15. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 2:2

Locked

Vasa prognoza:

Gazenje crvene petokrake i bacanje u kantu za smece
54
73%
Remi
13
18%
Nase ponovno treskanje glavom o pod
7
9%
 
Total votes: 74

šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Slažem se da su negativne ličnosti ove večeri bili Okuka,komentator/ne razlikuje Vuka od Lazetića npr./,sudija,Lazetić i Smiljanić.Ovom zadnjem cure zadnji krediti kod nas navijača, zreo je već za zviždanje kad primi loptu i "Gorane odlazi".
Malo ste rekli o Kataiju, ja mislim da je apsolutno kao Meda i Vuk zreo za startera. Uporediću ga sa dvojicom igrača, jednim bivšim/Tadićem/ i jednim sadašnjim/Brana Ilić/.Po meni od obojice je probojniji,jači je jedan na jedan.Ima i odličan centaršut i dobar šut.
Desetka čista našim navijačima koji su za razliku od nas koji pišemo sada komentare bili na stadionu, napunili kavez i povremeno se i čuli pored one silne ciganije.
Milinković odaje utisak vrednog,sistematičnog,inteligentnog,smirenog stručnjaka, a izgleda i kao dobar pedagog.Napraviće nešto od nas ako mu dozvole.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Шта ја знам, фудбалски одгледано, мали Смиљанић није одиграо лоше друго полувреме, прво јесте дувало по његовој страни али нисмо примили гол, у нападу није нешто урадио али шта и очекивати од нашег бека на маракани.
Лазетић....јесте МОЖДА крив за други гол, али ми примамо тај гол тачно са петерца по средини гола, па није његово место тамо да буде као најнижи играч екипе? Још нам гол даје леви бек који је ЗАМЕНИНА ЗАМЕНА и вероватно више утакмицу неће видети иако је дао гол. Мислим да су га цигани респектовали, док су друге одма нападали кад имају лопту, њега су некако чекали да виде шта ће да уради, гурао је Вулићевића стално напред, и пре другог гола и центаршута Вулићевића за Абуа у стативу, он му је гурнуо лопту напред.

На страну то што неби волео да ниједан од њих игра за Војводину, ово је неко моје скромно фудбалско мишљење.

Каква штета за онај промашај Јаоа, цела акција и пре тога Абу петом одигра дупли пас са Катаијем....УУУУУУУФ !!!
Last edited by KoKanidja on Sat Dec 04, 2010 11:21 pm, edited 1 time in total.
alek83
Posts: 1
Joined: Tue Oct 19, 2010 10:26 am

Post by alek83 »

SRAMOTA , Svi bre da ono STVORENJE pljujemo i vijamo po gradu po gradu... Tako navijenje ja nisam Video u mom životu.Idi sutra kod njih na svadbu....A o Nasem RUNIJU :twisted: :twisted: :twisted: :devil: :devil Zanemarite njih GLEDAJTE NAŠE : :D :D :D :D :D
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Da ne ponavljam manje vise sta su drugi rekli, ali Vule iskidao desnu stranu pogotovo pred kraj...Samo nastavi Vule!!! Ja nisam video njegovo bolje (ofanizvnije) izdanje.
sam svoj najveci neprijatelj
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Брко хвала ти!
Вуле не да је преоро своју страну, него је канал направио.
Меда борбен као и увек!
Једини који су данас подбацили су Мереба, Брана и лаза, мада лаза је вероватно намерно то урадио.
Свака част, тако се игра. Пред утакмицу сам рекао да ће Каран бити један од бољих, хвала му што нисам испао будала.
Штета што Катаи није играо од почетка јер би их онда угазили. Мада фалио нам је и Павловић.
Киза је можда требао да избаци лазу а не Меребу, јер је човек барем нешто покушавао, али и овако је добро испало.
Ја сам очекивао три бода и нерешеним резултатом нисам задовољан, али како смо дошли до њега.....свака част.

лазо МАРШ ИЗ ВОЈВОДИНЕ!
смиљанић опуштено може за њим!
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Da mi je neko pricao da cemo se mi na marakani posle 2-0 vratiti u utakmicu i imati 101% sansu za pobedu, rekao bi mu da je lud.

