Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Milan
Posts: 4307
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Milan »

Nisam siguran da ovo "Novi Sad je crno-beli grad" govedo zasluzuje mesto u ovom topiku...
POŠTO OBRAZ ???!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by vojvodina jedna jedina »

Milan wrote:Nisam siguran da ovo "Novi Sad je crno-beli grad" govedo zasluzuje mesto u ovom topiku...
Jednim delom si u pravu ali Slavisa je bio vazan sraf sampionske generacije i to je po meni mnogo bitnije od onogo sta je radio i izjavljivao posle odlaska iz Vojvodine.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Владика »

vojvodina jedna jedina wrote:
Milan wrote:Nisam siguran da ovo "Novi Sad je crno-beli grad" govedo zasluzuje mesto u ovom topiku...
Jednim delom si u pravu ali Slavisa je bio vazan sraf sampionske generacije i to je po meni mnogo bitnije od onogo sta je radio i izjavljivao posle odlaska iz Vojvodine.
Човек који је толико пута пљунуо на свој град и нашу Војводину(Војводина се пише великим словом) нема овде шта да тражи. Ово је форум навијача Војводине. О Јокану треба да се пише, ту се слажем али не на овој адреси.
limanfkv
Posts: 2866
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

Ko je taj Jokan?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Red Marquis »

Persona non grata #2
Io odio Belgrado
limanfkv
Posts: 2866
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by limanfkv »

Ma znam, samo sto bi ga ja meto na #1
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8931
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Radoye »

limanfkv wrote:Ma znam, samo sto bi ga ja meto na #1
Da, onaj Pils Lajt je barem nesto kao pokusao da izgladi stvari, iako su mu blizanci blizi srcu ne ponasa se u javnosti kao da ga je sramota sto je prvi svoj trofej osvojio u nasem dresu, za razliku od ove barabe koji jedva ceka svaku priliku da pljune po Vosi...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Red Marquis »

To sam ja čisto hronološki stavio, ne po zaslugama, ko zna ko će sve na toj listi završiti :oops:
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Gde su, šta rade...?

Post by laki »

Ljudi, zna li iko sta je s Brkom?!
Image
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Friend »

laki wrote:Ljudi, zna li iko sta je s Brkom?!
Dobio sam informaciju da Brka neće na teren do kraja sezone jer se nešto kod operacije iskomplikovalo.Najbolje bi bilo ako kapiten posećuje naš forum sam i da odgovor.Sve u svemu želim mu što pre da se ponovo nađe među stativama!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by vojvodina jedna jedina »

Tadić na meti Liverpula?

02. MART 2012. | 15:00 | IZVOR: SPORTSKE.NET


Novi srpski reprezentativac narednog leta odlazi u veći klub, pitanje je samo gde?

Image

Dušan Tadić je na meti velikih klubova, nakon sjajnih partija u Groningenu.

Roma je želela da ga uzme na pozajmicu u januaru, ali su Holanđani to odbili.

Pominjan je odlazak u Nemačku, ali i veći holandski klubovi, sada se priča o Liverpulu.

Naime, Redsi prate Tadića, videćemo hoće li odrešiti kesu, a cena srpskog reprezentativca je u ovom trenutku oko 8 miliona evra.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by vojvodina jedna jedina »

Lane iritirao klupu Serkl Briža

05. MART 2012. | 19:18 | IZVOR: SPORTSKE.NET, TELEGRAF.RS

Srpski reprezentativac tokom jučerašnjeg meča između njegovog Anderlehta i Serkl Briža isprovocirao je trenera i klupu gostiju gestovima prilikom proslavljanja golova domaće ekipe u ovom meču.

Image


Ponašanje Milana Jovanovića u pobedi Anderlehta nad Serkl Brižom (4:0) naišlo je na osudu u gostujućoj ekipi.
O čemu se zapravo radi, pokušao je da objasni trener Serkl Briža Bob Piters, doduše u sarkastičnom tonu.
''Izgleda da je Jovanović postao moj veliki fan. Posle prvog gola je došao baš pred našu klupu, a posle trećeg i četvrtog mi je mahao. A, možda je video suprugu na tribinama...'', konstatovao je Piters.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Gde su, šta rade...?

Post by novosadjanin »

Tadić već u Tventeu za 7.7 miliona evra

Holandski mediji su otkrili da će krilo Groningena i srpski reprezentativac na leto preći u tim iz Enšedea i potpisati ugovor na četiri godine

TAJNA je otkrivena, istakao je večeras „Voitbal“, Dušan Tadić karijeru nastavlja u Tventeu.

Krilo Groningena i srpski reprezentativac na leto će za 7.7 miliona evra preći u tim iz Enšedea a posao je završen krajem februara, ističe se u članku.

Tvente je već uplatio kaparu Groningenu od 700.000 evra, a Tadić će potpisati ugovor na četiri godine i ostaće u Holandiji.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... liona-evra" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Helm »

Mislim da je to najbolji potez koji je Duća mogao da napravi! Ostaće u ligi na koju je naviknut, a preći će u ozbiljniji evropski klub koji opet nije iz serije najvećih klubova gde ne bi mogao da se izbori za mesto ako nema visoku reputaciju.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Telep »

Sremac, Sremac Špricer Boys!
Post Reply