15. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 2:2

Locked

Vasa prognoza:

Gazenje crvene petokrake i bacanje u kantu za smece
54
73%
Remi
13
18%
Nase ponovno treskanje glavom o pod
7
9%
 
Total votes: 74

User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

newnowapv wrote:Jao ljudi, puk'o sam sa zivcima... ajme, idem da to sredim sa par piva...

Svaka cast momcima za drugo poluvreme! Idemo dalje posle pauze!!
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Jaooooo, Jaoooo kad mi tad srce nije stalo zivecu 100 godina.

Jbm te sreco!
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

One and only wrote:lazeticu NEMOJ NI DA SE VRACAS IZ beograda!
OSTANI TAMO dju**e CIGANSKO!
I Smiljanic ostaje. Videlo kako se dogovara sa Milovanovicem oko termina svadbe.

Sto se tice utakmice, kako je krenulo - dobro se zavrsilo. Oni su golove dali posle nasih gresaka, a videlo se da to nije bila ista Vojvodina koju smo gledali u poslednjih par kola. Koliko su oni losi pokazalo je to da smo im dosta lako smestili dva gola a mogao je i taj treci da se Yao bolje snasao.
Last edited by ogi on Sat Dec 04, 2010 9:12 pm, edited 1 time in total.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Јебем ти живот :D
Али сам имао тај осећај после 2-0 да можемо до 2-2, тј. било ми је у глави кад смо то већ једном давно урадили на маракани, а најгоре што сам пар дана пре утакмице умислио да ће бити 3-2 за нас, и да је онај мученик дао онај трећи гол, тачно би се шлогирао, неби ни стигао да помислим да сам видовит :D
Али добро, дао је онај први гол, тј. нашао се на правом месту после одбитка и просто невероватне ситуације где Абу није хтео или видео да дода Брани Илићу.
Каран још и најбоље одиграо.
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Svaka cast Karanu, prevazisao je moja ocekivanja...
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Sta da kazem...
...Priznajem,posle 2 : 0 nisam verovao da imamo snage da se vratimo.Nekako mi je sad srce puno kao da smo pobedili.A mogli smo...
Nema veze,dokazali smo da nismo topovska hrana za blizance.
Abubakar je fantastican cele sezone a danas nas je spasio.Lazetic - najblaze receno,sumnjiv.Ostali - kako-tako.Svideli su mi se jako Vulicevic,Medojevic a bogme i Karan .Mozda napisem jos nesto kasnije kad mi se srede zivci.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

LAZETIC?!?!?!?!?!?!?!?

A Abu ne mogu da verujem da nije dodao Brani kod akcije u kojoj je na kraju sva sreca pao gol. :shock:
User avatar
Salvador
Posts: 1094
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Šteta jer je očigledno je da imamo bolji tim.
Čak ni dva poklon gola, domaćinsko suđenje i lazetić nisu dovoljni zvezdi za pobedu.
Komentatori objektivni po običaju :oops:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Na stranu rezultat i sve u vezi utakmice,

dali mislite da postoji ekipa u drzavi koja bi od 0-2 do 2-2 na marakani i 3 minuta do kraja i dalje napadala?

kolko mi je zao tolko mi je i dovoljna ova cinjenica.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3918
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Bod koji na tabeli neće previše nama značiti, ali znači nama navijačima, a verujem i igračima za ubuduće.
Ako bude čitao neko od igrača...PREVIŠE IH RESPEKTUJETE!!! Imaju više navijača i veći stadion, i više uticaja u fudbalskim organizacijama, ali na terenu su prosek! I to JSL prosek!

Nek Umre Svako Ko Misli Da Smo Filijala Zvezdina! Ovo je za grohbare...

Drugo poluvreme bez tona gledao...mnooogo manje živciranja.

Kako je počela Lazetića da boli noga baš od kad smo izjednačili...kakva nesreća...a do tad najbolji igrač zve..ups, Vojvodine :oops:

p.s. Karan je zaslužio da mu se pola foruma izvini zbog pljuvanja.
Last edited by Red Marquis on Sat Dec 04, 2010 9:19 pm, edited 1 time in total.
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8930
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

:) wrote:Na stranu rezultat i sve u vezi utakmice,

dali mislite da postoji ekipa u drzavi koja bi od 0-2 do 2-2 na marakani i 3 minuta do kraja i dalje napadala?

kolko mi je zao tolko mi je i dovoljna ova cinjenica.
:!:
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Kao prve utiske napisacu samo ovo:
Lazetic- Koga on zajebava??? Celu utakmicu se nije video, kriv za drugi gol, i ono na kraju kad izigrava da mu je slomljena noga, momentalni OTKAZ! :evil: :evil: :evil:
Smiljanic- Trazi dres od mladozenje i dogovara se oko primopredaje negde gde kamere ne snimaju? Koga on zajebava??? Zestoko ga kazniti!!! :evil: :evil: :evil:
Okuka- Nas bivsi trener? Strasno! :evil:
Sudija je navlacio za cigane, dozvoljavao im da tuku, ali bilo je ranije i gore, ovo moze da se podvede pod "domacinsko sudjenje"...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Loši smo bili u prvom delu prvog poluvremena i prvom delu drugog, tako da je rezultat možda i realan, ali ipak mislim da smo bili bliži pobedi jer smo promašili na kraju hiljadupostotnu šansu, a primili dva glupa gola direktnim greškama Mojsova i Lazetića.
Mojsov nije imao sreće jer se lopta nezgodno odbila, a inače je bio odličan, ali Lazetić je go**o neopevano, minirao je svaki naš napad, pa ovo je neverovatno da jedan igrač uništi trud cele ekipe.Terati to napolje!

Svaka čast Vuletu, Omaruu i zamislite izvanrednom Karanu, bili su igrači utakmice uz dobrog Brkića koji nije kriv za golove.Prilika je propuštena, ali barem smo sačuvali obraz, stigli rezultat i nagovestili mnogo bolje dane koji će sigurno doći, očekujem da osvojimo ipak i taj kup.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Sta reci uglavnom ste sve rekli i slazem se.
Lazetic?? jujuju onaj gol ako to nije pusteno onda sam ju bolje da ne kazem..
Smiljanic je odigrao dosta dobro ali jednostavno ga mrzim!!! i to vise nego Lazetica jer je domaci izdajnik sto bi se reklo jelte..
Mereba odigrao lose zato sto nije igrao tamo gde je i dosad igrao barem se meni tako cini.. Najveci razlog lose igre u prvom poluvremenu je sredina terena koja je bila 0 dok Tumba nije usao.Tek onda je i Meda dosao do izrazaja i odma smo postali opasni po cigane.
Brana se seckao celu tekmu i morao je biti zamenjen odavno ,eo ja sam urlao na naseg fast thinking trenera..!
Slazem se u vezi Karana,decko je danas bio bolji i od Mojsova.
Ima jedna stvar koja mi se ne svidja kod nasih a to je ta lezerna igra u duelima kao pickice se ponasaju..
Imaju nasi srca to su pokazali rezultatom ali nemaju muda!

Sve u svemu ja nisam zadovoljan jer 1 bod ne znaci nista kad se zna kakav je ulog bio.. + primili smo 2 gola.
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Ја сам помало разочаран крајњим резултатом.Био сам убеђен у нашу ДП22 и квоту 30!!!
...uno di noi...
Locked