Jelen Super Liga 2011/2012

Locked
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Pa, jbt, kad bolje pogledaš, većinu srpskih klubova drže crnogorski gangsteri... Da mi počnemo metlom, a?
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Marcello wrote:Pa, jbt, kad bolje pogledaš, većinu srpskih klubova drže crnogorski gangsteri... Da mi počnemo metlom, a?
Kad bolje pogledas drzavu nam drze gangsteri crnogorci, a kamoli sport. :?
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Dotični bi da može rado došao i kod nas i zato moramo da pazimo da nam se ne desi nešto u stilu sjaše Kurta da uzjaše Murta.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Kurta i Murta treba da nam budu na umu pri donosenju bilo kakvih odluka na bilo kom nivou.
Ono sto nam nikako netreba je da odu ovi a dodju drugi samo "drugacije obojeni". :idea:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

I novom pazaru je sponzor telekom srbija, ziveli :klanjanje:
Image
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Post by Daljac »

Ajde, za ovu Fantasy ligu na Mondu, da se organizuejmo, da napravimo naše privatno prvenstvo tamo, postoj i ta opcija (Privatne lige- nek neko napravi ligu i kod ostavi ovde)- gledao sam koliko ima naših po popisu klubova za koje igrači navijaju, nema nas mnogo, pa bismo i mogli da napravimo neko interno takimicenje, naš skauting ne može da naškodi nikome ;)
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Koliko se mi u stvari ništa ne pitamo i koliko smo u zapećku čak i u odnosu na druge klubove van društva titovih blizanaca pokazuje i činjenica da je Rad upravo sklopio sporazum sa FK Palić koji će biti njihova B ekipa i gurati im igrače, zatim Paliću koji je ispao iz Srpske lige odmah su od Solunca kupili to mesto nazad i zamislite sada OVO Palić će kao domaćin igrati u Staroj Pazovi na terenima KUĆE FUDBALA fudbalskog saveza Srbije. :lol:
Naravno, odmah će gledati i da se Palić plasira u Prvu telekom ligu.

Polako se priprema teren da se Radu da i stadion Obilića, a nije samo u pitanju Rad, eto videli ste i Kragujevac koji je odmah na startu imao izvanredno suđenje i iza koga stoji zna se ko, zatim tu je Novi Pazar, a i još neki klubovi (možda čak i Hajduk koji je isto najavio pohod na Evropu) , tako da na treće mesto možemo da zaboravimo, a u tom slučaju pada u vodu i ona priča da bar trećim mestom zadovoljavamo neke naše ambicije.Vreme je da se probudimo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ne bih da ova tema sada postane chat ili nesto slicno, ali moram da napisem da cigani gube 1 - 0. Tirbica dao gol iz penala. Navodno su cigani ocajni. Inace navodno, koliko cujem, prekrsaj za penal je bio izvan kaznenog :D

edit: Na Karaburmi bili gostujuci navijaci! Izgleda da su cekali da ode ono dju**e iz kluba, ili sta vec...

edit 2: Deki, i ja sam pre svega Srbin, zato i navijam protiv cz i partizana jer oni nikako ne rade u interesu srpskog fudbala. Oni samo rade u svom interesu.
Last edited by laki on Sun Aug 14, 2011 6:39 pm, edited 2 times in total.
Image
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Post by DekiFirma »

Ljudi previse ste optereceni drugim klubovima, ponajvise beogradskim. Nemojte da ste smesni, ispadamo kao neki seljacki klubcic kome je najveci uspeh neuspeh klubova koje neki ovde vise mrze nego sto vole svoj klub. Meni je ustvari samo drago sto je postalo vise neizvesno u JSL a ne zato sto sad pfc ili zvezda gube... Posmatram sve klubove osim Vojvodine neutralno, kad su u evropskim takmicenjima naravno da navijam za klubove iz Srbije, valjda sam pre svega Srbin pa tek onda Vojvodinas. Prijatno
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

2-0 za Spartak ! Ljudi moji ovi su razbili "stub Srpstva". :lol:
Ne vide se nigde na terenu, u odbrani im duva promaja na sve strane.

Jaoo Vojvodino crna sta radis, pa oni samo nas mogu da dobiju bez muke izgleda! :cry:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Mojsov je protiv Vaduca igrao skoncentrisanije nego ovaj Mijailovic i "trazi ga Arsenal ali juce" Vilotic...
Io odio Belgrado
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Vidite sad da mozda malo preterujemo u pljuvanju nasih igraca, pogotovo novih
Image
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

Lepa vest, Spartak razbio cigane!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Post by Drina »

PeraSK wrote:Lepa vest, Spartak razbio cigane!
Baš htedoh da napišem!
Kada pobedi klub iz Vojvodine jednako mi je drago kao da je Voša pobedila!

EDIT: Zamolio bi te da ne boldujes svoje postove, jos uvek svi dobro vidimo! Pozdrav! Zeljafcv :wink:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Sa monda:
Spartak Zlatibor voda iznenadio je Crvenu zvezdu u prvom kolu Jelen Superlige. Strelac prvog gola bio je kapiten Torbica iz penala u 25. minutu.

Tome je prethodio prekršaj Zvezdinog kapitena Kovačevića upravo nad Torbicom, koji je načinjen van kaznenog prostora.
:roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked