Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Procitah na nekom od portala iz vesti sa jucerasnje utakmice neko je okacio da se prate igre Rusevica iz Pazara,L.Jovanovica iz Cacka,nekog Kardoza iz Pelistera navodno prvi strelac Makedonske lige i onog Falkonea sto je silovao cigane u obe tekme za Valetu.
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Transferi

Post by playmaker »

Ken mahniti wrote:Procitah na nekom od portala iz vesti sa jucerasnje utakmice neko je okacio da se prate igre Rusevica iz Pazara,L.Jovanovica iz Cacka,nekog Kardoza iz Pelistera navodno prvi strelac Makedonske lige i onog Falkonea sto je silovao cigane u obe tekme za Valetu.
Taj Falkone ih je u prvom mecu razbio bukvalno, cini mi se da je na poluvremenu zamenjen zbog povrede i da zbog iste nije ni nastupao u revansu?

U svakom slucaju na mene je ostavio jako dobar utisak to malo sto je igrao...

Da se ne lazemo ovakav pokusaj a kamoli gol ja od nasih "napadaca" nisam video :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=k12x94_HrOw[/video]


Voleo bih da ga gledam kod nas u svakom slucaju! :mafia:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=pdHSZIRLdrQ[/video]
Last edited by playmaker on Mon Dec 05, 2016 10:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

playmaker wrote:
Ken mahniti wrote:Procitah na nekom od portala iz vesti sa jucerasnje utakmice neko je okacio da se prate igre Rusevica iz Pazara,L.Jovanovica iz Cacka,nekog Kardoza iz Pelistera navodno prvi strelac Makedonske lige i onog Falkonea sto je silovao cigane u obe tekme za Valetu.
Taj Falkone ih je u prvom mecu razbio bukvalno, cini mi se da je na poluvremenu zamenjen zbog povrede i da zbog iste nije ni nastupao u revansu?

U svakom slucaju na mene je ostavio jako dobar utisak to malo sto je igrao...
Bravo u pravu si,ali ih je izurnisao to sto je igrao!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Prelazni rok mi je podjednako zanimljiv kao i prvenstvo,evropa,nase igre.Sto se mene tice voleo bi da ostanu Meleg,Planic,Kovacevic,mislim da za njih nemamo zamenu,ostali nosioci igre su zreli za prodaju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Voja wrote:Gledajuci povremeno nasu ligu,igraci koje bih pozeleo videti u Vosinom dresu su pre svih Vukanovic iz Napretka (za mene najjaci utisak ostavio ove sezone) Marko Docic iz Cuke (pre toga igrao u Javoru),Lutovac iz Rada i Nemanja Milic iz Spartaka. Bas bih voleo cuti misljenje Djumija o ovim igracima,pre svih o Vukanovicu!?
Koliko sam uspeo da procitam Milic je gotovo sigurno zvezdin igrac,a pregovori pocinju i sa Vukanovicem. :frown:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

vdn slaninar wrote:Prelazni rok mi je podjednako zanimljiv kao i prvenstvo,evropa,nase igre.Sto se mene tice voleo bi da ostanu Meleg,Planic,Kovacevic,mislim da za njih nemamo zamenu,ostali nosioci igre su zreli za prodaju.

Kako mi mislimo da napadnemo titulu ako cemo da rasprodajemo tim???
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

playmaker wrote:
Ken mahniti wrote:Procitah na nekom od portala iz vesti sa jucerasnje utakmice neko je okacio da se prate igre Rusevica iz Pazara,L.Jovanovica iz Cacka,nekog Kardoza iz Pelistera navodno prvi strelac Makedonske lige i onog Falkonea sto je silovao cigane u obe tekme za Valetu.
Taj Falkone ih je u prvom mecu razbio bukvalno, cini mi se da je na poluvremenu zamenjen zbog povrede i da zbog iste nije ni nastupao u revansu?

U svakom slucaju na mene je ostavio jako dobar utisak to malo sto je igrao...

Da se ne lazemo ovakav pokusaj a kamoli gol ja od nasih "napadaca" nisam video :D

[video]https://www.youtube.com/watch?v=k12x94_HrOw[/video]


Voleo bih da ga gledam kod nas u svakom slucaju! :mafia:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=pdHSZIRLdrQ[/video]
I letos i cak juce je na Wikipediji pisalo da je nas clan :-))))
Mislim da je letos obestecenje za njega bilo 200 hiljada eura....
Steta sto mu je drugi gol protiv musavih bio ponisten posto nije bilo ofsajda a i bila je prava golcina volejom!!!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Voja wrote:
Voja wrote:Gledajuci povremeno nasu ligu,igraci koje bih pozeleo videti u Vosinom dresu su pre svih Vukanovic iz Napretka (za mene najjaci utisak ostavio ove sezone) Marko Docic iz Cuke (pre toga igrao u Javoru),Lutovac iz Rada i Nemanja Milic iz Spartaka. Bas bih voleo cuti misljenje Djumija o ovim igracima,pre svih o Vukanovicu!?
Koliko sam uspeo da procitam Milic je gotovo sigurno zvezdin igrac,a pregovori pocinju i sa Vukanovicem. :frown:
Ja sam odusevljen Docicem,podseca na Stanisavljevica(ubitacna levica),imali smo sansu dok je bio u Javoru,mi nazalost ne mozemo da se merimo sa Cukom,nijedan igrac iz Cuke nece kod nas...ili u blizancima ili idu preko!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

ernesto wrote:Kako mi mislimo da napadnemo titulu ako cemo da rasprodajemo tim???
Pa ne mislimo, videlo se to lepo sad nedavno na laznoj marakani. Onako kako smo odigrali to drugo poluvreme tako napadamo i titulu.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Kosorić: Razlozi raskida su lične prirode, sada ću na odmor
http://sportsport.ba/bh_fudbal/kosoric- ... mor/216598" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Grof Žekula »

Дати Трифуновића и још једног (који свакако неће играти, а има их) за Милана Бојовића!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Meni su zanimljivi sledeci igraci iz nase lige:

Maras (Rad)
Urosevic (Napredak)

Gobeljic (Napredak)
Docic i Regan (Cukaricki)
Kosovic (Partizan)

Lutovac (Rad)
Jovanovic (Mladost)

Drazic (Vozdovac)
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

Forza Voša wrote:Meni su zanimljivi sledeci igraci iz nase lige:
Kosovic (Partizan)
" "Želeo sam da otrčim na jug i radujem se sa navijačima, ali okolnosti nisu dozvolile. To mi je možda i najžalije, jer sam ostrašćeni partizanovac i golom sam ispunio deo sna, ali biše još prilika", rekao je Kosović. "
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ja bih voleo u napadu Kaluđerovića ili malog Mrkića iz Radničkog.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/42425 ... skoj-pauzi" onclick="window.open(this.href);return false;

Uglavnom se raspreda o bratiji sa brda, evo malo i o nama.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply