Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

limanfkv wrote:
Mirko Ivanic wrote:Najpre da stavim tačku na spekulacije o mom navijačkom opredeljenju: nisam navijač ni Partizana ni Crvene zvezde, navijam jedino i isključivo za Vojvodinu! U njoj sam, uostalom, od svoje 12.godine, ona je od mene napravila igrača. Svakom igraču godi kada ga traže, ali ja sam odmah rekao da to ne želim. To što je Zvezda nastavila komunikaciju sa klubom je nešto na šta nisam mogao da utičem i u šta nisam bio upućen
Evo jos jednom, ako neko ne vidi dobro sta je izjavilo nase dete.

Comara je primer coveka i igracine, a vi sami izaberite u sta cete verovati - njemu ili kojekakvim komentarima sa mozzarta. Jebem izbor.
+1

Браво за Ћомија!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Image

Evo, da pojedinci lakse pojedu ono sto su se uneredili ovde.

Comi svaka cast!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Mare »

Treba izdvojiti negde sve te izjave naših igrača što bivših što sadašnjih i uramiti ih negde da stoje na vidiku igračima u sportskom centru na Veterniku.

U skorije vreme imamo Sergejevu izjavu da igrač Voše ne treba da igra za zvezdu i partizan, sad Ćomijevu izjavu, mislim da ima i Kačareva izjava da se najviše raduje kad daje golove titovim blizancima, pa onda od starijih Vujketova da je Vojvodina na jednoj strani a svi ostali na drugoj, itd, verujem da ih ima još. Pa da klinci vide to svaki dan kad odu na trening, da im to uđe u glavu od početka.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Svaka cast! :cheers:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Milan
Posts: 4512
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Posao zaposlenih u klubu je da svakodnevno ispiraju mozak igracima od najmladjih kategorija, pa na dalje. Da im, ako treba, jednom nedeljno drze predavanja o velicini Vojvodine, o njenoj istoriji, njenim legendama, o svim nepravdama koje su nam ucinjene..., i siguran sam da bi predanim radom po tom pitanju do prvog tima stizao u 95% slucajeva pravi Slaninar. Umesto toga, mi imamo situaciju gde igrac postavlja primer pravilnog (jedino moguceg!) odnosa prema klubu i navijacima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Samo jos jedno pitanje i zavrsavam...
Kakvu kasiku ja vama da iscrtam ovde kada ga jednog dana prodamo a on posle godinu-dve sprintom dodje u CRNA G..NA?
Jer sada posle AbuSektasa ZNAM da bi svi nadi igraci jedva cekali njihov poziv. Istina je jebena rabota. A do tada i ja se slazem - hajde da uzivamo u Comijevim potezima i izjavama.
KRAJ.
NE OGLASAVAM SE VISE.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
limanfkv
Posts: 2887
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Koji je to igrac uradio?

Kizito - on je i govorio dok je bio igrac Vojvodine u za ovaj ili drugi sajt da bi presao za vise para bilo gde.
Vule i Skuletic nikada nisu izjavili da nista na tu temu. Trajkovic vec jeste nesto, ali to je trust mozak.
Abubakar? Ne znam sto se ljudi cude, najobicniji stranac sljaker (pride, nit je izjavljivo, a i kao i prethodnicima zelim mu isto).

Gojko, Stepi, Meda, Sergej su izjavljivali da nikada ne bi presli tamo i nece ni preci, iako nema prelaznog roka u kome nisu pominjani da pojacavaju zgadiju. Ne pravite problem gde ga nema, ima vec dosta problema.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

Želim samo zbog navijača Vojvodine da još jedan put podvučem: Miroslav Vulićević neće preći u Partizan. Iz Vojvodine samo u inostranstvo. Tačka", izričit je bek Vojvodine.
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=725461" onclick="window.open(this.href);return false;

Ponajveći govnar od navedenih, po mom mišljenju.

