Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Франк је у тренерском послу у континуитету од 1991. године a највећи успех му је био када је на опште изненађење са Есеном стигао до финала немачког купа 1994. године(изгубио од Вердера са 3-1). Задње запослење му је било у региналном лигашу Вуперталу. Рођен је 1951. године и бојим се да би био јако лоше решење. Ако нам већ треба швапски шмек зна се на која врата треба да се куца?
Hvala,druze moja su vrata klubu uvek otvorena :lol: !
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

numero uno wrote:Imamo novog trenera...a i kraći smo za makedonca...
http://i411.photobucket.com/albums/pp19 ... l-14-1.jpg
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Jankovic
POŠTO OBRAZ ???!!!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

podbara wrote:
GRADJANSKI wrote:.

Nemac Frank Volfgang, bivši strelac Štutgarta, Ajntrahta iz Braunšvajga, dortmundske Borusije i Nirnberga. U igračkoj biografiji stoji mu da je u 215 nastupa u Bundesligi dao 89 golova, dok kao trener nije dobacio do Bundeslige, već je iskustvo sakupljao u Majncu, Duizburgu, Unterhahingu, Ofenbahu i Vupertalu.
Франк је у тренерском послу у континуитету од 1991. године a највећи успех му је био када је на опште изненађење са Есеном стигао до финала немачког купа 1994. године(изгубио од Вердера са 3-1). Задње запослење му је било у региналном лигашу Вуперталу. Рођен је 1951. године и бојим се да би био јако лоше решење. Ако нам већ треба швапски шмек зна се на која врата треба да се куца?
Ma bolje i taj Svaba,nego da dobijemo opet nekog pajaca od trenera,dok ce sve prave konce vuci menadzeri,uprava i cuveni dvojac bez kormilara.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
ZarkoIn
Posts: 45
Joined: Sat Nov 08, 2008 8:29 pm
Location: Indjija, Srem, Vojvodina

Post by ZarkoIn »

Prema pisanju beogradske štampe, prvo veliko pojačanje Vojvodine ove zime trebao bi da bude napadač OFK-e Andrija Kaludjerović !

Mada, ovo je za sad dosta sumnjivo pošto je njima pre neki dan Mitar Mrkela postao sportski direktor (ili tako nešto) pa bolje prvo da sačekamo neke njegove izjave.

U tom slučaju mi bi na raspolaganju za prolećni deo sezone imali nekih 6,7 napadača otprilike, što je po meni previše. Svaka iole ozbiljnija evropska ekipa ima maksimum 4 napadača i još prijavi kao petog nekog omladinca za ne daj Bože situacije! Ali ako se rešimo ,,tria fantastika’’ eto rešenja ! :D
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Novosađani uz IlićaV. Tomković, 13.12.2008 19:46:37 Ocena: 5.00 (Glasova: 2) Komentara: 0

PORED Saše Ilića, čelnici Partizana pred zimski prelazni rok „sanjaju“ i dvojac iz Vojvodine, Dušana Tadića (20) i Igora Đurića (23)! Njih dvojica taman bi crno-belima lepo došli na mesta koja su kritična, na mestu štopera sa kojima šampion države kuburi ove sezone, kao i na poziciji levog veznog, sa koje će se preko granice otisnuti Zoran Tošić.
Međutim, pitanje je koliko su želje u saglasju sa realnošću, pošto je i direktor Partizana Ivan Tomić više puta govorio da su domaći fudbaleri - preskupi. S druge strane, ni čelnici Vojvodine nisu raspoloženi da prodaju svoje vedete beogradskim „večitima“, mada su crno-beli letos bez problema u Novi Sad poslali Lazetića, Lakića i Stjepanovića.

