Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by shecky »

Chu, dobar post, nisam ni ja optimista pa zato i kazem da ne kontam zasto su ljudi srecni ybog zreba.
Sto se njihovog marketinga tice 100% se slazem, naravno asskisser mediji takodje tu imaju svoju ulogu,ali niko ne brani nama da se mi borimo,a mi to uopste ne radimo,jer jednostavno ljudima u klubu uopste nije ni interes da budemo popularni.

Cigani jesu losi ali su svakako bolji nego prosle godine, i napaljeni pobedom nad crnima, ako nista drugo barem im je zelja na nekom nivou, za razliku od nas, gde odigramo deo tekme tek da se vidi koliko znamo, i onda kao da igraci kazu eeee dosta za danas, koliko smo placeni toliko cemo da pevamo.

Iskren da budem, ja u oba meca prognoziram poraz, kao i protiv Jagodine u sledecem kolu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Voja »

churguzijanac wrote:Inace cigani su krs od ekipe, ali ne onakvi kakvi su bili prosle godine, a mi....od nas zaista ne znam sta da ocekujem.
Zvezda je ocajna,i prosto cudom ne mogu da se nacudim kako pobedjuju!? Partizan pobedise ni iz cega,protiv Rada golman ostavio Milijasu rupu od 3 metra na zidu,i ovaj je ubode,a posle... dominacija ocajnog Rada,i zdanjih 10 minuta izlezavanje Zvezdinih igraca po terenu,te grcevi,te povrede,izmene (izlazak s terena) su im trajale po minut ceo. I sto je posebno zanimljivo,snoc na SOSu javljaju da je na mecu bili preko 45 faulova,i + sve izmene,i plus odugovlacenja oko izmena,pa prekidi kod kojih je Ninkovic "divljao" po terenu i na sve to samo 3 minuta produzetka meca :mrgreen: i onda su i tu Zvezdasi ukrali preko minut ipo,a sudija svirao kraj u 3:04 produzetka. Koliko puta vec vidjeno,kada gube,5 minuta produzetka,a kraj se svira u 7.,8. minutu,a kada vode sviraj to sto pre :roll:

Sto se tice nasih duela s njima,plasim se samo mudrovanja trenera. Ne kazem to zbog njega licno,nego je to nama nekako urodjeno,da uvek nesto filozofiramo. Logicno je da ne osvojimo svih 6 bodova protiv Jagodine i Krusevca,i ukoliko zaista tako bude,plasim se da bi pribegli taktici gde bi u prvenstvu na Marakanu izveli nazovi B tim,u fazonu: dugo je prvenstvo u kupu je samo jedan mec. I onda dobijemo po usima,a posle nas opletu i u kupu i eto zla... po meni sasvim realna prica.

A realno je i to da smo bolji od njih,da samo posaljes par parabola izmedju njihovih stopera i dobijas mec. Uglavnom,sta god da bude,nece me iznenaditi
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Red Marquis »

Vojo, srećom (ima ta tvoja teorija smisla), prvo ide meč u kupu.
Io odio Belgrado
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by kafe bagdad »

Уколико Марко Николић двапут победи цигане биће по мени један од наших најуспешнијих тренера свих времена.
Добио је црне, у Европи скоро догурао до групне фазе, више него довољно за једну полусезону. У том случају може слободно да иде у партизан и то као легенда!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Voja »

Red Marquis wrote:Vojo, srećom (ima ta tvoja teorija smisla), prvo ide meč u kupu.
Ih,pa sto nisi rekao... a ja se raspisao :mrgreen: :cheers:

Ako je takav raspored,onda sam gotovo ubedjen da prvenstvenu gubimo (ako pobedimo u kupu,bice,tesko je dobiti istog rivala dva puta/u slucaju poraza u kupu,bice,igraci su pali jer su sve karte bacili na kup,a u prvenstvu se svode racuni na kraju) :)
Last edited by Voja on Mon Nov 11, 2013 10:20 pm, edited 1 time in total.
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by shecky »

Eto ti ga sad .. sve se svodi aj samo da njih pobedimo i sve je super ..
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9978
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Voja »

shecky wrote:Eto ti ga sad .. sve se svodi aj samo da njih pobedimo i sve je super ..
"Pobedicemo... Kako? Ne znam!!! Ali znam da cemo pobediti!!!" - veliki pozdrav za Djumija :cheers:
Image
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by kafe bagdad »

Наравно да се велика већина тога своди да њих победимо. Титулу можемо само да сањамо догод се у држави не догоде озбиљне промене, а њих још нема на видику. У том периоду до треће титуле ШТО ВИШЕ и ШТО ЧЕШЋЕ и ШТО УБЕДЉИВИЈЕ победе над њима.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Marcello »

Čekaj, ako sa šmrljavima igramo 2x za 3 dana, onda je red da se uprava isprsi za neki smeštaj, uz obilazak kulturno-umetničkih sadržaja prestonice nam. Ja bih bio zadovoljan hotelom "Slavija". :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
istok
Posts: 21
Joined: Sat Aug 31, 2013 12:37 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by istok »

Dva laka poraza, eto to će biti jer smo kese neviđene.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by trelos gia fcv »

kafe bagdad wrote:... Титулу можемо само да сањамо догод се у држави не догоде озбиљне промене...
Jedine promene koje moraju da se dogode su U NAŠEM DVORIŠTU.
Molim te da to shvatiš.
Ustvari kumim te Bogom da to shvatiš.
Sve vas molim DA TO SHVATITE.
Biće - nam - svima - bolje.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2115
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by churguzijanac »

trelos gia fcv wrote:
kafe bagdad wrote:... Титулу можемо само да сањамо догод се у држави не догоде озбиљне промене...
Jedine promene koje moraju da se dogode su U NAŠEM DVORIŠTU.
Molim te da to shvatiš.
Ustvari kumim te Bogom da to shvatiš.
Sve vas molim DA TO SHVATITE.
Biće - nam - svima - bolje.
Sve stoji, ali treba da znas da je nase dvoriste plod trenutnog stanja u drustvu i drzavi!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Qr0nJa »

churguzijanac wrote: Sve stoji, ali treba da znas da je nase dvoriste plod trenutnog stanja u drustvu i drzavi!
Upravo to je kljuc svega. Slika drzave je i u nasem dvoristu i dok svi koji su pocinili kriminalnu radnju ne kupe kartu u jednom smeru za Klisu nama nece svanuti kao ni drzavi...
Javna je tajna sta su prethodnici na celu kluba radili privatno a i kakve su se mahinacije dogadjale. Sve u svemu uprava nam je uvek bila mutnija od Dunava..
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by Stexman »

Ja se bojim da naše dvorište više nije NAŠE! Čak mislim da mi više ni nemamo dvorište!

Što se tiče utakmice sa ciganima, kad god smo mislili da smo bolji od njih vratimo se sa petardom u Novi Sad.
Ja se samo nadam da su ta vremena prošla, ali....
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Kup Srbije 1/4: crvena zvezda-Vojvodina, 4. decembar

Post by shecky »

Sve to stoji ali @kafe bagdad , oni upravo to i zele ,da nas navijace umire stim sto ce nam dati da pobedimo go**a ali zato oni uzimaju titule.
E sad mozda nekom ovde to cini zadovoljstvno, meni ne.
Locked