Abuov prelazak u crne me ne iznenađuje preterano, ali ipak boli. Obožavao sam ga dok je bio kod nas, kao i verovatno svaki navijač Vojvodine, želeo mu lepu karijeru nakon što je otišao, ali jasno je da mu sada priželjkujem sve najgore u istoj.
User avatar
Turija
Posts: 11168
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Veliko postovanje i hvala Mirku Ivanicu.Sesir dole, dubok naklon.
Vratio mi je momak veru u Klub i njegovu buducnost, kao onomad Sergej i jos nekad davno Vujadin Boskov.
Izgleda da na Vujketovoj Zaduzbini stasavaju njegovi naslednici.Jos samo da Uprava postane vredna imena i tradicije Kluba.
Nije svejedno da li Vosini igraci i izdanci FCVB-a navijaju za nas klub ili ne.Pored kvaliteta, taj motiv je presudan za ishod mnogih utakmica.
Comi, Sergej (a nadam se i drugi mladi momci) sa ovakvim odnosom, pisete i ulazite u Istoriju Kluba i srca njegovih navijaca.
Srecno i ziveli :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Transferi

Post by Baltazar »

Ćomi, svaka ti dala!
Vojvodina, jedna jedina!
FkpCascais
Posts: 170
Joined: Mon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post by FkpCascais »

Minja wrote:
FkpCascais wrote:...
Balaž je naš čovek. E, sad, nisam mu zagledao papire, ali, ako pričamo o istom čoveku, branio je i u Kabelu veoma uspešno, a trenutno je direktor Jedinstva iz Stare Pazove.

Šušak jeste Australjanac po papirima, ali i tečno priča maternji jezik, pa se ovde nijedne sekunde nije osetilo da je po bilo čemu različit. Domaći igrač.

Isto je i za drugom našeg "Australijanca". Da li je došao iz Perta ili Budisave, ovde se nije videla nikakva razlika. Svoj na svom.

A, slazem se da je stvar metodologije kako ćete klasifikovati igrače.
Balaž na kojeg mislim je golman, igrao u Voši 90-91 možda je bio još koju sezonu, pišu mu ime Mihaly Balaž a kod nas Mihalj Balaž. Je li taj na koga misliš golman?
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Transferi

Post by 21114 »

U kakvom je stanju Boske Stevanović? Čitam da je slobodan igrač i da je i on ponuđen crnim :shit: ali su ga odbili.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Transferi

Post by nomad »

Crni Petko iz Lučana bi nam sad dobro došao, ko pijanom šamar... lično se ne bih bunio, kad bi u paketu s njim doveli i onog brzonogog Uglješu iz Kruševca. :lala:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2229
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Alo menadzeri, hoce biti neko pravo pojacanje u ovom prelaznom roku?
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Transferi

Post by Chana »

Hvala našim vajnim sportskim direktorima i naravno, upravi koja ih "održava" u životu, što su mi zgadili bivšeg ljubimca :!:

Znam ja vrlo dobro da je dotični fudbalski profesionalac, ali ne mogu da shvatim da je otišao tamo gde je otišao :greenbutt:

DA PODSETIMO ABUA I OSTALE JADNIKE NA NJIHOVA ISKUSTVA SA CRNIM :shit: :
https://www.youtube.com/watch?v=UuC6ZbrTf4Q" onclick="window.open(this.href);return false;

NAČAST VAM SVIMA :!: :!: :!:
Image
NE MOGU DA VERUJEM DA SE SPUSTIO NA NJIHOV "NIVO"...

A ovo je budućnost gospode "bez obraza" (reči Nikole Drinčića):
" Niti sam ja tražio pare od Partizana, niti novi ugovor! Dovoljno govori to što sam oprostio novac i faktički igrao godinu dana besplatno, ali nije mi krivo, jer sam radio svaki trening kao da je poslednji, hteo sam da napravimo nešto. "
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Post Reply