Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3913
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Jedna lasta(prijateljska) ne čini proleće. Taj meč nije merodavan nizašta, pogotovu na početku priprema. Videćemo kad dođe Evropa i prvenstvo kakav je ko.

A ovo za Ivanića...meni miriše na nešto iz Batinog doba, pusti se buva za nekog igrača da će kod blizanaca, da bi nakon prodaje istog negde preko svi odahnuli i zaboravili da smo opet najbolje budzašto prodali.
Io odio Belgrado
User avatar
Djisa
Posts: 1244
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Minja wrote:Upravi mora da bude jasno, ako nasa vedeta ode u zvezdu, letite iz kluba, sa sve Micom i Ljubetom.
1. A kako mislis da ih izbacimo?
2. A zasto cekamo, ako vec mozemo da ih izbacimo?
3. Ko posle njih?

Samo neka pitanja o kima razmisljam vec neko vreme. Zar ovo ljubljenje sa simbolima Brozove Jugoslavije nije dosta da potrose kredite, prodaja igraca po bagatelnoj ceni, nijedno obecanje nije ispunjeno, sta tacno treba da nama dogori do noktiju?
Kup je nas!
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Transferi

Post by fkvoša1914 »

Nikola wrote:Citajte pre nego sto nesto napisete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedjolino Stanisavljevica niko nije pljuvao!! Palocevica ni previse pljuvali, a ni kovali u zvezde.
Nikola wrote:BANDO ko je skautirao i izrazio zelju za dovodjenje Palocevica??? Da nije Terzin igrac ne bi igrao ni za Moravac. Do zla boga spor igrec koji ubije svaku brzu akciju, nema snagu i borbenost za odbranu, a ni prodornost. Da mu nije solidnog suta bio bi ubedljivo najslabiji veznjak JSL.
Usrali ste se i po sebi i po nama sa Palocevicima, struka??
Rabba wrote:Jedan od terzica otisao kod prijatelja pavlovica, drugi takodje terzicev sljam.

Ni jedan ni drugi ne smeju istrcati na teren Karadjordja sa navucenim svetim dresom, ni u prijateljskoj utakmici!
Izgleda i ti treba da čitaš pre nego što napišeš, ali svoje postove :deal:
ssnigd wrote:Tradicija pljuvanja nasih igraca mora da se nastavi. Ove polusezone to je bio Mijat, sledece ce biti Palocevic. A zapravo niko nema pojma kako igra, ja prvi.
A evo i jedan realan post, napisan kad su njih dvojica tek potpisali. Malo manje pljuvačine prema igračima koji obuku dres Voše nije na odmet. Bože zdravlja, gledaćemo ih u sledećoj sezoni pa ćemo doneti sud da li su dovoljno kvalitetni za naš klub. Ovakvu dobrodošlicu priređivati momcima koji su tek potpisali, mislim da nije u duhu stanovnika Srpske Atine i njihovih manira, nebitno ko ih je i preko koga doveo. Pljuvati menadžere i ljude koji žele da se okoriste o klub razumem. Pljuvanje po fudbalerima koji će tek izaći na teren u vošinom dresu smatram degutantnim.


Pozdrav forumašima, moj prvi post ovde.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Stojim iza svih tih napisanih reci!
Nema snage i srcanosti za odbranu, nije prodoran i brz! Da ima dobar sut sam napisao i to je pokazao na pripremnoj sto ga ne cini odmah pojacanjem!

Veci problem od (ne)kvaliteta je menadzerisanje i njegovi menadzeri, tako da derane ne znam sta ti nije jasno? Bode mi oci vise sto je Vosa u tvom niku napisana malim slovima, nego tvoj prvi post!


UO mora podrzati Ivanica u odluci da ga ne moze i nece niko naterati da potpise za zvezdu!!
ПУШТАМ КИШУ!
fkvoša1914
Posts: 37
Joined: Wed Jun 10, 2015 2:12 pm

Re: Transferi

Post by fkvoša1914 »

Pozdrav i tebi derane, svako dobro i manje sekiracije ti želim. Da ti ne bode svašta oči :lala:
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

http://butasport.rs/fudbal/lakicevic-se ... vojvodine/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Transferi

Post by PolovinaZ »

Nikola wrote:Stojim iza svih tih napisanih reci!
Nema snage i srcanosti za odbranu, nije prodoran i brz! Da ima dobar sut sam napisao i to je pokazao na pripremnoj sto ga ne cini odmah pojacanjem!

Veci problem od (ne)kvaliteta je menadzerisanje i njegovi menadzeri, tako da derane ne znam sta ti nije jasno? Bode mi oci vise sto je Vosa u tvom niku napisana malim slovima, nego tvoj prvi post!


