Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by nboya »

Najbitnije je da je Abu dao gol, rezultat je nebitan, a sudija je slepac sto mu je dao zuti.
UPRAVA NAPOLJE!!!
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by VladaSS »

предлог за стручњаке из војводине. гледао сам нашу игру и закључио да ми немамо крила и да нам бекови центрирају лопте на ниска такозвана крила и абуа (поред којег су увек били 2 њихова штопера). мој закључак да нам је поред оумаруа у нападу уместо ниска крила требају још два висока играча која могу да скоче и главом закуцају ту лопту. потребно је тражити играче преко 2 метра који знају да приме лопту заграде је и врате беку да је он центрира на друго крило (двометраша) и оумаруа.

е тако смо ми данас играли вуличевић и павловић центрирају на нејаког и омаленог стевановића и билбију.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by Boske87 »

Opet razočaravajuća igra. Na kraju moramo biti zadovoljni sa remijem. Litvanci pojma nemaju a da nije bilo Supića mogli su da vode 2-0, što dovoljno govori o nama. Realizacija u napadu nikakva, teško nama ako ćemo se ove sezone u napadu uzdati u Bojovića,Škuletića i Bilbiju. Rekao sam u nekom ranijem postu da nemam poverenja u štoperski tandem Djurić-Trajković. Trajković je ubedljivo najprecenjeniji igrač na ovom forumu dok na terenu prave neverovatne glupe kikseve. Čovek se jednostavno ne zna postaviti, ne razmišlja i gol ide njemu na dušu. Neverovatna je disproporcija između njegovih fizičkih i mentalnih sposobnosti, termin balvan najbolje opisuje njegovu igru nakon odlaska Kize. Valjda će biti bolje kad Jokić dobije šansu. Ono što me najviše razočaralo, a to se ponavlja iznova i iznova, je ponašanje ekipe kad primi gol, taj luzerski mentalitet. Jednostavno kad primimo gol naša se igra raspada i tek tada se vidi koliko igrači nemaju samopouzdanje i koliko ne znaju. Desilo se to i protiv Borca a i danas kad smo primili gol, bez obzira što je ostalo dosta vremena mi se predajemo i krećemo sa bunarenjem u 16m. To ponašanje ekipe je najbolje opisao Apija nakon poraza od Borca, kada je rekao (parafraziram) da je fudbal viteška igra, da treba da se igra hrabo i sa srcem. Ova ekipa to (srce, petlju, muda) nema i zato se muči i sa objektivno slabijim protivnicima. Verujem da ćemo proći dalje, ipak smo kvalitetniji od Litvanaca (ne puno doduše), ovom timu možda više odgovara igra u gostima kad su rasterećeniji.

P.S. Utisak večeri za sve nas koji smo morali gledati preko tv-a je Lazo Bakmaz i njegovo oduševljenje igračkim kvalitetima Rafaela Ladesme :)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by Koral »

lugomir wrote:Vojvodina (ili Suduva) je među nepovlašćenima u grupi 4, kao i Horsens, Hajduk (Skonto), Ruh Hožuv (Metalurg Skoplje), Olesund (KF Tirana) i Rapid Bukurešt (Mipa). Njihovi mogući rivali su:

Inter
Herenven
Rapid Beč
pobednik dvomeča APOEL - Senica
pobednik dvomeča Metalurgi Rustavi – Viktorija Plzenj
pobednik dvomeča Dačija Kišinjev – Elfsborg
Odakle ti ovo? Gde mozemo videti tu informaciju?
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by fare »

Mene je samo MOREIRA iznenadio sa par stvarno lepih (lucidnih) pasova samo dzabe kad ovi nasi ne znaju da daju gol cudo pa je i ovo uslo u 93 minutu PS mozda nesto i bude od moreire :o
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by Box »

Vule,Boske i Paja ... njih obavezno treba izdvojiti na trening centarsuta. Vule 0 , Boske 0 a Paja 1 centarsut koji je bio ok...Bojovicu se zahvaliti, a Moreira se nije video skoro celu utakmicu i onda da dva dobra pasa i onda se opet ne vidi.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by King »

Paju,Vuleta i Adjurua prodati dok nije kasno,Abu i Bilbija najbolji danas.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by vojvodina jedna jedina »

Koja tragedija od fudbala.

Dno dna...

Nama ne trebaju 3-4 nova igraca,nama treba ceo novi tim.

Osim Moreire koji je nekada znao da igra fudbal,svi ostali nemaju kvalitet koji bi napravio razliku i protiv ovih nesrecnika iz Litvanije.
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by BondNS »

Ovako će izgledati sve utakmice na Karađorđu naredne sezone :roll:
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by FALCAO 09 »

Realno nismo imali srece, promasili smo 7 ali bukvalno 7 stopostotnih sansi! I sve u drugom poluvremenu. Ovi Litvanci teski bunker!
BOJOVIC NAJGORI IGRAC U ISTORIJI VOJVODINE!!! Ne mogu da ga gledam! A novi JOMA dresovi hahahahahhahahahaha...BRUKA!!!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by vojvodina jedna jedina »

King wrote:Paju,Vuleta i Adjurua prodati dok nije kasno.
Pa mislis da ih dosad ne bi prodali da se pojavio bar jedan klub koji bio ozbiljno zainteresovan za nekog od njih.

Ni jedan inostrani tim ih nece i to je realnost.
FALCAO 09 wrote:BOJOVIC NAJGORI IGRAC U ISTORIJI VOJVODINE!!! Ne mogu da ga gledam!
Sa obzirom na konkurenciju rekao bih da je medju deset najgorih.

Bojovic i Skuletic ocigledno moraju da imaju odredjenu minutazu i tako ce biti sve dok ne odu iz kluba.

Zao mi je Susnjara,vratio se u klub verovatno verujuci da ce konacno dobiti sansu a po svemu sudeci opet ce sedeti na klupi dok ce slabiji od njega biti na terenu.

Na njegovom mestu ja bih trazio raskid ugovora(kao sto je to Mudrinski uradio prosle sezone) i zatim pobegao ne osvrcuci se iza sebe.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by menager »

nisam citao ranije upise, ali sam procitao da neki nisu zadovoljni
ja bas mislim da je ovo bilo sasvim korektno i ok, cak stavise izuzetno sam zadovoljan tempom koji je diktriran u sred jula , protiv ekipe koja je uveliko u prvenstvu
jednostavno, ovo je bio nevidjen bunker ala javor iz najboljih dana, posebno u 2/2 kad skoro da nisu presli centar, tj jesu 2 puta, jednom dali neverovatno jeftin gol, a drugi put kad je djuric izgubio loptu na sredini i napravio im kontru 4 na 3,
u 1/2 gosti su i nesto kao pokusavali sem bunkerizma, ali kasnije su nacisto pali fizicki jer su bili slomljeni, to pokazuje i slika na kraju utakmice kad su svi , ali svi igraci suduve popadali na teren, iako su se non stop branili, sto samo po sebi znaci manje trosenje, dok je fkv igrala izuzetno jak ritam, zaista mislim da niko ali niko ne moze nista da prigovori igracima na zelji, htenju i zalaganju, a kad je tako , kad se sve ostavi na teren, cak i da izgubis, onda nemas prava mnogo da pljujes

