Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4418
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »




Ima u ovoj ekipi stvarno sjajnih momaka, nadam se da će Urketa sledeće sezone da izbegnu povrede i da će pokazati zapravo koliko može i zna.
User avatar
slanobarac
Posts: 3807
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by slanobarac »

Samo napred Uroše.
Ti si čvrst i dobar momak.
Želim ti da postaneš idol novim naraštajima Vošinih navijača i da te dugo pamte.
Sve najbolje u novoj sezoni i da te povrede mimoiđu. Verujem u tebe. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4402
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Rabba »

Samo napred momčino!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Krle »

Mislim da si na dobrom putu da ponovo budeš igrač zbog koga će ljudi dolaziti na stadione.
Puna podrška i tebi i svima onima koji slično razmišljaju.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Duplof
Posts: 1055
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Duplof »

Ovakvi se pamete, ovakvi treba da dobijaju aplauze i za fudbalske i za životne poteze!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Djisa
Posts: 1284
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Djisa »

Vitas jos nije dobio ispisnicu?
Kup je nas!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1354
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by MiSmoFKV! »

Au kakav borac, kao gospodin samo mog avatara. K'o se ikad bavio nekim sportom, pogotovo borilačkim, zna da kad izađeš na teren prvo se boriš sa sobom i svojim strahovima, pa tek onda sa protivnikom. Urošu želim sve najbolje, nadam se da ga i sledeće godine gledamo u najdražem dresu.
User avatar
Turija
Posts: 11160
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Zelim Urosu Nikolicu sto brzi potpuni oporavak i da iskaze svoj celokupni potencijal. Ima tu sportsku hrabrost i prgavost na terenu i ,,dobru nogu". Ali, po mom misljenju, do sada je u nasem dresu samo nagovestaj dao.
Voleo bih da ga, sto pre, vidimo u punom svetlu.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4418
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

Neka neko od administratora napravi topic za postavljanje pitanja Čumiću.
Cane
Posts: 1276
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Cane »

Veliki naklon Urošu. Za sve ono što je i takvom stanju s povredama i drugim nedaćama pokazivao na terenu, a podjednako i za odnos prema klubu, koji je demonstriran i u njegovoj objavi. Respect!

Ovakvim gestovima, ali pre svega poštenim odnosom kako prema sebi i svojim dostignućima, tako i prema klubu i navijačima stiče se iskreno poštovanje. Uroše, na dobrom si putu, nastavi tako i uz malo sreće da te zaobiđu ranije nevolje s povredama bićeš neko ko će se pamtiti i kad jednog dana ne budeš u našoj Voši. Srećno!
User avatar
Turija
Posts: 11160
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Otvorio sam topik za pitanja nasem Nikoli Cumicu u rubrici ,Pitanja forumasa".
Ali, automatski se topik pozicionirao ispod topika ,,Pitajte Johna Marya", pa bi bilo dobro postaviti ga na poziciju 1.
Ko ima mogucnosti da ga prebaci, zamolio bih ga da to ucini.
Hvala!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Milan »

Mišljenja sam da bi bilo bolje da se prebaci ovde u "Aktuelnosti", jer mnogi, siguran sam, neće ni primetiti. Da nisi ovde napisao, prvi ja ne bih konstatovao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 11160
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

@Milan
Stavio sam tamo, jer je jako lepo videti spisak kakva su sve velika
fudbalska imena Vose postali clanovi Foruma i bili spremni za otvorenu komunikaciju sa nama navijacima forumasima.

Bas iz tog razlog sto si naveo ( bojazni da se nece primetiti), postavio sam informaciju u ovaj topik.
Cekamo pitanja i odgovore Nikole Cumica.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4418
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Deep Purple »

Nikola će u toku nedelje odgovoriti na sva pitanja. Čisto ds vam javim :)
User avatar
Turija
Posts: 11160
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Mon Jun 05, 2023 11:01 am Nikola će u toku nedelje odgovoriti na sva pitanja. Čisto ds vam javim :)
S obzirom na ovu ,,nasu" upravu, vec sam pomislio :
Pisi propalo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply