Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, Neskovic 2 komada u mrezu Borjana :)
Znas da ga mnogo volim,ali ta dva gola su naspram njegovih igara kao golovi Pavkova Liverpulu,mora Mihajlo jos bolje,pre svega jos jace u duel igri,nacinom igre me podseca na Mijata,mada iskreno iako ima lepu karijeru od Mijata sam ocekivao takodje mnogo vise.Ali nadam se da ce Mihajlo mnogo da nauci od ova dva gola i da shvati koliko mu golovi i dobre igre doprinose napredovanju,a ne da se uljuljka kao jedan centarfor tamo. Inace,ne bi mi cudilo da Zvezda uputi ponudu za Mihajla....
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Dragojlo »

Voja wrote: Inace,ne bi mi cudilo da Zvezda uputi ponudu za Mihajla....
Ovo i ja pomislih.... I sve mi se nešto čini da bi i njemu to bilo "ostvarenje dečačkog sna", "dolazak u voljeni klub zaobilaznim putem", itd.... :devil:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

Voja wrote:
Turija wrote:Vojo, Neskovic 2 komada u mrezu Borjana :)
Znas da ga mnogo volim,ali ta dva gola su naspram njegovih igara kao golovi Pavkova Liverpulu,mora Mihajlo jos bolje,pre svega jos jace u duel igri,nacinom igre me podseca na Mijata,mada iskreno iako ima lepu karijeru od Mijata sam ocekivao takodje mnogo vise.Ali nadam se da ce Mihajlo mnogo da nauci od ova dva gola i da shvati koliko mu golovi i dobre igre doprinose napredovanju,a ne da se uljuljka kao jedan centarfor tamo. Inace,ne bi mi cudilo da Zvezda uputi ponudu za Mihajla....
Hmm. Nemam sta da dodam i slazem se sa napisanim, osim da dodam jedno moje zapazanje u vezi tvoje zadnje recenice.

Ne mora nista da znaci, niti sam ispratio do kraja da li je odgledao cele nase utakmice, kada nije bio u sastavu, pa dolazio na zapadnu tribinu sa svojim drustvom. Na poluvremenu je najcesce izlazio sa tim drustvom sa svog mesta, a da li se vracao nazad, pa seo na drugo mesto, zaista, ne znam.
Da li iz revolta ili neceg drugog, cinilo mi se da nije bio mnogo zainteresovan za utakmicu. Meni bilo malo cudno.
Izgledalo je kao da je dosao zato sto mora???
Tako da me ne bi mnogo iznenadio jednim takvim potezom.

Ako sam stekao pogresan utisak, izvinjavam se momku, ali kad ste vec napisali to za zvezdu, nisam mogao da se ne podsetim tog detalja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Dragojlo wrote:
Voja wrote: Inace,ne bi mi cudilo da Zvezda uputi ponudu za Mihajla....
Ovo i ja pomislih.... I sve mi se nešto čini da bi i njemu to bilo "ostvarenje dečačkog sna", "dolazak u voljeni klub zaobilaznim putem", itd.... :devil:
Da se ne shvati pogresno,nisam rekao da je decko zvezdas,nego zvezda tako funkcionise,kad su kupili Onjila,sto ne bi i Neskovica.
A opet Dragojlo sve zavisi od percepcije... mi sad molimo Boga da to njemu ne bude ostvarenje decackog sna,a ako pogledas iz nekog drugog ugla,sta ako Lalat talozi samo zvezdase u timu,a Vojvodinase salje na pozajmice!? :) Tako da ne treba se zaletati,nego treba lepo sad uprava da povuce potez pre i uputi zvanicnu ponudu za Boacija. Mislim da bi nam takav profil spica odlicno legao,mada znam da su mu primanja takva da taj ni u Arsenal ne bi otisao za manju platu
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by novosadjanin »

Kako biste izasli protiv zvezde, sa Mrkajicem ili bez? Sa koja dva bonusa? Da li se zna nesto u vezi Bojica, da li krece da trenera?

