3 najvece rupe u timu koje imaju minutazu vecu od pojedinih igraca. Nadam se da ce Susnjar dobiti svoju sansu, igrao sam nekada sa deckom, kao mali i znam da je decko dobar i verujem da je za klasu bolji od ovih pacera...
Sto se suduve tice ekipa u kojoj definitivno ima onih kojima se uz rec fudbal nikako ne slaze profesionalan.
SVE U SVEMU ILI PRODJITE OVE AMATERE ILI CU POCETI DA UBIJAM.
ne zezam se
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by trelos gia fcv »

Za ovo sinoć je stvarno vredelo dati 100 dinara!

2 dijaloga (jedan izmišljen, a drugi stvaran)

1) Izmišljen-Razgovor dva centarhalfa Suduve sa svim igračima Vojvodine u 91 minutu:

Aj majke vam, jel znate vi nešto drugo sem tih centaršuteva. Pa ne stvarno, otpali smo jbt, a vi ko nezdravi! Gde vam je trener? Gde? Da mu kažemo da nemožemo više...Dosta je...


2) Stvaran-Razgovor trenera Litvanaca sa svojim igračem broj 9 kome je inače otpao broj i pola prezimena sa leđa (prevod nije bukvalan):

Alo, momčino, ajde izlaziš!
Zašto ja šefe?
Pa otpao ti je broj, ako te ja ne izvadim, izbaciće te sudija, a mi rezervni dres nemamo.
To je razlog?
To i ništa drugo. Jesi ti bolji od ovog što će ući, ALI PROTIV OVIH MOŽE BILO KO
:deal:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by laki »

Ako nije problem, posto vidim da ste Bibliji davali glasove u temi igrac utakmice, neka mi neki od vas kazu sta je on to dobro na terenu uradio? Da li ste vi gledali njega juce? Da li ste videli koliko je Djura lopti uzeo, akcija presekao i da li ste primetili da je imao 95% tacnih pasova? Supa nas je definitivno spasila debakla jer da je bilo 0 2 pevali biste mnogu mracniju pesmu od ove danas. Kakav bre Biblija, mucno mi je bilo da ga gledam, bre. A onaj Djuric kako je ispao kod one 100% sanse za njih, klipan jedan... Trajkovicu onaj lik sam skace na 6 metara a on ga gleda?! Centarhalfovi su nam rupcage samo tako. Ja sam i posle pogledanih snimaka pripremnih utakmica prokomentarisao da nama duva uragan kron odbranu ali to niko nije primetio, verovatno ne citate moje postove jer nisam mracitelj 8)
Po fudbalskoj filozofiji, bunkercina, ala ona juce, se probija putem centarsuteva i suteva sa distance. Ovo drugo juce nije postojalo a centarsutevi su nam prosli u jedno 5 navrata ali je Bojovic promasio 3 100% sanse, Boske 2, Abu jednu, ako se ne varam. Protiv ovih pacera juce smo odigrali solidno, ako izuzmemo centarhalfove i Bojovica. Moreira 2. poluvreme odigrao sasvim pristojno ali ni blizu dovoljno dobro kako bi trebalo s obzirom na visinu njegove plate.
Vidim ko je sledeca persona koja ce biti pljuvana u narednom periodu od strane forumasa. Igra po desnoj strani malo povuceno ;)
Ajde u zdravlje :cheers:
Image
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by KoKanidja »

Што је најгоре, ови краставци који не могу да повежу 2 паса су имали 3-4 стопостотне шансе, и сад ће кући опет да стану у бункер, али се код куће лепше осећају. Мораће неко да крене да шутира из даљине јер центаршутеви не вреде пошто нико не зна да центрира, а и ови су доста бољи у ваздуху.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Brick Liman »

Gde stadosmo prošle sezone, tu produžismo. Ovo je apsolutno očajanje, stanja teške depresije, nema više ni trunke duha, ovo više nije ni zajebancija.
Samo ću reći - u trenutku nestalo ono za šta su generacije i stotine krvarile preko dve decenije. :pegla:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by budababa »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=32xl-v6iz9s[/video]

Prvo poluvreme mi je bilo mučno za gledati, u drugom smo tek malo ličili na tim koji ume da pika fucu. Meni je neshvatljivo da se onakve šanse mogu promašiti, to se u školskom dvorištu rešava rutinski, a ovi naši od 6-7 jedva uglaviše jednu loptu u gol. Nije mi jasan ni rezon da se konstantno pokušava sa visokim loptama, kada posle petnaest ubačaja vidiš da to ne vredi, a iz aviona se vidi da su lopte u prazan prostor puno delotvornije, jer im je zadnja linija bila postavljena dosta ispred gola. Biće vrlo čupavo, njima sad odgovara i 0:0 u revanšu, a mi sa bunkerom definitivno ne umemo da se izborimo, plus što nas čeka put od skoro 1400km (nadam se da neće Voša-busom, pa da igrači izmučeni izađu na teren). Nisam više ni siguran da prolazimo dalje, vrlo je jalovo to sve izgledalo sinoć.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Grof Žekula »

Kako smo mi iz ONAKVE igre stvorili toliko šansi - niko ne zna!
Što većina veli, nastavismo gde smo stali...
Trajče sa svojim "zbogom pameti" fudbalom, veznim redom koji ne može ništa da uradi, i napadom koji ne može da postigne gol iz bilo koje iole bolje prilike (tu računam i Abua, jer je njegova bila ubedljivo najbolja).
Vuk-Ađuru-Moreira-Stevanović...Ne znaš ko je bio gori ("glasam" za Vuka iako su i ova trojica učinili sve da nam boravak na "Karađorđu" presedne)!
Mene ne zanima koliko je Ađuru njihovih akcija pokvario, niti da li je imao 95% tačnih pasova - svaki mu ide u nazad (nema HRABROSTI u igri ni malo), čista NULA je kao organizator (ne bi mogao da organizuje ni nedeljni ručak, na koji bih ja sve doneo...).
Boske kad uđe u šansu, ZNAŠ da neće biti gol.
Koliko god mi voleli Abua - on kada izađe "1 na 1" NE DAJE gol. O Škuletiću i Bojketu ne vredi ni trošiti reči.
Znamo da nemamo pojma da centriramo i to igramo do iznemoglosti. Kako igračima NE DOSADI jedno te isto...
Svako će u našoj ligi igrati isto kao Suduva juče, kad dođe na naš Stadion - od 11 avgusta, gledajte (i ja sa Vama) sve ovo ponovo svake dve nedelje!!!
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by Oasis »

Sto se tice igre davnih dana sam digao ruke od nerviranja. Jedino sto me boli je sto se rusi nesto cega sam bio deo.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by kej »

Sad će u pola dva žreb, pa da vidimo protiv koga smo to mogli da igramo da nam se na putu nije isprečila litvanska furija.. I da li uopšte šaljemo nekog predstavnika na žreb posle ovog hladnog tuša? Zamišljam Rabrena kako seda pored Suduvine delegacije, masti brk i govori im: '' Vat ar ju duing hir? Der iz no nekst raund for ju.. Vi vil distroj ju in revanš, stupid litvenian bastards..''
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked