Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Partizan gledao da se ratosilja Babovića i dovede Ivanića kao bolju zamenu, a mi činimo obrnuto.
User avatar
Stexman
Posts: 2619
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Tacno cu prestati da navijam za Vojvodinu dokle god ta kreatura ne ode(ako uopste i dodje). Jebo ih Babovic. :evil:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Transferi

Post by Ken mahniti »

Ovo se sad stvarno otima kontroli...Kakav Bajković,kakav Babović...dajte nemoj da se zaje.avate
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9979
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

a mogli bi i Milijasa :wink:
Image
User avatar
ernesto
Posts: 1222
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ubiparip potpisao za N.Pazar!
ultra komsa
Posts: 427
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Sto se mene tice Babovica MAMLAZA(LALATOVICU KUM TI JE KRETEN) i ONU CIGANSTURU ODVRATNU ako dovedu zajedno na kolac nabosti i dati kerovima da pojedu, jer takvo dju**e nije dobrodoslo nikada!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

aha, butasranje mesecima najavljuje nasu sprdnju koju prati (oci im sagorele), posle nemoj da nismo nakorindjali majmuna na vrata... :?
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dobro de, isto smo pisali i za Ožegovića, pa i samog Lalatovića, kad ono...
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Potpuno razumem reakciju za Bajkovića, ali ne i za Babovića, ako nećemo dovesti neku drugu 10-ku.
Mi bez klasične 10-ke ne možemo stvarati igru i šanse.Ja ne znam karakter Stefana Babovića, tj da li je konfliktni?Znam samo da je jako teško ostati realan mlad čovek, ako imaš tako bogatog babu. Međutim, što se njegove igre ove jeseni u partizanu tiče (ono što sam video na tv u evropskim mečevima) na mene je ostavio sasvim dobar utisak.Sad, kakve su netrpeljivosti i animoziteti bili u ekipi partizana, to stvarno ne znam.A da ih ima, ima ih.
Ono što može da bude problem je koliko će trener Lalatović imati uticaj na Babovića juniora, s obzirom na porodične veze, ali ja očekujem da će sam Babović imati lični motiv i inat da se dokaže u Voši i da pokaže crnima da su pogrešili što su ga otpisali.Nije Babović kalibar Šestića, ali ima sličan put prelaska iz Beograda u Novi Sad.
Drugo, dobićemo daleko veću medijsku pažnju.
Treće i kad je Lalatović dolazio bilo je slično raspoloženje među navijačima (i ja sam gradio stav o njemu preko njegovih izjava i ponašanja), ali se čovek, do sada, ponaša u Voši sasvim korektno i profesionalno i daleko iznad mog očekivanja.
Četvrto, gradimo imidž u javnosti da prelasci igrača nisu samo Novi Sad - Beograd, kao što je bilo od 45-e.
Peto. Realno, igračima iz Beograda je najbolja opcija prelazak u Vojvodinu, po svim kriterijumima, sportskim i lično - porodičnim.
Na kraju, naš Klub ne mogu uništiti nijedan trener, nijedan igrač, nijedan navijač blizanaca, već samo naša Uprava.Tako da tih bojazni nema, ako je Uprava Slaninarska.
Ivanić nam je otišao, treba nam plej igrač, a Zličić neka menja Babovića kad ovaj sustane (npr posle sat vremena).Mlad igrač mora imati nekog od koga može da vidi i(na)uči.Kad je bio Šele stvorili smo Mihajlovića, Jokanovića, Vorkapića, Tanjgu, Kartaliju, Mijića, Vujačića...Bila je to ekipa koja je imala iskusnog vođu na terenu.Naš Ćomi je otišao i moramo naći kreatora naše igre.Od domaćih igrača, ja ne vidim boljeg kojeg možemo dovesti i da on želi da pređe kod nas.
Mislim da će Lalatović (i u nastalim okolnostima) uspeti da održi dobru i sportsko-takmičarsku atmosferu.
'ajd, videćemo još.
PS
Vojo, ne ,,provociraj" sa Milijašom.Milijaš nema snage da korača, a ne da trči.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1491
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Turija apsolutno se slazem sa tobom. Ukoliko nece biti preplacen, sto ga ne dovesti? Koga mi to imamo od igraca da ume sa loptom? Nikog apsolutno.
Nije mi apsolutno bilo jasno sto su ga crni pljuvali i vredjali kad im ceo tim igra ko ona stvar. Ume malo da gnjavi loptu ali je sa njom jako jako dobar, sta god vi pricali. Dokle god se nas klub poštuje, ja nemam nista protiv njega.

Osim toga bih vise voleo da prodamo još nekog, ako ima nade, jer ima dosta igraca a raskidanje ugovora ne vodi nigde.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

nekom logikom stvari, posto smo mi ciganiji uvalil neposredno dva "golmana", red je da nam oni sada to vrate sa "karo desetkom"... :mrgreen:
babun u napad,
sipanza na gol...
i cirkus kolorado moze da pocne!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1295
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Mene ova situacija sve više podseća na sezonu kada je nikolić bio trener, a nadam se da grešim. Mogu slobodno da ugase omladinsku školu, bolje su one beogradske, zar ne?
Karlsson
Posts: 2216
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Turija sve si pogodio!

Babović je pre svega profesionalac i on živi od ovog posla. Ako ćemo ga mi hraniti hlebom, onda ima da gine za dres. A za koga je ranije igrao i za koga navija mene apsolutno ne zanima dok god to ne utiče negativno na njegove igre protiv tog kluba. Ni prvi, ni poslednji.

Činjenica je da smo na poziciji na kojoj smo do skora bili najjači sada najslabiji i da nam obavezno fali pravi Mićin naslednik. Paločević je daleko od tog kalibra, Zličić još uvek zelen da nosi ceo taj teret. S druge strane Babović je nešto najsličnije Mirku. Ima solidnu klupsku karijeru, igrao za sve reprezentativne selekcije, ima dosta evropskih mečeva u nogama. Za većinu naših klubova bi bio superstar.

A plus mu je i taj što se sa grobarima ne podnosi.

Činjenica je da ćemo teško u ovom prelaznom roku naći dostojnu zamenu za Ćomija. Osim Babovića ja ne vidim drugog domaćeg igrača koji to može biti, a stranci na toj poziciji nisu nimalo jeftini.


Što se tiče Bajkovića ja verujem da od toga nema ništa, da je u pitanju prazna priča. Kome treba golman poslednjeplasirane ekipe belgijskog prvenstva?
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Meni je Palocevic na pripremama delovao sasvim ok a mislim da bi tu dobro mogao odigrati i Meleg. Babovic je veoma dobar igrac za nase uslove a veoma znacajno je i to sto ima jaku levu nogu za prekid.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4895
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kome smeta jak Babinjo :greenbutt:

Salu na stranu, za Palocevica je izmislio fudbal. Kad smo ih dobili letos, jedino su on i Abubakar igrali fudbal, ovaj je par puta tako nalomio Djurica, da sam mislio da ce ovaj u gipsanom koritu zavrsiti posle utakmice...

Problem u njemu, osim sto je grobarsko :shit: , je to da njihovi tamo precene neke igrace, i onda kad covek odigra ispod njihovih kretenskih kriterijuma (a u skladu sa svojim skromnim mogucnostima), stvara se atmosfera loseg igraca. Posle se to prenese i u medije, pa postane opste prihvacena cinjenica i gleda se svaka greska, jer ti navijaci diktiraju javno mnjenje, a ne strucnjaci, kao sto to biva u Engleskoj npr, gde se za misljenje o necijim mogucnostima ne pitaju navijaci, vec bivsi igraci, treneri i sl...

Da se razumemo, ne zelim Babovica u krugu od 20km od VB, samo naglasavam da on u Vosinom dresu ne bi bio nista losiji od recimo Lazetica.

Za ovu ligu je vise nego korektan igrac. Covek, s druge strane....
Post Reply