Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by gospodinFKV »

Prema tome kako je postavljeno pitanje deluje da je postavljeno sada, u kontekstu vecerasnjeg meca sa njima.
Ne znam od koga mi se vise pegla baca, ruznala ili njega...
ultra komsa
Posts: 426
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ultra komsa »

I zato lepo dovoditi strance bar da ovo ne slusamo. Koliko je samo glup decko, neverovatno.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Glup, gluplji, fudbaler zvezde.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Gde se ovaj gasi majko mila...
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4093
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Rabba »

Da imamo upravu sa trunkom dostojanstva, momentalan raskid ugovora.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Dokle vise??? :oops:
Eto, nisu uslisene zelje, nisu pobedili njegovi omiljeni. Ne znam kako ce to sad podneti vukanovic :?:
A, Vojvodina u jednoj jedinoj recenici, samo da bi se spomenuo predsednik Zbiljic.

Uglavnom, jos nije ni otvorio vrata pred navijacima Vojvodine, a sramno ih zalupio turom. Posle ovoga, ne bih voleo da ga vidjam na terenu. Ne treba nam nijedan njegov gol. Ima Vosa igrace koji ce ih dati.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3450
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ssnigd »

Uprava??? Sta cekamo???
Ps. Eh, da je Vukanovic jedini :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ultra komsa
Posts: 426
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by ultra komsa »

Samo nek on daje golove, j**e mi se tacno da navija i za sipuse ( sto je isto ko i za ove). 90% zemlje je talog ( sa navijacke opredeljenosti ). Zivite u zemlji gde vodja promovise parizer, a ministri pravdaju kvalitet robe. Dakle vi ocekujete postovanje od malog pavijana iz Gajdobre??? Aloooo trzanje sto pre!!!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by zime89 »

ultra komsa wrote: Thu Oct 05, 2023 9:19 am Samo nek on daje golove, j**e mi se tacno da navija i za sipuse ( sto je isto ko i za ove). 90% zemlje je talog ( sa navijacke opredeljenosti ). Zivite u zemlji gde vodja promovise parizer, a ministri pravdaju kvalitet robe. Dakle vi ocekujete postovanje od malog pavijana iz Gajdobre??? Aloooo trzanje sto pre!!!
Slažem se ,ali opet bez obzira što živimo u zatucanoj vukojebini mislim da bi trebao da postoji bar neki osnovni kodeks za sve koji su u SD , da bar dok si u Vojvodini javno ne treba da navijaš za druge klube da nam se ne ponavlja slučaj Rebrača i slićno.
ZIME89
VošaNS
Posts: 923
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by VošaNS »

Da smo ozbiljni kao što nismo Vukanović bi već bio bivši.
User avatar
rykerfcv
Posts: 891
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by rykerfcv »

VošaNS wrote: Thu Oct 05, 2023 10:45 am Da smo ozbiljni kao što nismo Vukanović bi već bio bivši.
+1
Klosarcina ciganska.
УПРАВА НАПОЉЕ!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Minja »

zime89 wrote: Thu Oct 05, 2023 9:36 am
ultra komsa wrote: Thu Oct 05, 2023 9:19 am Samo nek on daje golove, j**e mi se tacno da navija i za sipuse ( sto je isto ko i za ove). 90% zemlje je talog ( sa navijacke opredeljenosti ). Zivite u zemlji gde vodja promovise parizer, a ministri pravdaju kvalitet robe. Dakle vi ocekujete postovanje od malog pavijana iz Gajdobre??? Aloooo trzanje sto pre!!!
Slažem se ,ali opet bez obzira što živimo u zatucanoj vukojebini mislim da bi trebao da postoji bar neki osnovni kodeks za sve koji su u SD , da bar dok si u Vojvodini javno ne treba da navijaš za druge klube da nam se ne ponavlja slučaj Rebrača i slićno.
Ово је жива истина. Било би лепо да се клуб изјасни везано за Кодекс понашања људи који су на платном списку клуба.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3919
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Red Marquis »

Ovo će da se ponavlja i ponavlja, dok neko u klubu konačno to ne preseče.
Ja znam da su im svima u klubu procenti važniji od nas, ali neku formu moraju/moraće da ispoštuju.
Io odio Belgrado
CRD FCV
Posts: 1746
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by CRD FCV »

Макар ово да уведемо

https://rtcg.me/sport/fudbal/238765/za- ... psona.html
Post Reply