Kup UEFA - sezona 2008/09

Locked

Da li cemo proci Hapoel

Prolazimo sigurno
14
52%
Nemamo sanse
3
11%
Nemam pojma
10
37%
 
Total votes: 27

User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ocemo imati RTS(permos)?

Ja bi voleo da se ponovi odnos prema igri kao protiv gancija. Samo kurazno i borbeno sa mnogo trcanja i utrcavanja. Koji Hapoel mi smo realno duplo jaci od njih, mislim igracki! U prvoj utakmici nam je falilo srece, trebalo bih tamo da nam se malo posreci. Sa raspolozenim Pantom, Tadicem, Sepujom (Buacem), Tumbasinjom, Kizom nemaju apsolutno nikakve sanse protiv nas. Ljudi jedan gol da damo i prolazimo dalje 100 %. Jeste to da ce tamo biti paklena atmosfera, a pre svega jedna od njihovih prednosti jeste to sto ce igrati pod reflektorima, ne znam kako ce se ovi nasi snaci u tim uslovima.

NAPRED VOSA ALE!!!
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ja sam već poslao RTV-u nekoliko mejlova u vezi eventualnog TV prenosa ove utakmice. Još uvek čekam na odgovore... Predlažem svima da urade isto, da ih zatrpamo zahtevima da prenose Vošu.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Mislim da bi bilo dobro da okacite ovde mejlove na koje bi to trebalo uciniti. Bice veci odziv navijaca i ostavicemo jaci utisak.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ja sam poslao generalnom dir., PR i centrali mejl. Evo link za sve pa saljite zahveve za prenosom...

http://www.rtv.rs/sr_ci/kontakt/
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

sada lepo,svi kazite DRAGIČKA :lol: :lol: :lol: :wink:

Image
Image

Image
Image
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

[quote="Voja"]sada lepo,svi kazite DRAGIČKA
DRAGICKA!!!!!!!!!!! Pivo, kokice i nadam se rapsodija nasih momaka u Tel Avivu!!!!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sad jos da mi neko nadje link za gledanje preko interneta koji ce da radi i BANJA! :lol:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Kako bih voleo da nasi igraci i uprava sad gledaju mec Real - Valensija.
Ima tu mnogo toga za nauciti!!!
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Samo da kazem,da ko zeli d agleda prenos utakmice Lokomotiva - Borac Cacak na satelitu,da to upravo sad moze da gleda na TV Bulgaria

EUTELSAT W2
Freq 11011
Symb rate 27490
Polarizacija V

:wink:

Borac je prosao dalje,sad je na nas red.Cacani su odigrali 1:1,a realno da im je bio malo losiji golman,moglo je biti 10:1 za lokomotivu,mada su pred kraj i cacani imali precku.Sudija je okrecio nepostojeci penal za cacane,ali smo mi za bugare izgleda jos autoritet :lol:

Lep podstrek za Vosine igrace,da i oni pokusaju uciniti nesto slicno.Nadajmo se makar istom rezultatu!!!
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

VOJVODINA SUTRA U TEL AVIVU IGRA S HAPOELOM


Prošle godine evropski fudbalski put novosadske Vojvodine završen je u drugom kolu kvalifikacija za Kup UEFA, kada je madridski Atletiko u dva meča bio bolji od Novosađana (3:0 na “Visente Kalderonu” i 2:1 na “Karađorđu”). U novoj sezoni cilj Vojvodine je da se domogne bar prvog kola Kupa UEFA. Da bi se to ostvarilo neophodno je da Novosađani sutra u Tel Avivu ne izgube, a svaki remi s postignutim golom vodi ih dalje.



Pre dve sedmice na “Karađorđu” nije bilo pogodaka. S te strane gledano, oba tima gaje nadu da će ostati na evropskom putu. Hapoel se sada uzda u domaći teren, a Vojvodina u uverenje da nije slabiji tim.

Ono što može da bude problem za tim Dragoljuba Bekvalca su iznuđene rokade u zadnjoj liniji. - Poznato je da štoper Aleksandar Mijatović nema pravo da igra u revanšu zbog žutih kartona. Probali smo u Ivanjici da na njegovom mestu igra Lovrić, i to se nije pokazalo kao najbolje. Stoga sam posegao za drugim rešenjem. Nisam još odlučio definitivno, ali sam najbliži odluci da pored Igora Đurića bude Jozef Kizito. On je već igrao na tom mestu i nadam se da će biti na visini zadatka i u Tel Avivu – rekao je Bekvalac uoči puta za Izrael.