Izgleda cemo i ovaj prelazni rok biti bombardovani ovakvim informacijama,ja stvarno ne znam dokle vise?!Kako im ne dosadi?!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

vladans wrote:Novosađani uz IlićaV. Tomković, 13.12.2008 19:46:37 Ocena: 5.00 (Glasova: 2) Komentara: 0

PORED Saše Ilića, čelnici Partizana pred zimski prelazni rok „sanjaju“ i dvojac iz Vojvodine, Dušana Tadića (20) i Igora Đurića (23)! Njih dvojica taman bi crno-belima lepo došli na mesta koja su kritična, na mestu štopera sa kojima šampion države kuburi ove sezone, kao i na poziciji levog veznog, sa koje će se preko granice otisnuti Zoran Tošić.
Međutim, pitanje je koliko su želje u saglasju sa realnošću, pošto je i direktor Partizana Ivan Tomić više puta govorio da su domaći fudbaleri - preskupi. S druge strane, ni čelnici Vojvodine nisu raspoloženi da prodaju svoje vedete beogradskim „večitima“, mada su crno-beli letos bez problema u Novi Sad poslali Lazetića, Lakića i Stjepanovića.

Izgleda cemo i ovaj prelazni rok biti bombardovani ovakvim informacijama,ja stvarno ne znam dokle vise?!Kako im ne dosadi?!
Alisa(Partizan) u zemlji cuda!
Jel vam nije dosadilo vise da non stop dobijate isti odgovor?Ne mozete dobiti ni domara od nas, a ne takva dva igraca!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Grba_NS wrote:
vladans wrote:Novosađani uz IlićaV. Tomković, 13.12.2008 19:46:37 Ocena: 5.00 (Glasova: 2) Komentara: 0

PORED Saše Ilića, čelnici Partizana pred zimski prelazni rok „sanjaju“ i dvojac iz Vojvodine, Dušana Tadića (20) i Igora Đurića (23)! Njih dvojica taman bi crno-belima lepo došli na mesta koja su kritična, na mestu štopera sa kojima šampion države kuburi ove sezone, kao i na poziciji levog veznog, sa koje će se preko granice otisnuti Zoran Tošić.
Međutim, pitanje je koliko su želje u saglasju sa realnošću, pošto je i direktor Partizana Ivan Tomić više puta govorio da su domaći fudbaleri - preskupi. S druge strane, ni čelnici Vojvodine nisu raspoloženi da prodaju svoje vedete beogradskim „večitima“, mada su crno-beli letos bez problema u Novi Sad poslali Lazetića, Lakića i Stjepanovića.

Izgleda cemo i ovaj prelazni rok biti bombardovani ovakvim informacijama,ja stvarno ne znam dokle vise?!Kako im ne dosadi?!
Alisa(Partizan) u zemlji cuda!
Jel vam nije dosadilo vise da non stop dobijate isti odgovor?Ne mozete dobiti ni domara od nas, a ne takva dva igraca!
Зар опет исити рецепт? Прво Спорт и Журнала почну да пишу небулозе а све се заврши тако што нам милиција бане у клуб или нам неко од управе или вођа буде ухапшен! Нови удар нас чека?
п.с. На следећој скупштини клуба треба променити статут клуба и коначно забранити трансфере или било какве друге контакте са титовим близанцима!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:Stošić, Vukajlović i Trivunović mogu da idu
Novinar: B. S. , Fotoreporter:

U Vojvodini je spremna transfer lista, ali mimo nje je određena i grupa fudbalera kojima klub neće praviti smetnje da promene sredinu. Radi se o Miodragu Stošiću, koji je uostalom bio na pragu odlaska u inostranstvo i letos, kao i o Vladimiru Vukajloviću i Veseljku Trivunoviću.

- Vreme je da se oprobam u nekoj drugoj ligi. Verujem da sam se u dobrom svetlu predstavio našim navijačima, da nisam razočarao ni igrama, ni i ponašanjem, a kako mi ugovor ističe na leto, bilo i za klub, naravno i za mene, da se rastanemo, iako ne krijem da će mi biti i krivo zbog toga - ističe Stošić, na čiju adresu je već stiglo nekoliko poziva, a ima ih iz Bundeslige, Poljske i Mađarske.

