Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Dejan wrote:
limanfkv wrote:A sto ste vi sigurni da se bilo ko od njih zove Boja :lol:
Setite se Eriberta iz Kjeva :)
Da ne skrecemo vise sa teme;

Informacija koju je licno Boya dao je da se jedino on od njih cetvorice tako zove i da se njegov ni jedan brat ne nalazi u Srbiji...
Ostaje pitanje ko je taj Kamerunac sto je na probi :wink:
Postoji jos jedan Boya,puno ime mu je Jean Ntsogo Boya,igra u veznom redu,zadnja destinacija mu je bila Slovacka,e sad da li je on brat od onog Boye iz Partizana ili je to Rabren izmislio videvsi da se doticni ovako preziva(sto me uopste ne bih iznenadilo)nemam pojma!
Jahman RF 89
Posts: 1
Joined: Thu Apr 26, 2007 3:01 pm

a

Post by Jahman RF 89 »

Danas sam na SOS-u video da je bivsi igrac Crvene Zvezde Dragan Mrdja na probi u Vosi... :?:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Dok cekamo potvrdu Djumijevog angazmana u FSS, evo jos novosti o nasim bivsim trenerima.

Image
Covek na slici (ne onaj sto jezikom cacka zube), novi je selektor Gane.
Srecno na SP 2010!

http://www.ghanafa.org/blackstars/200808/3105.asp
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Vojvodina je juče potpisala dvogodišnji ugovor s Nenadom Stojanovićem Purketom. Ovaj napadač igrao je u Crvenoj zvezdi, čačanskom Borcu, ruskom Luč Energiju, belgijskom Lokerenu...a očekuje se da njegovim dolaskom crveno-beli poboljšaju efikasnost.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Dejan wrote:
Dejan wrote: Image
Realnija resenje bi mogao da bude Dialiba Boubacar Senegalac sa Bosanskim drzavljanstvom koji nastupa za Zeleznicar(9 golova u prvenstvu), igra na poziciji polu-spica 88 godiste je...zanimljivo je da se bas ovih dana nije odazvao na poziv selektora mlade bosanske repke
http://www.youtube.com/watch?v=jzMaN6KETz8
http://www.youtube.com/watch?v=Pt4ULZM3o4I
Ovo je trenutno jedan od najboljih i najperspektivnijih napadaca na ovim prostorima
Bilo je price da smo se interesovali za njega i mogli smo da ga dovedemo za relativno male pare...Covek je sada u Murusiji i dao je gol kojim su uz jedan Despotov savladali Ajax...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Cujem da su na probi neki Brazilac i Nigerijac. Ako neko zna imena neka napise, pa da vidimo sta mozemo da "iskopamo"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Dejan wrote:Cujem da su na probi neki Brazilac i Nigerijac. Ako neko zna imena neka napise, pa da vidimo sta mozemo da "iskopamo"
Da to nisu slucajno pristigla ona dvojica obecanih iz Herte? :wink:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Miro Spicak,igrao je za unterhaching u drugoj bundes,igrao je i za mladu reprezentaciju poljske,igra desnog beka i u spicu je igrao par puta.ja licno nisam igrao sa njim jer sam tek od juna ovde,a cuo sam da je jak snazan i dobar fudbaler...

Ovo je informacija o potencijalnom Poljskom pojacanju, od Milana Susaka...Hvala mu :wink:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Malo mi je nešto bez kondicije došao na probu :wink:
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Miro Spicak nije samo igrao u Unterhaching nego vec i u nekim drugim klubovima. Ja bih rekao da je sasvim solidan igrac. Za nasu ligu je odlican igrac.
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Da li neko zna sta je sa tim Argenticem Ostrovskim,jel on potpisao za nas ili ce celu vecnost biti na probi?!Valja on nesto ili ne?!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

vladans wrote:Da li neko zna sta je sa tim Argenticem Ostrovskim,jel on potpisao za nas ili ce celu vecnost biti na probi?!Valja on nesto ili ne?!
Koliko ja znam on je potpisao i trenira sa omladincima? Ako neko bolje zna nek me ispravi!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

SezioneFCV wrote:Miro Spicak nije samo igrao u Unterhaching nego vec i u nekim drugim klubovima. Ja bih rekao da je sasvim solidan igrac. Za nasu ligu je odlican igrac.
Miroslav Spizak je igrao i za Duisburg,Aachen,Leverkuzen B....ukoliko je stvarno dobar igrac ja bih zanemario njegovu fizicku spremu,nadoknadice on to vrlo brzo,nama su kvalitetni igraci preko potrebni narocito na tom desnom beku jer je izvesno da ce nam onaj Ilic koristiti otprilike koliko i Ilija Mandic prethodne sezone!
User avatar
Milan
Posts: 4311
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

vladans wrote:Da li neko zna sta je sa tim Argenticem Ostrovskim,jel on potpisao za nas ili ce celu vecnost biti na probi?!Valja on nesto ili ne?!
Na prijateljskoj protiv Mladosti iz BJ mi je deran baš zapao za oko. Igrali su većinom rezervisti, a on je baš odskakao od ostalih. Ako me sećanje služi, dao je dva gola. To je samo jedna utakmica, ali na njoj mi je izgledao kao igrač koji nas stvarno može pojačati...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Juce i danas su se mogli nacuti neki tracevi o 3 igraca sto bi trebalo da potpisu za Vosu,mislim da bi nas to sve obradovalo.Ostaje da se vidi u toku danasnjeg dana :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Post Reply