Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 4102
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Pakleni tandem- Lazetic i Vukelja :lol:
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Zar cigusi stvarno misle da mogu dobiti Aleksića...

http://www.novosti.rs/code/navigate.php ... 2008-12-05
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

SlobaNN wrote:Zar cigusi stvarno misle da mogu dobiti Aleksića...

http://www.novosti.rs/code/navigate.php ... 2008-12-05
I meni treba 1000 evra pa mi niko ne daje. :lol:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Kad bi u prelaznom roku Lazetica, Stojanovica prodali(poklonili) nekoj ekipi, a umesto njih doveli Lazara Popovica iz Cukarickog to bi bio posao!Odlican spic koji trenutno nije u prvom planu kod Stepija, cini mi se zbog neslaganja i sukoba sa upravom jer je celo leto trazio novi klub pa je na kraju ostao u Cuki...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Za Trifunovica i Stosica zainteresovan Fehervar(bivsi Videoton)
http://www.nb1.hu/popupindex.php?itemid=68647
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Out: Mijatovic, Lazetic, Stojanovic, Stosic, Vukajlovic

In: Nemanja Pejcinovic, Lazar Popovic, Bojan Neziri, plejmejker???

Vise sanse Medojevicu, Mitosevicu

Trener:Stepi, Krcmarevic, Djukic(nerealno)
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Grba_NS wrote:Out: Mijatovic, Lazetic, Stojanovic, Stosic, Vukajlovic

In: Nemanja Pejcinovic, Lazar Popovic, Bojan Neziri, plejmejker???

Vise sanse Medojevicu, Mitosevicu

Trener:Stepi, Krcmarevic, Djukic(nerealno)
Sta fali Stoletu??? Mijat juce protiv groblja odlican...
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Zato sto jedna utakmica ne popravlja utisak cele sezone...Stole nije desni bek vec stoper, a posto niko nece da ga stavi na tu poziciju(osim u Kuli silom prilika) onda bolje da ide, jer mi se ne svidja kako izgleda ta opcija sa njim na desnom beku...Spor,nema neku tehniku, a ni centarsut...A i neka uzme neku kintu, ima on i godina!

O Mijatovicu necu ni da trosim reci, covek me je ove sezone kostao godina i godina zivota, i nece to promeniti jedna solidna partija protiv Partizana!
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Kaže gsn Hrnjački da nije imao šta da vidi u derbiju i, kao, nada se da je bio u pitanju slab dan obe ekipe.Ja mu baš mnogo ne verujem i veoma se pribojavam da je video baš ono bi bilo pogubno za Vošu.
Sigurno je video kako Kizito čuva levo krilo Mančestera i kako Brka čuva svoju mrežu.Stari je to lisac i zbog toga se najviše pribojavam Herte i ove zime.
Last edited by Turija on Thu Dec 11, 2008 9:53 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Turija wrote:Kaže gsn Hrnjački da nije imao šta da vidi u derbiju i, kao, nada se da je bio u pitanju slab dan obe ekipe.Ja mu baš mnogo ne verujem i veoma se pribojavam da je video baš ono bi bilo pogubno za Vošu.
Sigurno je video kako Kizito čuva levo krilo Mančestera i kako Brka čuva svoju mrežu.Stari je to lisac i zbog toga se najviše pribojavam Herte ove zime.
Ja se ne pribojavam Herte, ja se pribojavam nase uprave!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Grba_NS wrote:Ja se ne pribojavam Herte, ja se pribojavam nase uprave!
:!:
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Ja bih analizirao ucinak nasih pojacanja u toku ove polusezone:

a) Leandro - nije ni igrao
b) Stjepanovic - igrao pa nestao
c) Lakic - ocigledno nespreman, odigrao par utakmica bez narocitog ucinka
d) Stojanovic - isto kao Lakic, jedina svetla tacka je onaj gol (cini mi se protiv Napretka) koji je resio utakmicu
e) Lazetic - uglavnom zasmejavao publiku svojim potezima
f) Mijatovic - s obzriom da smo primili ukupno 10 golova u ligi reklo bi se da mu je ucinak odlican, medjutim imao je dosta oscilacija u igri u ovoj poluseozni. Ipak, mislim da je zasluzio prelaznu ocenu
g) Mrdja - postigao nekoliko bitnih golova, ali slab na prijemu lopte kao i u prodoru. Takodje slab na dodavanju (citaj halav). Cini mi se da je kao i MIjatovic zasluzio prelaznu ocenu
ZarkoIn
Posts: 45
Joined: Sat Nov 08, 2008 8:29 pm
Location: Indjija, Srem, Vojvodina

Post by ZarkoIn »

U narednom prelaznom roku koji predstoji u zimskoj pauzi, daleko više me interesuje ko će napustiti naš klub ili biti oteran, nego što me interesuju ,,zvučna pojačanja’’ koja će doći.