Da li ce zvezda kalkulisati sa sastavom zbog gostovanja Gentu? Da li ce Kataiju i Ivanicu biti pomesane emocije? Ako Katai bude igrao, mislim da bi nekako moralo da se igra flaster na njega, vec na prijemu lopte...
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Radoye »

Katai je vec igrao protiv nas i bio ekstra napaljen.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by ssnigd »

Katai i Ivanic ce biti napaljeni i cigani ce izaci u najjacem sastavu sa zeljom da nas ponize.
Nadam se da cemo imati makar trojicu u prvih 11, koji ce biti spremni da se pobiju do koske.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Turija »

novosadjanin wrote:Kako biste izasli protiv zvezde, sa Mrkajicem ili bez? Sa koja dva bonusa? Da li se zna nesto u vezi Bojica, da li krece da trenera?

Da li ce zvezda kalkulisati sa sastavom zbog gostovanja Gentu? Da li ce Kataiju i Ivanicu biti pomesane emocije? Ako Katai bude igrao, mislim da bi nekako moralo da se igra flaster na njega, vec na prijemu lopte...
Moj izbor za U21, protiv zvezde, bio bi Bjekovic i Pantelic.
Sto se tice Mrkaica, zavisi od zvezdinih stopera na terenu.
Generalnо, mislim da nam trebaju, uz Covica i Bojica, dva brza napadaca ( Djuricin i Pantelic), kao i brz desni bek( Bjekovic) da cuva Kataija, a Ivanica Stojkovic.
Medjutim, od svih tih mojih zelja nece biti nista, jer verujem da ce Lalatovic izvesti tim koji stalno pocinje utakmice ( naravno, ako svi budu na raspolaganju).
Od same utakmice ne ocekujem nesto posebno, niti da budemo agresivni kao sto smo protiv partizana.
No, videcemo.
Last edited by Turija on Tue Nov 10, 2020 11:18 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Nema tu mnogo filozofije,nas tim je iskristalisan i tesko ce se tu sta promeniti. Ne plasim se NJIHOVIH vedeta Kataia i Mirka... Ni Kange... Uvek mi (pod uslovom ako cemo igrati fudbal) dobro cuvamo najbolje,nama golove daju sporedni likovi tipa Gobeljic,Erakovic,Sanogo... A sto se igre tice (pod uslovom ako cemo igrati fudbal) u napadu treba kombinovati kao sto je bila kombinacija jel protiv Backe bese u kojoj je Bojic zapoceo i zavrsio akciju golom posle povratnog pasa... Kada zvezdanu napadnes direktnom igrom ka golu i brzom izmenom kratkih pasova retko koji njihov igrac u odbrani zna gde se nalazi,a takve reakcije su obicno odlika limitiranih igraca...
Image
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Istocno stajanje »

Ako ih sada ne dobijemo, kada cemo?
Ako su mogli Javor i Indjija da odigraju hrabro protiv njih, vala mozemo i mi! Igramo kod kuce, bez prisustva navijaca sto nam je velika prednost, jer bi onih doslo iz svih krajeva drzave.
Prvi protiv drugog na tabeli, neka bude fer sudjenje i da se nasi ne sklone ciganima. Samo to zelim.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by gospodinFKV »

Samo mu*a trazimo i da zastava bude belo-crvena, a ne bela ili crveno-bela. :mrgreen:
Protiv svega ostalog se moze. :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by slanobarac »

Istocno stajanje wrote: Prvi protiv drugog na tabeli, neka bude fer sudjenje i da se nasi ne sklone ciganima. Samo to zelim.
Malo skromnije želje, Božić je daleko. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Red Marquis »

Istocno stajanje wrote:Ako ih sada ne dobijemo, kada cemo?
Kad odu s vlasti.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote:
Istocno stajanje wrote:Ako ih sada ne dobijemo, kada cemo?
Kad odu s vlasti.
"Oni" su uvek na vlasti.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by gospodinFKV »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -u-bolnici" onclick="window.open(this.href);return false;
Добро се осећам, одлично дишем и немам никакве респираторне сметње. Мало ми смета што морам да лежим, али издржаћу и верујем да ћу брзо изаћи са болничког лечења.
Brz oporavak, Djumi!
Post Reply