Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Schteph_F89 »

Gledam sad na SOS-u zajednicu superligasa... Koja je to boranija, nije ni cudo sto nam je liga takva. Kaze lik koji btw ne zna sam da sastvi recenicu, imamo sekretara, predsednika i Lilju i Maru ili tako nesto, zena mi se tako zove pa zaborvim... Znaci tolika seljana da je to strasno, nemam reci... :frown:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

Uf King. Tako dobar tiket padneš na Klipersima, kakva šteta. :P
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Toto Riina »

Ponovo se odlaze mec prvog kola Javor - zvezda zbog nekog bezveze sabora trubaca i ponovo ce drzavni projekat imati vise vremena za odmor, uigravanje, kompletiranje tima. Kakva je to liga kad je sabor vazniji od utakmice i kakva je to policija kad ne moze da obezbedi jednu utakmicu koja nije iz kategorije visokog rizika.
Da li ce ponovo neko njihovo pojacanje odigrati 16 utakmica od ukupnih 15 iz prvog dela prvenstva kao prosle sezone onaj njihov bucko?
Zakljucak cigani nece imati predost u odnosu na ostale kada se budu ugasili ili Javor bude ispao iz lige :idea:
ssnigd
Posts: 3454
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by ssnigd »

Nije mi jasno zasto se utakmica ne bi pomerila za ponedeljak :?:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

Pa oni "misle" da će proći u 4. kolo kvalifikacija.
srkins
Posts: 1467
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by srkins »

po tekstovima ja kontam da je utakmica odlozena za 1 dan. tj .umesto u subotu bice u nedelju. ako je tako nista strasno se nece desiti
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Tony Starks »

Vidim kažu da stadion Voždovca nema dozvolu i da za sad neće moći da igraju na njemu. Mi njima gostujemo već u drugom kolu, verovatno će to da bude na nekom Vračaru i sl.

Ako je satnica na sajtu Zajednice definitivna - sa Donjim Sremom igramo u nedelju u 20:30.
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Konacno neka pametna izjava nekog politicara , mada ja ne znam zasto isti i uopste pricaju o ovakvim stvarima...

Elem sto se tice zajednice , gledao sam je i ja na SOSu , i da ga jebes ako mi ovde ne komuniciramo ozbiljnije i inteligentnije od njih tamo .. jbt ko u kafani ..glasanje nema toliko za toliko protiv.. koliko vidim zapisnik o zasedanju se ne pise ,presmesno.
A ono sto je najveci fazon ,to je da koliko ja vidim, Rabren je tamo 3 u glavu za sve ostale zajedno haha.
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by shecky »

Ako je tako ondak nek oba kluba i oba politicara pojedu sva go**a koja izlaze u Dunav kod Zezeljevog mosta.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

Pa dobro, sad treba javno da podnesemo i mi zahtev za pomoc. Jer kakva je to centralisticka podela pomoci? Nas optuzuju da smo autonomasi a oni okoreli centralisti. Pa majku mu staru, prave nas budalama ovde. Jasno je meni bilo da im se pomaze najstrasnije, ali barem da to rade ispod stola. Ovako nam pljunu u facu, pomazemo im i vi tu ne mozete nista. Treba predsednici svih ostalih klubova iz svih sportova da se aktiviraju po ovom pitanju i da se postavi pitanje vlasti zbog cega se pomaze blizancima a ne ostalima? Pa samo neka kazu da je zbog rezultata koje prave. Jer tih rezultata ni u pismu ne bi bilo da nisu racunali na bezuslovnu novcanu pomoc kada udare u dno. Ko je Vojvodini pomogao da udje u jadransku ligu? Napravila rezultat i niko da pomogne! Ja ne znam dokle cemo mi "manji" klubovi da trpimo ovakav odnos. Ali delom smo i sami krivi. 2011. smo imali idealnu podlogu da svu nepravdu isteramo do kraja. Ne bi nas brod potonuo u miru to je sigurno. Sad mozemo da se busimo Evropom poredeci sa njihovim rezultatima, ali slaba vajda od toga. Treba lepo svi zajedno da sednu i da rese ovaj problem. Nacin mora postojati, jedino je pitanje koliko volje ima. Mada ovo forsiranje vecih centara bi moglo da bude prednost. Jer ne verujem da Nisu, Kragujevcu, Pazaru, Uzicama, itd. ovakav odnos ide na ruku. Mada realno, i ja ovde uludo baljezgam, da postoji volja davno bi se nesto preduzelo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8933
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

Helm wrote:Treba predsednici svih ostalih klubova iz svih sportova da se aktiviraju po ovom pitanju i da se postavi pitanje vlasti zbog cega se pomaze blizancima a ne ostalima?
- Zato sto su oni stubovi na kojima stoji drzava Srbija i vaskoliko Srpstvo, bez njih ne bi bilo ni srpskog naroda, i kao takvi znacajniji su i od Hilandara, Vuka Karadzica, Tesle, Andrica i vojvode Putnika.

- Zato sto su oni najveci srpski brendovi, koji svojim uspesima (Samrok i sl.) slavu srpskog imena pronose sirom sveta. Jedan London, Madrid i Minhen nemaju to sto ima Beograd.

- Zato sto su iz Beograda, a zna se da u Srbiji samo Beograd postoji i sve sto vredi je odatle a sve ostalo je vukojebina nastanjena neandertalcima.

- Zato sto im se moze.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Helm »

I onda lepo svi koektivno istupimo iz takmicenja i osnujemo svoje. :deal:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Red Marquis »

Helm wrote:I onda lepo svi kolektivno istupimo iz takmicenja i osnujemo svoje. :deal:
I s kim ćemo da igramo? Kad u upravama svih klubova su navijači blizanaca. U savezu takođe, u narodnoj skupštini takođe. Tako će biti dokle god ljudi navijaju za klubove koji su im 500km udaljeni a ne za one ispred svog nosa. Kad političari budu navijači Radničkog, Voše, Spartaka...onda će biti i moguće menjanje ovakvog stanja. A znamo da se to neće skoro desiti.
A mi? 2011 se trebao izvršiti pritisak na reorganizaciju saveza i teranje bagre. Mi smo se "pomirili" sa neprijateljem i sad nema šta da kukamo.
Io odio Belgrado
Locked