ipak, i pored svega, protiv bunkera sa doslovce 11 igraca unutar 25m, cak se i onaj brazilac vracao pozadi , bapravljeno je dovoljno sansi da se ode bar sa golom prednosti,
samo u 2/2 sam izbrojao jedno 5,6 sansi, od kojih je promasaj abua sa 2m i to prazan gol, svakako jedan od utisaka veceri,
ipak pravda je koliko toliko zadovoljena, 1 1 je ipak bolje nego 0 1 , iako u oba slucaja treba da zabijes gol, ali 1 1 je ipak bolje, a i na planu samopouzdanja dosta znaci
mislim da su sanse dosta dobre za prolaz dalje, vojvodina je kvalitetnija ekipa, a u litvaniji ce biti idealan teren jer je teren u marijopolju najkvalitetniji u litvaniji, i to ubedljivo, pravi tepih, a publika nije bucna ni neki vazan faktor
ovo je samo 1/2, mislim da niko u klubu ne moze da bude nezadvoljan nakon ove utakmice, tj moze samo trener jer je nedopustivo da ti rival iz 2 prekida napravi jedan gol i jednom pogodi slucajno tj okrzne stativu,

i naravno, onoliko sanse nikako da se fulaju vise
sudava je solidna i jako borbena ekipa, treba im cestitati na borbi , ali 1 1 daje sanse obema ekipama, sanse su 60 40 za voshu

zanimljiva utakmica, sudjenje izvanredno , odavno nije vidjeno bolje sudnje, naravno shkot je pustao jacu igru, dosta pustao prednost, 6 minuta nadoknade taman koliko i treba,
dobro je ovo bilo, puno trke i zelje, moze vosha bez problema dalje u 3 kolo
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva, četvrtak 20:30h

Post by tulip »

Neću o našem timu nego o Suduvi. To su fudbalski poluprofesionalci (bar za nas). Polovina njihovih igrača više nije imala ni trunku snage i izdržljivosti posle 60 min. utakmice. Njihov najabolji igrač Ledesma je na nivou nekog prosečnog prednjeg veznog iz naše druge lige. Kakadu iz zvezde je za njega pravi Brazilac. Moram da istaknem, da dok imaju snage i koncentracije, igraju dosta organizovanu odbranu. Slično našem FK Javor, ali ivanjičani su za njih FK Italija na čelu sa Lipijem.
Pred revanš me ne zanimaju izjave našeg trenera i igrača (kao pred ovu utakmicu) da idemo na noge odličnoj ekipi sa izuztenim pojedincima, nego želim da čujem iz svih usta, da idemo da se naje.emo mame jednoj ekipi u Litvaniji čiji igrači 100% bolje znaju da obavljau neke druge profisionalne delatnosti od igranja lopte.
PS Ako ispadnemo od ovih indijanaca, onda bolje da svi zajedno izvršimo jedno kolektino samoubistvo, a da ga predvode Bata, Zaga i Vule.
DAJ GOL!!!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by SlaNNinar »

Lično, nisam ni očekivao, a nije ni prirodno da igra bude Bog zna kakva usred jula. Poenta je bila da se dođe do rezultata od 1:0 ili 2:0 pred revanš i da se vidi neka ideja u igri. Nažalost, nijedna od ove dve stvari se nije ostvarila. Drago mi je zbog Abua, a najviše mi je žao što nismo pobedili zbog ljudi koji su došli. Pobeda u ovakvim utakmicama je bolji marketinški potez od bilo kog bilborda ili reklame. Evo i šta je Zagorčić rekao posle tekme (tu je i snimak golova):
http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-vaduc ... sti-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
Idemo dalje :!:
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Vojvodina-Suduva 1:1

Post by WeAreTheFirm »

Mislim da je ovaj meč pokazao da Zagorčić (koliko god meni bilo žao zbog toga) nije trener za Vojvodinu.
Posle prvog poluvremena on i dalje forsira prodor po bokovima koji u retkom slučaju i kada bude dobar, nema ko da skoči!
Bilo je šansi, pogotovo Abu :frown: bukvalno prazan gol sa dva metra, Škuletića i Bojovića otpisati, Vuk je po meni možda bio i najmanje loš mada nas je i Supić izvukao žestoko.
Iznenadio sam se kada sam ispred zapada pre utakmice video Mojsova, koliko god ga neko ne voli mene je time prijatno iznenadio :)
Nadam se povoljnom rezultatu na strani i promene filozofije u igri :cheers:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Locked