Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ajd da ne pocinjem...
Samo ce mi biti zao kada se jos po ko zna koji put razocarate u politicare.Ne znam sta jos treba da urade da bi narod shvatio da im NISTA ne veruje.

Sledeci put ga slobodno pitajte i kada ce obelodaniti ko je kupio mali plac kraj Karadjordja, koji izmedju ostalog smeta "evropskom stadionu"...
User avatar
Milan
Posts: 4310
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

ice wrote:Bojan Pajtic.Eh bas sam ga u nedelju video u gradu takodje sa sinom,mada ja uopste ne znam za koga on navija.
U emisiji "Dvougao" na B92, Pajtić je na pitanje zvezda ili partizan, odgovorio zvezda... :evil:
Turija wrote: Mnogi ljudi na Zapadu (u mojoj okolini), najblaže rečeno nisu shvatili poruku. Tako da mislim da ona zaslužuje izvorno tumačenje kreatora, kako bi bila pravilno shvaćena i prihvaćena.
Poenata je da Firma već 20 godina pedstavlja Novi Sad kao najbolji gradonačelnik. Vrlo je jednostavno i ne vidim šta tu ne može da se shvati...
limanfkv wrote:Sledeci put ga slobodno pitajte i kada ce obelodaniti ko je kupio mali plac kraj Karadjordja, koji izmedju ostalog smeta "evropskom stadionu"...
Možeš slobodno uputiti nas koji ne znamo tu informaciju. Hvala...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Milan wrote:
Turija wrote: Mnogi ljudi na Zapadu (u mojoj okolini), najblaže rečeno nisu shvatili poruku. Tako da mislim da ona zaslužuje izvorno tumačenje kreatora, kako bi bila pravilno shvaćena i prihvaćena.
Poenata je da Firma već 20 godina pedstavlja Novi Sad kao najbolji gradonačelnik. Vrlo je jednostavno i ne vidim šta tu ne može da se shvati...
Milan je to dobro objasnio i ne vidim zasto je koreografija odmah povezana sa Pavlicicem. Ako se secate, na jednoj od prethodnih domacih utakmica koreografija je bila sledeca

Image

i ovo je samo nadogradnja na istu. E sad, neki ce pitati zasto je bas covek sa fantomkom F89 identitet. Razloga za to ima, a posle Jagodine (kada je policija nasumice hapsila Firmase) drugacije nije moglo ni biti.

P.S. Tema: Stadion "Karadjordje"
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Mali trol: Kad me jedan od posetilaca pitao sta slika znaci, rekao sam da su to svi predsednici kluba u poslednje dve decenije. Meni je na to licilo.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Krle wrote:Mali trol: Kad me jedan od posetilaca pitao sta slika znaci, rekao sam da su to svi predsednici kluba u poslednje dve decenije. Meni je na to licilo.
A i meni je!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Milan wrote: U emisiji "Dvougao" na B92, Pajtić je na pitanje zvezda ili partizan, odgovorio zvezda... :evil:
SRAMOTA!!!
VELIKO RAZOCARENJE :evil:
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

budababa wrote: E sad, neki ce pitati zasto je bas covek sa fantomkom F89 identitet. Razloga za to ima, a posle Jagodine (kada je policija nasumice hapsila Firmase) drugacije nije moglo ni biti.

P.S. Tema: Stadion "Karadjordje"
Budo, hvala na objašnjenju.
Nikada ne bih rešio rebus, mada ni sad ne vidim neku visprenu vezu.Barem 4 jasnije asocojacije u slici vidim pre (pogrešne, naravno, gledajući iznutra, a daleko logičnije gledajući spolja, neupućen u interne stvari Grupe).Fantomka, Vojvodina, Gradonačelnik, navijači.... zajedno :?: Ozbiljni ljudi su se podosta štrecnuli.
No, bar je sada jasno šta se htelo reći (a koliko je spretno i sretno izvedeno, svako će imati svoje mišljenje).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ja ne smem ni napisati kako sam shvatio sve to :lol:
Image
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

10. april 2009.

Mali Jug dobija svoje konacne obrise, a na sta ce to liciti - prosudite sami

Image

Image

Image

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
umbro
Posts: 20
Joined: Wed Jun 04, 2008 4:48 pm

Post by umbro »

Meni licno izgleda isto kao i stari jug stim sto mu fali ovaj deo u sredini,tu su me zbunili malo sa ovim stepenicama,tacno kad krenes uz njih da se penjes zaboravis gde si i krenuo.Ako su vec hteli nesto pametno da urade za te pare su mogli lagano da nabace reflektore i ostave jug kao sto je i bio.U svakom slucaju realno na tu tribinu nece niko ni ulaziti,jer ako pogledamo i taj istok koji je mnogo bolja tribina za gledanje utakmice u poslednjih 15 godina ne skupi se vise od 100 ljudi,da ne govorim ko bi isao na taj novi jug.Drago mi je sto se nesto gradi i radi oko stadiona,ali iskreno ima mnogo bitnijih stvari u ovom trenutku.
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Неће личити ни на шта. Реч је о трибини која се уопсте не уклапа у остатак стадиона и све ми се чини да ћемо је рушити ако икад дође до реконструкције стадиона.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Sve je to ljudi samo pranje para gospode iz uprave!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Погледајте 9. тачку овог филма
http://www.zigns.rs/swf/program2009.htm
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Smejurija,kao da piramidu prave,a ne pola tribine?! :shock:
Da su bar oni iz te atletske federacije normalni pa da im oduzmu to prvenstvo a ne da se sprdaju sa tom tribinicom kao da prave novi stadion!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

А обећавали су Олд Трафорд...
Чисто да се незаборави!
Image
Image
Post Reply