Sve bliži odlasku je i 28-godišnji Trivunović, na čijem se stolu našla ponuda iz Mađarske.

- Nalazim se u zrelim igračkim godinama i treba misliti i na koju stranu sada krenuti. Najvažnije mi je, međutim, da sam se sa svojim klubom o svemu dogovorio, da imam odrešene ruke i u narednim danima ću razmotriti ponude Debrecina, Ferencvaroša i Vašaša, s tim što ne krijem da mi neće biti teško da do leta ostanem u Vojvodini, ako sa Mađarima ne budem uspeo da se sporazumem.

Slobodni

Kako nezvanično doznajemo, slobodni u izboru nove sredine su Uganđanin Euđin Sepuja, zatim pridošlica iz Partizana Slaven Stjepanović, kao i levi bek Marko Đalović, koji je skoro pola godine kuburio sa povredom kolena. Na istoim spislku se nalaze i imena Žarka Koraća i Brazilca Leandra.
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

A Lazetic i Purke ostaju, da napadamo titulu sa njima? E, metlo "gvozdena", pa nisi ni od papira...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

budababa wrote:A Lazetic i Purke ostaju, da napadamo titulu sa njima? E, metlo "gvozdena", pa nisi ni od papira...
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :shock: :!: :shock: :!: :shock: :!: :shock: :!: :shock: :!:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Ukoliko uspemo da dovedemo jednog dobrog centralnog u odbrani i pod uslovom da Djuric ostane, Mijatovic na klupu a Lovric na transfer listu. Naravno Stojanovic i Lazetic pod obavezno na istu!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nema sta,svi ovi potezi su ocekivani i mislim da su na mestu.Stosic i Trivunovic su zasluzili da odu preko i unovce svoje umece.Vukajlovic je i bio u klubu da bi se prodao,a Sepuja,Korac i Leandro nisu ni dobijali sansu.Bilo bi dobro zadrzati Kizu do leta,medjutim i da ode necu biti preterano razocaran,ako je iko svoje "odradio",to je Kiza.
E sad Grozdanoski,doveden je kao igrac koji je "ukrotio"Engleze,a u nasem dresu nije pokazio Bog zna sta.Imao je dobrih momenata,par golova,ali nije ostavio dublji trag kao sto je to ucinio Kizito.Nije on taj faktor koji bi nam doneoi prevagu u borbi za titulu.
Vazno je zadrzati srz tima-Brku,Djurica,Tadica,Aleksica,Buaca i eventualno Popovica(mada se meni njegova igra uopste ne dopada).
Hitno dovesti stopera,a Mijatovica na klupu.Napadaca imamo najvise,al nazalost ni dalje nemamo onog pravog.Tu treba napraviti cistku i dovesti jednog kvalitetnog(moze Kaludjerovic)...
I naravno,plejmejker...nemam ideju sem one standardne,ali mislim da nije izvodljiva.Ali i tu se postavlja pitanje da li je on u dobroj formi i da li je onaj stari?!
Napred Voso!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Skroz nelogicno bi bilo dovesti Kaludjerovica, bio je dosta u Spartaka, a nije neki dokazan, rasan i formiran golgeter! To mi vec imamo u omladinskom pogonu!

Samo ako se zahvalimo Koracu i Lazeticu!
Leandra bi zadrzao, trebace nam!

Predrag Pavlovic(zamena za Vlatka), Miljan Mutavdzic(pravi zadnji vezni) Mirolsav Vulicevic (stoper)
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Sledi jos jedan prelazni rok,period koji mnogi u nasem klubu najvise vole jer ga smatraju vrhuncem njihovog bitisanja i uopste njihovog postojanja u klubu,nesto poput prosecnog klinca koji igrajuci "menadzer"zivi za kraj sezone kad ce moci da pokupuje i proda sve sto zeli stim sto je ovde za razliku od igrice prisutna(sto bi Sojic rekao)sustaca i zvececa moneta koja ce u velikim kolicinama zavrsiti u dzepovima lokalnih kauboja!

