1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by shecky »

Bravo Chano!

Mene kod Bilbije najvise nervira to sto znamo da zna!! a igra iskreno kao pickica..
Vidi mu se po faci da je dobar ,pitom momak ,i zbog toga mi je jos krivlje zbog njega samog ,ali iskreno i realno,fudbal nije za njega.

I za Nastica se slazem , a znam(o) da je decko clan ovog foruma ,i mali ako citas ovo ,majku mu bozju! :) nemoj se bojati greske!! Vijaj kidaj grizi pravi prljave faulove, sve to ce ti pomoci u smislu da te rivali ne shvataju olako,pa onda i nece tek tako pokusavati da te izigraju na toj njihovoj desnoj strani.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Ljubomir1996 »

Edit: To nije Rabrenov profil (neko se lazno predstavlja kao on) i molim te prestani da postavljas te nebuloze ovde.

Administracija
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Boske87 »

shecky wrote:Vidi mu se po faci da je dobar ,pitom momak ,i zbog toga mi je jos krivlje zbog njega samog ,ali iskreno i realno,fudbal nije za njega.
Delimo mišljenje, momak je dobar iz fine sportske porodice, vidi se da voli i poštuje Vošu iako je sa strane, profesionalac je i zato ga je teško kritikovati i zato je dobio hiljaditu šansu da se dokaže. Ali fali mu nešta najvažnije, fali mu klasa. Osim tehničke obučenosti fali mu od svega pomalo, nema samopouzdanje golgetera, slabe je fizičke građe, lošeg mentaliteta (kada mu loše krene onda ide samo na gore), mislim da je debelo razočaran svojom karijerom i to utiče na njega, prognoziralo mu se mnogo više. Što je najgore polako i on sam shvata da nikada neće biti ozbiljan igrač tako da nema nikakve šanse da on pruži više za Vojvodinu. Ugovor mu je takođe nepovoljan, 40% ide Borcu (znam sa menadžera :mrgreen: ) mada ga svejedno nikome ne možemo prodati ni za džak krompira, zato bi najbolje bilo raskinuti ugovor. Šteta obećavao je pre 4 godine a ovako je samo jedan u nizu talenata koji nisu uradili dobru tranziciju u seniorski fudbal. Ako je Šušnjar eksperesno otišao onda ne vidim razlog za ostanak bBilbije jer bolji nije.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Divlji Zapad
Posts: 19
Joined: Fri Aug 09, 2013 1:16 am
Location: Novi Sad

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Divlji Zapad »

Ljudi prestanite da mracite ! :frown: :frown: :frown:

Uvek moze bolje, ali setite se Govedaricinih prasica, ej.. !!! Tada smo mastali o reflektorima, semaforu, pa i jeben*m stolicama.. Nismo mogli ni usrano trece mesto da nagrebemo.. Ok, nije ni sad savrsena situacija, ali nesto se desava, mrda.. Tim je svake godine sve jaci.. Bageri drndaju, zapad postaje mali.. Igramo finala kupa.. Ok, nismo napravili ni jedan konkretan rezultat, ali bice i toga.. Evo zgazili smo Bursu.. Pa draza mi je ta pobeda, nego da smo 3 kupa uzeli.. Da mi je neko rekao: "Izbacicete Bursu, igracete plej of sa Serifom", pa ja bih za to momentalno menjao i kup i titulu.. I dupe bih dao.. :mrgreen:

Sto se Abua tice, istina je verovatno negde na sredini.. Serendaju i uprava i on.. Cinjenica je da ga u poslednjih par utakmica nije krasila ona za njega karakteristicna srcanost.. Ali opet je odigrao sjajno i doneo nam puno srece i radosti.. Abu je LEGENDA i zasluzuje da o njemu mislimo samo najbolje ! Zasluzio je da ide, neka ide, hvala mu na svemu..

Sto se tice uprave, ok, verovatno ni ona nije savrsena, ali u ovoj nasoj jadnoj zemlji nista nije savrseno.. Pustite ljude da rade.. Lako cemo gundjati i urlati, ako bude potrebno.. Dosao je Lekovic ! Ej Lekovic ! Pa svake godine su crveno i crno :shit: uzimali te najbolje igrace iz lige.. Dosao je Vukcevic ! Postoji sansa da mozda potpise i Lane.. Tu nam je Vule koji ubija, nema mu ravnog u ligi, tu je Trax, dosli su Vranjes i Alivodic.. Ne zna se koji je bolji.. Setite se onih prelaznih rokova kad smo prodavali po 3,4 igraca, a dovodili pola Bezanije..

Trener - BOMBA ! :cheers:

Dajte bre malo pozitivne energije, da izbacimo te serife, pa da svi zajedno slavimo i cugamo na trgu.. :cheers: A siguran sam, bice jos puno razloga za slavlje..
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by Radoye »

Ljubomir1996 wrote:Kada smo već svi izneli naše viđenje utakmice, evo šta o tome kaže čika Rabren:

"Nema veze !!! Neka je promasio Kaludjerovic jer mislim da penal nije ni postojao !!!! NAma to ne treba .Nismo mi iz tih prica,ako mozemo posteno da se borimo za titulu onda ok ako ne nema veze napravicemo i ove godine dva tri milionska igraca i to je dosta !"
Taj sto to kaze ima veze sa Rabrenom koliko i ja... :devil:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
FALCAO 09
Posts: 34
Joined: Tue Sep 27, 2011 9:38 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by FALCAO 09 »

Ova tekma je dosla mozda i u pravi cas, da se vidi ko moze a ko ne moze, ko zna a ko ne zna, ko moze i treba da nosi dres Vojvovodine! Mislim da je Marko Nikolic ovim uvideo na koga konkretno moze da racuna i kakvu igru da zasniva. Da nisam bio na utakmici pa da kazem ej samo 0:0 sa solidnom ekipom Donjeg Srema, ali sta da radi Nikolic, Vule, Trajce, Enver, Stojan kad Bilbija i Skuletic ono sve promase! Ajde da su imali sansu ili dve, ne oni su zajedno imali 6 stopostotnih sansi, ejjj 6 celih i nijedan gol!!! Umesto da je bilo vec u prvom poluvremenu 3:1 jer ruku na srce i oni su imali dve sanse, mi opet slusamo komentare kako smo mali i provincijski klub. Ma neka smo i mali ali NAS je, drugi nemamo, volimo ga i uz njega smo uvek!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by laki »

Dobro je sto smo se spustili na zemlju, jako smo poceli bili da se kurcimo. Sto iz zezancije sto zapravo!!

PS: Ako jos jednom vidim Skuletica na krilu, ulazim u teren da prekinem mec, boli me dupe za posledice!
Image
Locked