Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

30%
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Radoja je sjajan igrač.
Dok je bio u Voši, stalno sam mu davao bodove u izboru za igrača utakmice, jer je on meni uvek bio dobar, a često najbolji.Ovo sad u Španiji je samo potvrda da nisam bio pristrasan :D .
Vojvodina je u svojoj istoriji imala sjajne zadnje vezne (od Boškova, preko Vukašinovića, Trifunovića, Šapurića, Kačara, Medojevića do Radoje), kao i golmane, dok se danas sve to okrenulo naopačke.Nažalost, danas gledamo na tom mestu jednog ispod prosečnog Sekulića, kao alfa i omegu tima.Sekulića koji je primećen na terenu samo zato što trči 90 minuta.Još bolje bi trčao neki atletičar maratonac, ali da li je to onda fudbal?
Mi možemo poštovati trud takvog čoveka na fudbalskom terenu, ali mi tada ne možemo započeti nijednu akciju od njenog početka.Ako se ne krene u akciju od početka, igra tima ne postoji.Imaš samo čoveka na terenu koji smeta i protivnicima i tvojim igračima (otprilike, povezuje akcije kao stoper, prvom do sebe ili golmanu, ako se upusti u driblig ili pas unapred, vraćena je lopta protivniku za gol kontru).
Recimo mali Plavšić, Novosađanin iz subotičkog Spartaka je Mesi za našeg Sekulu, ali nama nije trebao.To se zove Struka i oko za selekciju :frown:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Arsen
Posts: 4
Joined: Fri Aug 28, 2015 12:37 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Arsen »

Turija wrote:Radoja je sjajan igrač.
Mi možemo poštovati trud takvog čoveka na fudbalskom terenu, ali mi tada ne možemo započeti nijednu akciju od njenog početka.Ako se ne krene u akciju od početka, igra tima ne postoji.Imaš samo čoveka na terenu koji smeta i protivnicima i tvojim igračima (otprilike, povezuje akcije kao stoper, prvom do sebe ili golmanu, ako se upusti u driblig ili pas unapred, vraćena je lopta protivniku za gol kontru).
Recimo mali Plavšić, Novosađanin iz subotičkog Spartaka je Mesi za našeg Sekulu, ali nama nije trebao.To se zove Struka i oko za selekciju :frown:
Plavsica je CZ platila 300 hiljada evra + 20 posto od naredne prodaje. To je mnogo za nas.

Maksimovic, Stanisavljevic i Ozegovic su dobre zamene za igrace sa kojim smo prosle godine zavrsili sezonu (Tumbasevic, Asani, Stojanovic) ali levo krilo i centralni vezni (igrac tipa Radoje, Poletanovica) ostaju kriticne pozicije u timu.
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by salefkv »

Arsen wrote:Plavsica je CZ platila 300 hiljada evra + 20 posto od naredne prodaje. To je mnogo za nas.
Plavsic nam je nudjen bukvalno dzabe dok je bio u CSK pre nego sto ce preci u Spartak...
Arsen
Posts: 4
Joined: Fri Aug 28, 2015 12:37 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Arsen »

Moja greska nisam znao za to.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ernesto »

Nije zvezda jos nista platila Plavsica,Spartak je povukao menicu za prvu ratu od 150.000€ sto cigani kasne sa isplatom!
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO....
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Лампард »

ernesto wrote:Nije zvezda jos nista platila Plavsica,Spartak je povukao menicu za prvu ratu od 150.000€ sto cigani kasne sa isplatom!
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO....
Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Лампард »

http://hajduk.hr/eng/article/newlyweds- ... oljud/4509" onclick="window.open(this.href);return false;
E ovako se radi marketing... :dance2:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

Лампард wrote:http://hajduk.hr/eng/article/newlyweds- ... oljud/4509
E ovako se radi marketing... :dance2:
Poljakinja ima biceps ko Svarceneger :rolll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Radoye »

Ovo je zajebalo i grobare koji su 70-tih godina na vecim utakmicama znail da teraju pravi pravcati parni valjak ofarban u crno-belo po atletskoj stazi oko terena. :rolll: :unnormal:

Ovo je "cira", voz na uskom koloseku, sto se nigde vise ne koristi u komercijalne svrhe i verovatno se radi o turistickoj atrakciji. A posto pruga prolazi tu gde vec prolazi, majstori sagradili tribinu sa njene druge strane. Nego, zanima me koju UEFA kategoriju ima ovakav stadion? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by ernesto »

https://www.youtube.com/watch?v=ryj9mXs ... 8zfpZ8dj4M" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Matador »

Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by madda fakka »

https://cdn.streamable.com/video/mp4/zrje.mp4" onclick="window.open(this.href);return false;

nama omrazeni klub ali ipak gol je presmesan :)
I Bog je Slaninar...
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Ken mahniti »

madda fakka wrote:https://cdn.streamable.com/video/mp4/zrje.mp4

nama omrazeni klub ali ipak gol je presmesan :)
Cekaj,koji od ova dva ti je omrazen :mrgreen: ?
Post Reply