"Voša ne da najbolje, dovodi lava od trenera!"
I tako vec iz godine u godinu,mi zadrzavamo nejbolje,a dovodimo sve same lavove,prvo sto mi pade napamet kad sam procitao ono "lava.."je da dovodimo najveceg lava medju lavovima na ovim nasim prostorima,"nevinasce decenije" Acu Bulica,mozda bi on najvise i odgovarao ovom trenutku Vojvodine kada se trener ionako ne pita nizasta!

Kada pogledamo malo u nazad i prisetimo se par zadnjih prelaznih rokova,mozemo konstatovati samo jedno-da su svi oni odradjeni katastrofalno,naravno sa gledista nas navijaca i Vojvodine kao kluba,dok za ove koji su pokupili kajmak ne brinem ni najmanje,oni finansijsku krizu 2009-te sigurno nece osetiti!Cisto jedna mala retrospektiva tih nasih
pelaznih (promasaja)rokova:
Ilija Mandic(Hajduk-Vojvodina)-odigrao mozda jednu dve prijateljske protiv vojvodjanskih ligasa i to je to,svrha dolaska-??????nepznata
Milos Stojcev(Bezanija-Vojvodina)-po mom misljenju,decko zna da igra fudbal,ali....problemi u njegovoj glavi su definitivno veci od njegovog talenta!korisnost dolaska,jedna velika 0!
Leo Lerinc(slobodan igrac-Vojvodina)-dosao je da igra za dzabe,ruku na srce toliko je i vredeo,korisnost dolaska,takodje 0!
Marijo Durovski(Bezanija-Vojvodina)-najveca igracka prevara u zadnjih desetak godina(a imao je veliku konkurenciju),na koju smo mi naravno naseli!korisnost dolaska,0!
Kesic(Mladost-Vojvodina)- ....... prazno,stavrno ne znam sta da napisem o decku jer ga iskreno nikad nisam gledao na golu,osim one utakmice sa sidom,sve u svemu i od njega nikakve koristi nismo imali!
Djordje Babalj(Mladost-Vojvodina)-branio mozda jednu polusezonu,korektan golman ali nista vise od toga,korisnost njegovog dolaska,veca od gore spomenutih,ali takodje nikakve posebne koristi od njegovog boravka u nasem klubu nismo imali!
Sava Radosavljev(Mladost-Vojvodina)-igrao par utakmica i to je to,korisnost dolaska,takodje jedna velika 0!
Stevanovic(Mladost-Vojvodina)-korisnost njegovog dolaska,jedna velika 0,ne mogu cak da se setim ni kako se doticni zove!
Zarko Korac(Zeta-Vojvodina)-mnogi su od njega puno ocekivali,ali na kraju kad se sve sabere i oduzme,nista nije pokazao,znaci i kod njega sto se tice korisnosti stoji jedna velika 0!
Dragan Sarac(slobodan igrac-Vojovdina)-na pocetku bio komican,ali se vremenom popravio i jedno vreme igrao sasvim korektno,dok nije dobio sut kartu,korisnost njegovog dolaska-solidna!
Drakulic(Mladost-Vojvodina)-sve utakmice koje je odigrao,odigrao je vise nego kvalitetno,veliki majstor,koji je ostao nekako nedorecen na ovom nasem podruciju!njegovo angazovanje,svakako dobija prelaznu ocenu!
JAnko Tumbasevic(Zeta-Vojvodina)-posten igrac,maksimalno se trudi da neke svoje tehnicke nedostatke sakrije sa velikom borbenoscu,ali u klubu koji se bori za titulu i u ovakvom prvenstvu kakvo je nase moze da bude samo statista,u svakom slucaju,zahvalno ga je imati!njegov dolazak i doprinos,svakako mogu da dobiju prelaznu ocenu!
Veseljko Trivunovic(Mladost-Vojvodina)-jedini igrac koji je doveden u tom prelaznom roku,a da nam se isplatio,zapostavljen jedno vreme kod doktora za fudbal ali sve u svemu jedan dobar igrac!
Bilans:dovedeno trinaest igraca,od kojih je samo jedan jedan usao u prvih jedanaest,vise nego tuzno!