UO mora podrzati Ivanica u odluci da ga ne moze i nece niko naterati da potpise za zvezdu!!
Paločević je sasvim pristojan igrač i za mene je on najveće pojačanje u ovom prelaznom roku...Takav igrač nam treba...Nije brz nije prodoran,ali zna da igra fudbal i školovan je igrač...Svi fudbalski fundamenti su mu vrlo dobri,barem za veznog igrača(prijem ,predaja,kretanje bez lopte,odgovornost,šut)...OFK-a ima dobru školu i bez obzira na pozadinu(menadžersku) kluba,kvalitet igrača poniklih u toj školi je zavidan za naše uslove...Menadžerske kombinacije su surova realnost našeg fudbala( i društva generalno) i mi sigurno nemamo snage da se odupremo tome u potpunosti...Ali ako već mora tako onda neka ti igrači imaju određeni kvalitet...
Stanisavljević jeste pojačanje,ali nismo toliko deficitarni na toj poziciji....Mene samo zanima da li to znači da će Asani biti u drugom planu u narednoj sezoni?!...Što se tiče Mrdakovića,on bi mogao i trebao da bude pojačanje ali o tome možemo diskutovati kada budemo videli u kakvom je stanju,i fizičkom i mentalnom...Mada je on uvek bio profesionalac a u Vojvodinu sigurno nije došao da zaradi već da se vrati u takmičarsku formu...To je ono što ohrabruje...Što se tiče ostalih ,,pojačanja'' ne znam šta bih rekao...Onaj momak iz Borca je u takvom padu što se tiče karijere da je bilo logično da ode u neki drugoligaški klub da se vrati u život ali na neki volšeban način on završava u Vojvodini....Jeste on bio veliki talenat pre par godina,ali od tada je u padu....Da smo ga tada doveli to bi imalo smisla...Tada ga je zvezda tražila...Žao mi je što smo se Tumbasovićem rastali na ovakav način jer je on odigrao preko 100 takmičarskih utakmica za Vojvodinu,što je u današnje vreme prava retkost...
Što se tiče Ivanića,on ima kvalitet i mogućnost da ode preko i ne vidim zašto bi uopšte i razmišljao o nekom drugom klubu u Srbiji...Odigrao je sezonu života,postao je član mlade reprezentacije i njegova karijera je strahovito napredovala...Posle samo jedne sezone u prvoj postavi je stekao mogućnost da ode negde preko i potpuno se posveti fudbalu što je za talentovanog igrača u Srbiji jako teško....U svakom slučaju mu želim samo najbolje...
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post by мализека »

Оно што мене посебно нервира када је у питању овај могући покушај отимања Иванића, јесте пасивност председника Воше и осталих који су дужни да реагују. Зашто се устручавају, чега се плаше? Овако испада да ћуте и чекају реакцију навијача и јавности. Ако сви бурно одреагују, онда га вероватно неће поклонити звезди, у супротном... :frown: Крајње је време да се ови из "стубова нације" поставе на своје место. Не би они овако кидисали, да им се није учинило да су наишли на меко. Нека осете тврдо, па ће да подвију реп. :evil:
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

A šta misliš, čega se plaše? Mislim da strah nije neopravdan (ljudi koji stoje iza ovoga ne prežu ni od čega) ali ako ovo ovako prođe onda je kraj i ove uprave i ko zna još čega sve.
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Na moju veeeliku žalost, moram da priznam....

Imamo tačno onakvu upravu kakvu i zaslužujemo!!!

Koliko su oni loši kao funkcioneri, toliko smo mi loši kao navijači.
Ili je možda lakše čekati da se problemi reše sami od sebe????
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post by PelezinhoFkv »

potpisao Maksimović http://www.fkvojvodina.rs/2015/06/potpisao-maksimovic/" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Transferi

Post by lala1914 »

Ko je lik?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Mislim da taj Maksimovic i nije toliko los...
Sto se tice Ivanica, hoce ga zvezda i partizan? Nema frke... Hocemo ne milion, jer ga za te pare mozemo munuti u inostranstvo, nego dva i po jer ste nam konkurenti. Pare u napred i cao. Cisto da se vise ne pitaju, posto ni jedni ni drugi nemaju cvonjka.
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

A na zvanicnom sajtu gomila podataka o Maksimovicu :whistler: Mogli su barem godiste i na koliko je potpisao staviti :deal:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Transferi

Post by trelos gia fcv »

Ode Gnjatić u sektu :shit: :shit: :shit:
Ajmo dalje :deal:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Post Reply