Ukoliko stručni štab Vojvodine ostane pri toj odluci onda će do pomeranja doći i na levom boku. - U tom slučaju Kizitovo mesto zauzeće Vladan Pavlović, koji iza sebe ima priličan broj utakmica u domaćem prvenstvu. Desno će biti Miodrag Stošić, igrač kojeg smo uz još nekolicinu odmorili u Ivanjici, upravo zbog značaja duela koji nam predstoji u Izraelu – pojasnio je Bekvalac.
Iskusni trener podsetio je na adute gostiju.

- NJihovo internacionalno iskustvo i kvalitetni stranci daju im za pravo da se nadaju uspehu. Ali, mi verujemo u sebe, motiva imamo na pretek i svesni smo da imamo šansu da se kući vratimo s radosnim vestima – poručio je Bekvalac.
Vojvodina je juče otputovala u Tel Aviv, a danas će trenirati na stadionu “Blumfild” u 18 sati po našem vremenu, kada će i početi sutrašnji duel. Povratak ekipe za Novi Sad predviđen je za petak u ranim jutarnjim časovima. Uz fudbalere Vojvodine biće i petnaestak navijača i nekoliko novinarskih ekipa.
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Dejan wrote:Ono što može da bude problem za tim Dragoljuba Bekvalca su iznuđene rokade u zadnjoj liniji. - Poznato je da štoper Aleksandar Mijatović nema pravo da igra u revanšu zbog žutih kartona. Probali smo u Ivanjici da na njegovom mestu igra Lovrić, i to se nije pokazalo kao najbolje. Stoga sam posegao za drugim rešenjem. Nisam još odlučio definitivno, ali sam najbliži odluci da pored Igora Đurića bude Jozef Kizito. On je već igrao na tom mestu i nadam se da će biti na visini zadatka i u Tel Avivu – rekao je Bekvalac uoči puta za Izrael. Ukoliko stručni štab Vojvodine ostane pri toj odluci onda će do pomeranja doći i na levom boku. - U tom slučaju Kizitovo mesto zauzeće Vladan Pavlović, koji iza sebe ima priličan broj utakmica u domaćem prvenstvu. Desno će biti Miodrag Stošić, igrač kojeg smo uz još nekolicinu odmorili u Ivanjici, upravo zbog značaja duela koji nam predstoji u Izraelu – pojasnio je Bekvalac.
:shock: Image Image Image Image
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Mislim da imamo realne izgleda da se plasiramo dalje, ali posle ove izjave mi ostaje samo da se nadam da je u pitanju neko taktičko zavaravanje protivnika. U protivnom smatrajte da sam kao i moj prethodnik ukucao sve one smajlije. :roll:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sada se vidi koliko nam nedostaje pravi desni bek (npr. Lakic), pa da Stosic igra u tandemu sa Djuricem...Kiza je na pripremama ranije nekoliko puta igrao centralnog odbranbenog, ali mu nedostaje visina i snaga za to...Jedino sto je moguce, da Beki zeli da Kiza citavu utakmicu striktno cuva njihovog tamnoputog napadaca, posto jedino on moze da mu parira u brzini...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Jako sam veliki pesimista povodom ove utakmice.Pre svega zbog naseg "vrsnog" stratega Bekvalca i onoga sta ce nam servirati na utakmici.Sramota ce biti to sto jedino nas klub od svih srpskih nece proci dalje i to ce samo jos vise doprineti blacenju i zaobilazenju naseg kluba u javnosti i medijima,a i oterace neke ljude sa stadiona.
Ovo je utakmica godine za nas klub i u slucaju eleminacije smesta oterati Bekvalca pogotovo sto je vec jasno da od titule nema nista posle Ivanjice.Da se spase bar ono sto se spasti moze,pa da sa novim trenerom eventualno nesto pokusamo u kupu.
Da Bekvalac ima imalo mozga,ne bi mu ni na kraj pameti padalo da na teren u Tel Avivu izvodi Pavlovica i Lovrica i da jos nekim igracima menja ustaljene pozicije u timu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked