Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

N13 wrote:Kec u Nisu! :mrgreen:

Sami smo na drugom mestu, napokon. Samo neka traje... :)

TSC i Cukaricki odigrali nereseno, sto sam odgovara... jedino Spartak i Proleter prete :D
Radnički je uložio dosta para. Doveli su Darka Lazića koji je bio proglašen za najboljeg štopera u Bosni.(ne cenim kvalitet dotičnog) Amar Osim ga je hvalio kako je za klasu bolji od svakog drugog štopera u Bosni. Sarajevo nije imalo da mu da platu koju je potraživao. A Radnički ima više od Sarajeva kog em što gura grad imaju i jake sponzore (Turskish Airlines).
Radnički je po imenima u top 5 timova lige ali igraju baš loše. Danas gol iz jedine šanse. Čini mi se da trenutno i jesmo druga najkvalitetnija ekipa u državi i da nam za neki iskorak fali 3 kvalitetna igrača. U ekipi se zna ko šta radi. Lalatović radi vrhunski posao. Još žalim za utakmicom protiv Javora gde smo promašili SVE.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by 1892 »

churguzijanac wrote:Djumi :greenbutt:
Đumi suzu pustio :) Želi partizanu sve pobede do kraja sezone :shit:
Come on you Reds!
Danilo
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Danilo »

Sumnjiva je ona utakmica protiv Pazara, prica se da su igraci bojkotovali...zbog 2 plate
Nemam pojma jel istina, prosto ne verujem
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Danilo wrote:Sumnjiva je ona utakmica protiv Pazara, prica se da su igraci bojkotovali...zbog 2 plate
Nemam pojma jel istina, prosto ne verujem
To je izgovor. Novi Pazar je domaćinska ekipa. Naši igrači su navikli da im kasne plate u karijeri nije kao da ostale LLSL ekipe plaćaju u roku. Imaju sasvim dobra primanja nije im problem da sačekaju koji mesec. Pazar je bio bolji.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Dragojlo »

Smaram, al moram ovo da pomenem.... U maju 2016 kad smo dobili cz na Marakani 3-1 (pod jako sumnjivim okolnostima, da ne kažem sklanjalici), dvostruki strelac Trujić se posle pohvalio kako mu je Lalat rekao "jeste da si grobar, al gotivim te, svaka ti čast!", na šta je neko od forumaša konstatovao - "Leptejebo, pa ovi se verovatno na treningu dele na cigane i grobare kad igraju međusobno!"...
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Dragojlo wrote:Smaram, al moram ovo da pomenem.... U maju 2016 kad smo dobili cz na Marakani 3-1 (pod jako sumnjivim okolnostima, da ne kažem sklanjalici), dvostruki strelac Trujić se posle pohvalio kako mu je Lalat rekao "jeste da si grobar, al gotivim te, svaka ti čast!", na šta je neko od forumaša konstatovao - "Leptejebo, pa ovi se verovatno na treningu dele na cigane i grobare kad igraju međusobno!"...
Lalatović se više sprda sa tim. Vidis da i one novinarke sprda kao mozda navijas za partizan ali donosis mi srecu ili tako nešto beše. A i mislim da u ekipi nikad nismo manje grobara ili cigana imali nego sad. Bralić navija za Splitski Hajduk :D
Mislim ne vidim da su npr Čović ili Bojić ljubitelji nekog od blizanaca. Čak i Drinčić kao jedan od najboljih igrača crnog blizanca u poslednjih deset godina daje poslednje atome snage protiv njih za Vošu. Dobra je ovo celina momaka na čelu sa Nenadom. Ili kad mi neko kaže Lalat pušta zvezdu pa ajde nek mi obljasni kako bi on to mogao da uradi a kapiten nam Drinčić koji grize protiv "svog" a kao protiv zvezde neće da da maksimum.
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Stexman »

Deep Purple wrote:Čak i Drinčić kao jedan od najboljih igrača crnog blizanca u poslednjih deset godina daje poslednje atome snage protiv njih za Vošu.
Drincic je bio cigan i igrao za njih u mladjim kategorijama, ali ga je put naneo u partizan...
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Stexman wrote:
Deep Purple wrote:Čak i Drinčić kao jedan od najboljih igrača crnog blizanca u poslednjih deset godina daje poslednje atome snage protiv njih za Vošu.
Drincic je bio cigan i igrao za njih u mladjim kategorijama, ali ga je put naneo u partizan...
Hvala na informaciji. Stvarno nisam znao. Ali opet jednostavno nije mi jasno kako neko može da pomisli da će Lalatović da pusti zvezdu. Udje u svlačionicu i kaže momci danas odmaramo? Ili možda šapne Đorđeviću jer je eto i on bivsi omladinac zvezde da ih pušta?!? To su sve teorije. Sigurno je da veći pik ima na partizan i sigurno je da svaki trener ima tog jednog trenera ili klub koji voli da pobeđuje. Meni to recimo ne smeta. Mislim da je vreme da pobedimo zvezdu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Zvanično igrač kola Nikola Drinčić.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by novosadjanin »

Deep Purple wrote:
Stexman wrote:
Deep Purple wrote:Čak i Drinčić kao jedan od najboljih igrača crnog blizanca u poslednjih deset godina daje poslednje atome snage protiv njih za Vošu.
Drincic je bio cigan i igrao za njih u mladjim kategorijama, ali ga je put naneo u partizan...
Hvala na informaciji. Stvarno nisam znao. Ali opet jednostavno nije mi jasno kako neko može da pomisli da će Lalatović da pusti zvezdu. Udje u svlačionicu i kaže momci danas odmaramo? Ili možda šapne Đorđeviću jer je eto i on bivsi omladinac zvezde da ih pušta?!? To su sve teorije. Sigurno je da veći pik ima na partizan i sigurno je da svaki trener ima tog jednog trenera ili klub koji voli da pobeđuje. Meni to recimo ne smeta. Mislim da je vreme da pobedimo zvezdu.
Otkud vama to za Drincica i Djordjevica?