Pobeda nad partizanom, 2-2 sa imbecilima, polufinale kupa, najzad razlog za veselje.

Ali, problem je sto cemo mi istrpeti greske Mede i Vuka u derbijima, ali ce neka druga ekipa da koristi to iskustvo.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Како време пролази све ме више боли промашај Јаоа, да је дао гол, сад би опуштено безобразно написао - ДУПЛА КРУНА
:D
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1472
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Аууу која утакмица,свака част свима сем оној пи*ки циганској,штета што од почетка нисмо почели напдачки и што је ЈАО промашио ону шансу,ал добро шта је ту је,не зам што замерате Смиљанићу ја са југа колко сам видо одиграо је скроз коректно,а и највише се радовао головима :valcer:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

KoKanidja wrote:Ја не смем да замислим ХАОС код нашег другог гола на трибини, а таман пре тога статива. Сигурно може да се пореди са оних 0-3.
A ja ne smem da zamislim kakva bi tek ludnica bila da je Jao bolje zahvatio onu loptu :wink:
Imajući u vidu da smo igrali sami protiv svih i da smo u timu imali igrača koji nam je sabotirao svaki pokušaj pravljenja akcije, možemo biti prezadovoljni ovim bodom.
Brkić je pružio odličnu partiju, naročito u prvom delu i nadam se da ovo nije njegov poslednji nastup u dresu Vojvodine. Isto važi i za Medojevića...
Meni se čini da je Brana bio u ofsajdu prilikom našeg prvog pogotka i mislim da zbog toga Abu nije hteo da mu doda loptu. Tako je bar izgledalo iz kaveza, pa je i vrlo moguće da grešim :wink:
Sve u svemu, usuđujem se da kažem da nam je ovo najbolja polusezona još od one Rajevčeve i da imamo izgledne šanse da konačno dođemo i do prvog trofeja u Kupu. Pred upravom je pravi ispit, prelazni rok pred nama je sigurno najznačajniji u prethodnih 5 godina!


Fudbalerima čestitke na prikazanom požrtvovanju kao i Milinkoviću(ponovo) za pogođene izmene!
Mislim da Bane može biti ponosan na vas, ovaj rezultat je posvećen njemu :!:
Napred Voso!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Post by Del_Boske »

Не могу да опишем осећај кад видиш једну овакву Војводину која се враћа из 0-2 и која кидише на гол цигана последњих 20 минута... кад се сетим финала купа и како смо се враћали из Београда, неупоредиво.
Било је екстра бити навијач Војводине вечерас у Београду! :)
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Što je rekao gospodin Podbara pre nekoliko stranica:

"LAZETIĆU MARŠ IZ VOJVODINE!!!"
Dodao bih još da je kopile otišlo da se javi severu posle utakmice!!! Još izbljuvak nije učestvovao sa ostalim igračima u pevanju pesme gde se spominju polni odnosi sa romima. Neverovatno šta taj magarac radi! Oterati ga govnjivom motkom i to što pre!!!
Realno danas smo odigrali nekih 25 minuta kako treba i dali smo romima dva gola i mogli da damo bar još dva. Prvo poluvreme čemer i jad sa obe strane. Ne znam kako je to izgledalo na TVu, ali mi na stadionu smo imali utisak da sudija dosta kida našu igru, sudi neke gluposti.
Ova zvijezda je dno dna od ekipe i da nema pomoć sudija i svoje timove u ligi borili bi se za opstanak u to sam siguran.
Da li je uspeh bod na marakani? Sa ovom zvijezdom ne, nikako, sve ispod 2 gola razlike za nas je neuspeh. Sa druge strane, kada se uzme u obzir da su oni imali 12.5 igrača (11+1 Lazetić + 0.5 Smiljanića), a mi 9.5, jeste uspeh, ali niko nas nije terao da princ splavova i opsluživač manekenki bude u postavi i da ne bude zamenjen svih 90 minuta. Doduše, imali smo dosta odsutnih u odbrani (posebno Trajković, a i Milović i Pavlović), tako da hajde nije ni ovo toliko loše.
Posle 2:0 smo planirali da ranije napustimo stadion kako ne bismo bili žrtve policijske represije i torure, ali sva sreća ostali smo do kraja i videli pravu Vojvodinu.
P.S. Možda je i tačno što mi je jedan od uglednih članova ovog foruma poslao sms-om "Crnci ne znaju da je utakmica nameštena"
UH!
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Post by bobanrb »

