Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2615
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

Jebote izgleda da nam je zabranjeno i da maštamo o prvom mestu! Ako ti je ambicija da budes drugi ili treci onda to ne sme da se zove ambicija. Kako smo dosli od sampionskih titula do ambicija za drugo mesto?

Nema napretka ovakvim razmisljanjem.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Stexman wrote: Sat Jul 08, 2023 4:26 pm Jebote izgleda da nam je zabranjeno i da maštamo o prvom mestu! Ako ti je ambicija da budes drugi ili treci onda to ne sme da se zove ambicija. Kako smo dosli od sampionskih titula do ambicija za drugo mesto?

Nema napretka ovakvim razmisljanjem.
Sa ovakvim prelaznim rokom drugo mesto ima vecu tezinu nego proslogodisnje prvo, tako da, izjava je na mestu... kao i prosle godine, cilj je i napada se ono sto je nedostizno :)
Image
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Firma kej »

Stexman wrote: Sat Jul 08, 2023 4:26 pm Jebote izgleda da nam je zabranjeno i da maštamo o prvom mestu! Ako ti je ambicija da budes drugi ili treci onda to ne sme da se zove ambicija. Kako smo dosli od sampionskih titula do ambicija za drugo mesto?

Nema napretka ovakvim razmisljanjem.
Dečko mi se čini dao sasvim korektan intervju gde je iskreno rekao ambicije i mogućnosti. Mi nismo trenutno za prvo i da je rekao to prvo mesto kao što je Zbiljić svi bi se smejali (prvi ja).
User avatar
Stexman
Posts: 2615
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Stexman »

A sto je problem reci hocemo titulu? Pa ako ne uspemo nije lose ni drugo mesto? Sta je tu smesno?
Smeno je sto nasa uprava nista ne radi da bi ta titula bila realnost. Tu je pravi humor.
Nisam ja nista kritikovao decka nego sam samo komentarisao trenutno stanje stvari gde ne sme ni da se pomisli na titulu.
User avatar
Djisa
Posts: 1246
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Djisa »

Stexman wrote: Sat Jul 08, 2023 9:35 pm A sto je problem reci hocemo titulu? Pa ako ne uspemo nije lose ni drugo mesto? Sta je tu smesno?
Smeno je sto nasa uprava nista ne radi da bi ta titula bila realnost. Tu je pravi humor.
Nisam ja nista kritikovao decka nego sam samo komentarisao trenutno stanje stvari gde ne sme ni da se pomisli na titulu.
Cigani su jaci za dve klase od svih zajedno i ligi. Budzet im je 2 puta jaci nego svima ostalim zajedno u ligi. Igraci koji kod njih nemaju mesta ni medju 25 igraca su ozbiljna pojacanja za nas, cuku i Tsc. Pa zasto onda lupati, da titula cilj, kad nije. I drugo mesto je ogroman uspeh, a sad i to koliko je realno......
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Lepo je biti optimista, ali realno je borba za 5. mesto. Samo, kad bi to neko izjavio bio bi kritikovan do oktobra.
Ne verujem da ce ljudi u klubu dovesti bilo koje ozbiljno pojacanje.
Radulovic im je plafon ( a vidimo pod kakvim nepovoljnim uslovima za Vosu je doveden), a on nema mesta u zvezdi ni u 25 igraca.O cemu mi pricamo?
Ovo sto gledamo u Sloveniji je patnja ziva sa loptom i smislenom igrom. Dodje na teren dete od 16-17 godina i sa svojom hitrinom odskoci od svih ovih ostalih (sto carine loptu) za dva koplja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9971
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Jul 08, 2023 10:41 pm Radulovic im je plafon ( a vidimo pod kakvim nepovoljnim uslovima za Vosu je doveden), a on nema mesta u zvezdi ni u 25 igraca.
Nista ja tu ne kapiram... dovodimo igrace koji nemaju menadzere? Bar mi se cini da smo se tako izjasnili... A kontam da bi menadzer uzeo manji procenat nego zvezda :)
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

Tačno godinu dana otkako nas je napustio Đumi…
User avatar
slanobarac
Posts: 3674
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by slanobarac »

Sanjao sam da debitujem na ‘Marakani’ pred velikim brojem gledalaca
Da se ne iznenadite jednog dana. Naše dete što bi neko rekao. S. Bukinac.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2131
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by N13 »

slanobarac wrote: Tue Aug 01, 2023 7:38 pm Sanjao sam da debitujem na ‘Marakani’ pred velikim brojem gledalaca
Da se ne iznenadite jednog dana. Naše dete što bi neko rekao. S. Bukinac.
Ma neeeeemoguce, nase dete. Mora da je mislio na brazilsku Marakanu i Flamengo :)
User avatar
Turija
Posts: 10859
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

slanobarac wrote: Tue Aug 01, 2023 7:38 pm Sanjao sam da debitujem na ‘Marakani’ pred velikim brojem gledalaca
Da se ne iznenadite jednog dana. Naše dete što bi neko rekao. S. Bukinac.
Hvala, da ne moram stalno ja ,,da mracim".
I meni se nisu dopale izjave. Nema tu Vose, osim kao cinjenicnog stanja, a ,,nase dete".
Cekamo sledece ,,nase dete" da progovori. :greenbutt:

Kakva se to deca odgajaju i vaspitavaju u FC Vujadin Boskov.
Dobro je da Vujke ne zna za koga je napravio fudbalski centar - srcani udar bi dobio.

PS
Dajte sve 30+, ti ce, bar, zavrsiti karijeru kod nas :mrgreen:
Dajte Sanoga, on sigurno nece u zvezdu :dance2:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1225
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare_Liman »

Најжалије је од свега што Чумић показује већу љубав према клубу и локал патриотизам од све деце из наше школе... Са којом тежином носи капитенску, како је пао на колена код асистенције за Зукића на Кипру... Како бих волео пред пуним Карађорђем да нас одведе у 3. рунду па после до групне фазе, емоција, мислио би да је у клубу 20 година како гине за клуб, какбе емоције има према навијачима, интервју са форумашима,... Наравно издвојио бих и Зуку и Топета од наше деце, за ове остале ћемо видети, изјава крајње критична, не би ме чудило да се заврши ко са Иванићем јер не верујем да ће се допустири да неко иде директ из Воше у циганију, ал после врло вероватно, ни Лане јуниор ми не улива неку наду, ал дај Боже да грешим
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by fare »

Ako je stvarno istina da je to Bukinac rekao i da prati crvena go**a na inst. odmah ga u GAT to je naš drugi tim. :evil:
Taxista
Posts: 131
Joined: Mon Jul 25, 2022 7:03 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Taxista »

fare wrote: Fri Aug 04, 2023 10:29 pm Ako je stvarno istina da je to Bukinac rekao i da prati crvena go**a na inst. odmah ga u GAT to je naš drugi tim. :evil:
Ne prati go**a na ig.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4032
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »



Hvala našem bratu na lepim rečima i još jednom puno sreće u nastavku karijere pa da nam se putevi ponovo ukrste !
Post Reply