Sledeci prelazni rok,moglo bi se reci jos tuznije...
Vladimir Vukajlovic(Bezanija-Vojvodina)-dosao je,igra a kamo srece da nije ni dosao i da ne igra jer svaki put kad igra mi imamo igraca manje!
korisnost dolaska,opet 0!
Ilija Radovic(Sutjeska-Vojvodina)-najavljivan kao da je najbolji stoper na ovim prostorima,kada ja tamo a ono medjutim....totalno ne obucen igrac,sirovina,sve u svemu i od njega nikakve koristi nismo imali,kamo srece da ni onu jednu utakmicu sto je igrao protiv partizana nije igrao!
jos jedna 0!
Rasel(koledz-Vojvodina)-brze je otisao nego sto je dosao,dovoljno je reci da je dosao sa nekog koledza...
Jovanovic(Australija-Vojvodina)-valjda trenira sa omladincima,ako je uopste jos tu?!
Pavicevic(Hajduk-Vojvodina)-odigrao svega pet-sest utakmica i prodat!?svrha njegovog dolaska?!samo da bi se posle sest meseci prodao!?
Sepuja(slobodan igrac-Vojvodina)-posle visemesecnog sekciranja nasih vrsnih strucnjaka dobio ugovor,da bi posle ti isti strucnaci zakljucili da nije dovoljno dobar!odigrao par utakmica,da cini mi se dao dva gola i to je to!
Ljubisa Vukelja(Partizan-Vojvodina)-korisnost dolaska,0!
MArko Djalovic(Bezanija-Vojovdina)-korisnost dolaska,0!
Nemanja Ilic(Bezanija-Vojvodina)-amater,korisnost dolaska,0!
Vlatko Grozdanovski(Kipar-Vojvodina)-iako sam mnogo vise od njega ocekivao,jedini moze da dobije prelaznu ocenu!
Bilans:dovedeno deset igraca,jedino dvojica donekle standardna!

Idemo dalje...
Vladan Pavlovic(Bezanija-Vojvodina)-korektan igrac,ali ima jednu veliku manu,kizu za konkurenta na svojoj poziciji!
Mijatovic(Napredak-Vojvodina)-standardan,na nasu veliku zalost!
Lovric(Bezanija-Vojvodina)-ni sam ne zna odakle on ovde!
LAzetic(Partizan-Vojvodina)-samo cu reci,korisnost -0!
Stjepanovic(partizan-Vojvodina)-isto kao i za Stojceva,problemi u glavi..mnogo veci od njegovog talenta,korisnost 0!
Leandro(slobodan igrac-Vojvodina)-bolji od vecine nasih veznjaka,ali...
korisnost 0!
lakic(partizan-Vojvodina)-dosao totalno zapusten,primer pravog profesionalca,korisnost 0!
Mrdja(slobodan igrac-Vojvodina)-nicim izazvano,postao reprezentativac!
Stojanovic(slobodan igrac-Vojvodina)-klasicno drvo,ni bleda senka iz vremena kada je igrao u zvedi,osim onog slobodnjaka i pobedonosnog gola protiv napretka,jedna fina 0!
Bilans:dovedeno devet igraca,od kojih su dvojica standardni!

Bilans,zadnja tri prelazna roka:
-dosla 32 igraca
-od tih 32 igraca,14 je vec napustilo Vojvodinu,njih 9 otislo bez obestecenja
-3 igraca su standardna,plus dvojica delimicno standardni

Cirkus se nastavlja......
Post Reply