Ako zaista, ali zaista (a ne samo u priči po novinama) naša Uprava želi borbu za sami vrh srpskog fudbala, po mom mišljenju mora zadržati: Brkića, Stošića, Djurića, Kizita, Popovića, Trivunovića, Tadića, Buača, Aleksića i Sepuju. Oni su osnova današnje Vojvodine i na njima i u skladu sa njihovim mogućnostima treba graditi igru. Fali tu naravno jedan dobar vezni igrač (a možda ga i imamo u vidu Stjepanovića ili Leandra) i jedan solidan špic koji će na pravi način moći da menja Aleksića i Sepuju.

Ali, ako zaista, ali zaista želimo borbu za titulu, moramo PROTERATI: Mrdju, Stojanovića, Lazetića i Vukajlovića! Naš čuveni ,,trio fantastiko napadača’’ najavljivan je kao ,,igrači od rase i klase’’ koji će postizati 15-20 golova po sezoni, a oni zajedno u 17 kola dali 4-5! Ali, iskren da budem, svima su nam pokazali: šta znači biti sebičan u igri, kako se maksimalno ne truditi na terenu, kako večito imati problema sa primicačem ili zadnjom ložom i kako na jeftin način pokušati kupiti publiku ljubljenjem grba posle postignutog pogotka. Za mene su oni prošlost Vojvodine koja nije ni postojala (drugim rečima, neću ni zapamtiti da su oni ikada igrali u našem klubu).

I na kraju, ako zaista, ali zaista želimo titulu treba nam stručnjak na klupi (iskusan, samostalan, nepotkupljiv) i on treba da bude najveće pojačanje u ovom prelaznom roku. Da li takav postoji medju Srbima ne znam, ali znam da je svet postao jedno globalno selo...

Biće ovo duga zima sa velikim temperaturnim razlikama...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:Reč je, videćete, o kvalitetnom rešenju, stručnjaku sposobnom da odgovori ciljevima našeg kluba. Ne bih da licitiram ko bi mogao biti trener za koga verujemo da će predstavljati pun pogodak, a uveren sam da ćemo to pitanje rešiti u najkraćem mogućem roku, najkasnije do kraja godine.

Tako kaže direktor novosadskih crveno-belih Cvetko Riđošić u razgovoru o tome da li u Vojvodini treba očekivati promenu na čelu stručnog štaba, pa i ne samo na njegovom vrhu već i u sastavu, bez želje da pomene ma koga s liste onih koji se spominju. Tu su Aleksandar Janković, za koga je teško pretpostaviti da će se prihvatiti posla jer ga do leta 2009. vezuje ugovor za Zvezdu, pa nedavno najozbiljnije pominjan Dragoslav Stepanović, zatim Krasimir Balakov, s tim da ga dovode u vezu i s mestom selektora Bugarske, kao i Nemac Frank Volfgang, bivši strelac Štutgarta, Ajntrahta iz Braunšvajga, dortmundske Borusije i Nirnberga. U igračkoj biografiji stoji mu da je u 215 nastupa u Bundesligi dao 89 golova, dok kao trener nije dobacio do Bundeslige, već je iskustvo sakupljao u Majncu, Duizburgu, Unterhahingu, Ofenbahu i Vupertalu. Njegovu vezu, navodno, predstavljaju menadžeri koji su posredovali u transferu Gojka Kačara u Hertu, i kako su se pokazali veoma korektnim, priča se da im je iz Vojvodine bila poverena i potraga za novim trenerom.

Zahvaljujući dobro obavljenom poslu, s Novosađanima su uspostavili veoma korektnu saradnju.

Ne!

Cvetko Riđošić nagovestio je da se očekuje redukcija igračkog kadra u Vojvodini, čime će se izaći u susret i jednom broju nezadovoljnih, koji nisu imali mnogo prilika u protekloj polusezoni.

– Daćemo im mogućnost da pronađu novu sredinu. S druge strane, definitivno je zauzet stav da se ne prodaju naši najperspektivniji igrači Danijel Aleksić i Dušan Tadić. Kada je o dolascima reč, ne želimo da žurimo, s tim što ne isključujemo mogućnost da dovedemo i nekog iz inostranstva – rekao je Riđošić.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:.

Nemac Frank Volfgang, bivši strelac Štutgarta, Ajntrahta iz Braunšvajga, dortmundske Borusije i Nirnberga. U igračkoj biografiji stoji mu da je u 215 nastupa u Bundesligi dao 89 golova, dok kao trener nije dobacio do Bundeslige, već je iskustvo sakupljao u Majncu, Duizburgu, Unterhahingu, Ofenbahu i Vupertalu.
Франк је у тренерском послу у континуитету од 1991. године a највећи успех му је био када је на опште изненађење са Есеном стигао до финала немачког купа 1994. године(изгубио од Вердера са 3-1). Задње запослење му је било у региналном лигашу Вуперталу. Рођен је 1951. године и бојим се да би био јако лоше решење. Ако нам већ треба швапски шмек зна се на која врата треба да се куца?
Post Reply