Djordjevic je bio u nasim mladjim kategorijama: https://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%A1%D ... %B8%D1%9B_(%D1%84%D1%83%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80,_1991" onclick="window.open(this.href);return false;)

A Drincic nije bio u zvezdinim mladjim kategorijama vec partizanovim: https://sr.wikipedia.org/sr-ec/%D0%9D%D ... 0%B8%D1%9B" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Deep Purple »

Đorđević je bio u zvezdi u izlaznoj generaciji. Bar je tako rekao na gostovanju u pregledu kola ako nisam nešto pomešao. Bio je i u prvom timu. I rekao je da je zahvalan Lalatoviću za sve u karijeri jer ga je iz Zvezde gde nije igrao doveo u Borac iz Čačka kada su beležili one vrhunske rezultate. Mada proveravam transfermarkt i tamo stoji da je ceo omladinski pogon bio kod nas.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote:Ali opet jednostavno nije mi jasno kako neko može da pomisli da će Lalatović da pusti zvezdu. Udje u svlačionicu i kaže momci danas odmaramo? Ili možda šapne Đorđeviću jer je eto i on bivsi omladinac zvezde da ih pušta?!? To su sve teorije. Sigurno je da veći pik ima na partizan i sigurno je da svaki trener ima tog jednog trenera ili klub koji voli da pobeđuje. Meni to recimo ne smeta. Mislim da je vreme da pobedimo zvezdu.
Fudbal je jedan stravicno mutan biznis i u mnogo razvijenijim drzavama, a kamoli u ovoj gajbi banana. Ne treba biti naivan. Sta mislis koliko se stvari kaze u tim svlacionicama? Kad bi jedan prosecan superligaski fudbaler progovorio o tome sta cuje u svlacionici, pola lige bi u zatvoru zavrsilo, ali ne pre nego sto njega pojede mrak.

Da li Lalatovic dodje i kaze ''pustite ih zbog mene''? Naravno da ne. Problem nastane onda kada trener sa najvecom jezicinom u poslednje dve decenije loptanja na ovim prostorima cuti kao zaliven kad mu tim naprasno zaboravi fudbal u ta 2-3 meca godisnje. Gukni, golube! Prikazes atomski fudbal protiv crnih, koji otkine tu istu zvezdu u 4 od 5 meceva u proseku. Gde zapne bas taj mec? Gde nestane taj famozni lalatpress samo u tim mecevima po pravilu? Po meni, krajnje je naivno misliti da su bas ti mecevi slucajnost i da je zvezda bas toliko nesavladiv protivnik. Evo ti, najgora zvezda u poslednje 4 godine - bez igre, izvikani igraci, setnja po terenu. Penale dobijaju na lepe oci. Tu smo, drugi smo, u 6 bodova. Idealna prilika da ih sabijemo na njihovu polovinu i da od Stankovica napravi neiskusnog majmuna kakav jeste.

Dakle, to ''pustite ih'' ne dolazi od Lalatovica, ali praviti se da on sa jednakim zarom (ili bilo kakvim uopste) ispravlja tu konkretnu krivu Drinu, kao sto ispravlja vecito neke druge, je u najmanju ruku smesno.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by ernesto »

1892 wrote:
churguzijanac wrote:Djumi :greenbutt:
Đumi suzu pustio :) Želi partizanu sve pobede do kraja sezone :shit:
https://fudbal.hotsport.rs/2020/10/27/a ... ra-protiv/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mnogo bre licemerno Djumi , mnogo ....
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Istocno stajanje »

Drago mi je kada blizanci gube, ali realno nama to nista ne znaci u smislu pozicije na tabeli. Partizan ma koliko da je los, njih ce nekako pogurati da budu drugi. Vise bih voleo da je bilo nereseno. Gledao sam raspored, Radnicki ima bas lagan raspored do kraja i zbog toga mi je krivo sto su pobedili, jer mogu da nas prestignu, jos idemo i u Nis...
Jesmo drugi trenutno, ali svi su nam blizu. Gradski rival recimo ima par bodova manje od nas, a nakon utakmica sa Backom i Metalcem pocinje tezi raspored za nas.
Cuka i TSC ce isto da se probude, Cuka se dpbro pojacala, a TSC zna i po 10 utakmica da zaredja pobede, kao sto je bilo proslog proleca. Proleter, Spartak, Mladost i Vozdovac ne verujem da mogu nesto da urade.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2020/21

Post by Voja »

Istocno stajanje wrote: a nakon utakmica sa Backom i Metalcem pocinje tezi raspored za nas.
Voja wrote:Ono sto mene brine,samo sam onako odokativno bacio pogled na raspored i cini mi se da je prvi deo sezone taj gde treba da uzmemo mozda cak i 70% ukupnih bodova u prvenstvu.... plasim se druge polovine buduceg prvenstva :roll:
Ovo sam pisao kada su izvuceni parovi za ovu sezonu.... Kao sto rekoh,ovu prvu polovinu prvenstva moramo iskoristiti maksimalno,jer mislim da u nastavku prvenstva sledi mnogo,mnogo teskih gostovanja i malo bodova
Image
Post Reply