Del_Boske wrote:Не могу да опишем осећај кад видиш једну овакву Војводину која се враћа из 0-2 и која кидише на гол цигана последњих 20 минута... кад се сетим финала купа и како смо се враћали из Београда, неупоредиво.
Било је екстра бити навијач Војводине вечерас у Београду! :)
odro sam grlo,smrzo se ko (navijač zvezde) i ne žalim opet ću kad bude trebalo jer ovakvu karakternu Vojvodinu treba ispratiti i večeras sam im sve oprostio i Jagodinu i Metalac i Rad.
A cigani su me raočarali i oni na terenu i oni na tribinama
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Таман кад сам помислио да сам се џабе смрзао, Јао, па још једном на крају ЈАО! Не верујем да је пуно нас очекивало да се вратимо после 2-0, то је наша победа вечерас. Тим ће вероватно бити слабији после зиме, али на то смо већ навикли, као и на нашу управу, што нам је највећа слабост. Мислим да се мало претерује око лазетића, ко да нисмо знали ништа о њему, једноставно не треба терати човека да игра и крај. Смиљанић је сконтао да се зајебао, па је на крају дотрчао и први пољубио грб, још само да сконта да је јако, много, пуно тешко(све је могуће, немогуће) назад :D Кроз одбрану је дувала промаја, логично код Смиљанића, али очекивано и неозбиљно на месту Карана, који је имао среће да не примимо пар комада само због његових грешака. Напад се изгледа усрао, нико није имао муда да шутне, а лазетић срца и осећаја обавезе према уговору(професионализма) да допринесе нападу. Добро се завршило, да је било 2-3...... :D Свака част играчима, овакав повратак у утакмицу се заиста тешко виђа на нашим теренима имајући у виду менталитет.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Jao Bože
Ako još jednom pomislim na 2-3, popizdeću. Nisam danas bio na marakani iz sebi opravdanih razloga..ali podeliću nešto sa vama.. Na 2-2 u mom dvorištu se masa dere kao nenormalna, svako sa svoje terase. To su istina ljudi koji isto nisu bili na stadionu danas (kao ja) ali koji Vošu nose u srcu. Mene ove stvari male oduševe jer nije tako bilo kad sam bio manji, malo nas je bilo za Vošu. Stvari se menjaju, na bolje po nas i našu Vošu i pitanje je momenta kad će da eksplodira.
P.S. Biću prvi koji je rekao da je možda i dobro da nije bilo 2-3 jer bi neke od mojih komšija poiskakale sa terasa sigurno.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Neka drugi govore o utakmici jacu od sledecem.

Ko ovog Okuku doveo da bude strucni konsultant. Pa da su doveli majmuna iz zoo vrta bolje bi prosli. Prvo govori kako Partizan, Zvezda nemaju pravih utakmica i kako im trebaju jaci rivali. E onda posto komentator ponovi kako Bata ne prodaje igrace blizancima ovaj papak govori da to bas nije uredu jer je dokazano da igraci bolje prolaze ako odu iz ova dva kluba alo papane Krasic, Jovanovic, Ivanovic, Kolarov sta je sa njima. Onda non stop prica o atmosferi cigana kao da nasih navijaca nije ni bilo na stadionu. I onda vrh kad je rekao da ce posle 2:0 za cigane da rutinski odigraju sa jos kojim golom e tu je pokazao svoju "strucnost".

Pokazali smo sada i onim grobarima da li smo mi ciganska filijala. Pokazali smo i ovom Lukicu koji misli da vodi Barselonu (cemu bre poseta Marakani sta tu ima da se vidi) gde su oni. Ma konacno smo pokazali onu stvar nazalost ona sansa Jao bi nam dala i razlog za slavlje ovako. Kako smo se nadali dobro smo se udali.
Locked