Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Transferi

Post by pedjans »

Mislim da se sada zaista vidi trud uprave da pojača ekipu, što je dobro (eto, neka pohvala i od mene). Da li će to i umeti, druga je stvar. Svakako će biti ugrađivanja, ugađanja nekim menadžerima i slično, ali to je stvarnost u našem fudbalu. Nikoga od igrača koji se pominju kao pojačanja ne bih unapred otpisivao, sećam se mnogih koji su dočekani na nož a onda nam bili oslonac godinama... Ako se žele rezultati, okosnicu tima moraju da čine iskusni igrači (bar njih 7-8) a uz njih treba da stasaju najperspektivniji klinci. Čini mi se da spisak igrača daje osnovu za takvu koncepciju. Iznenađen sam što je na transfer listi Luković, a za ostale nisam. Lično mislim da ni Stojanović nije baš sjajno prošao kod nas, malo je dobijao šansu i to samo u očajnom timu ovog proleća, moguće je da će biti ozbiljno pojačanje nekom drugom timu, ako je lud da ostane u Srbiji ili ako nema nikakvu ponudu iz inostranstva. Milko Novaković izgleda ostaje da bi bio rezerva na poziciji štopera. Uz malo sreće sa iskusnom ekipom bi morali da prođemo dva kola kvalifikacija za LE, što samo po sebi donosi neku izgleda ne baš malu zaradu i onda da se što časnije borimo u trećem kolu, pa šta bude... Biće zanimljivo.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

PanonskiFantom wrote:Milko Novaković je sin generala policije Novakovića.
Pa?

Da li zbog toga cekamo prvo blizance da izadjusa "Karadjordja"? Ako Zoka nece da se zamera nek ga obaveste da je prekobrojan Vranjes i Ljube pa bar neku korist FKV da ima kad trutovima placa 3000E mesecno.

Sto se Onjila tice vest su pustili iz bg da mu dizu cenu, stranci nisu opcija u klubu zbog presmesna dva sd!

Ako Ozegovic dodje klub moraju napustiti svi Slaninari koje rade u njemu, zajedno sa Zokom. Vavan je svakako prekobrojan.
ПУШТАМ КИШУ!
lazarr
Posts: 821
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post by lazarr »

Prelazni rok za sada teče dosta bolje nego prethodnih nekoliko. Verovatno će doći i neko razočarenje u vidu neke prodaje, ali na to smo već navikli.
Transfer lista je za mene očekivana. Koliko god nam Boba kao naš momak i veliki Vojvodinaš godi, on jednostavno nema dovoljan kvalitet.
Isto važi i za Stojanovića. Pokazao je zavidan trud i zalaganje ali ne i kvalitet za našu ekipu.
Vidim da mnogi pominju Lukovića. On je najavljivan kao ogroman potencijal ali ja od toga nisam ništa video. Dečko sa tako malo godina ima tako mali radijus kretanja i neverovatnu sporost.
Siguran sam da na 100m ne trči ispod 13s. Dupe ima kao da je 3 puta rađao. Nisam uopšte siguran da će ikada postati igrač. A najveća primedba je da je "cigan" do koske. Uopšte ne žalim što ga više neću gledati kod nas.
User avatar
Milan
Posts: 4305
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Nikola wrote:
PanonskiFantom wrote:Milko Novaković je sin generala policije Novakovića.
Pa?

Da li zbog toga cekamo prvo blizance da izadjusa "Karadjordja"?
:mrgreen: Odličan komentar!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Danilo
Posts: 1020
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Sto se tice Lukovica,njegova pozicija je centralni ofanzivni i defanzivni vezni igrac,koji ima potencijal i nismo ga se trebali odreci,sa druge strane on je Pavlovicev igrac i kao takav i samo zbog toga nema mesta.
Onjila bi obavezno potpisao na ugovor,sto je rekao prethodnik,nikako na pozajmicu.Moga bi biti veliko pojacanje.
Sto se tice komentara da smo morali prodati igrace da bi zapusili rupe,ne slazem se .Al to je posledica finansijski slabe uprave i tako bi mogli da rade mnogi od nas.Nama trebaju ljudi koji imaju kapitala i hoce da ga uloze u klub.Sve to namece pitanje privatizacije kluba koju jedva cekam.
Zadovoljan sam pojavanjima.
Golman pod hitno,nijedan od trojice nema kvalitet
Danilo
Posts: 1020
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Priznajem nisam upoznat sa nasim omladincem Dominik Dinga nisam ga pratio moze li neko vise da kaze.Vidim drzavljanstvo mu je Srpsko!?
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Transferi

Post by Matador »

Pa budo Milko je ostao na Vosinoj sisi zbog tatice pandura. Prosli put kad je dobio slobodne papire, tatica je cak preko drz. organa rekao da ce otezati klubu maks. Milko nema kvalitet za FKV!! Cudi me da su stariji dosta tihi na pomenu Ozegovica, a mozda su samo iskusnije pa znaju da ce Slaninari iz kluba na celu sa Dundjom braniti klupske i navijacke interese i da ce to spreciti. Pitanje za transparentnu upravu ko je menadzer Palocku i Stanisavljevicu, ko su njihovi menadzeri, kolike su plate igraca i procenat od naredne prodaje? Zasto pustate Vavana da uvlaci u klub cg mafio sportske radnike :) Ozegovic u klub, uprava iz!!! Toliko su sposobni sd da slobodnog Gnjatica koji je prva zelja struke ne mogu da potpisu. Zasto je Lukovic razigravan kao Pavlovicev igrac na stetu Desancica i Stamenica, a sad kad je Terza doveo Palocevica oteran Lukovic??? Planski se sve radi? Kao u seoskom klubu. Zasto je sad Plavsic aktuelan kad imamo kvalitetnije Asanija i Stamenica??? Zasto se u klub dovode igraci zbog necijih interesa? Da li se tako brine o omladinskoj skoli? Da se placaju, razigravaju menadzerski igraci, pa od moguce prodaje da uzimaju kajmak?
User avatar
Salvador
Posts: 1096
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Ne razumem bas ove pozitivne komentare, meni sve ovo deluje kao poslednji mafijasko-nesposobnjacki diletanttizam.
Mnoga se imena spominju, ali daleko od toga da nesto obecava, dok u rubrici 'odlaze' ponovo imamo previse nelogicnih poteza.
Takodje, delim misljenje u vezi S.Novakovica, nije bio nista gori u onim porazima od ostalih, posebno mi nije jasno zasto on mora da leti kada krila skoro vise da nemamo (iako istini za volju jeste me izludjivao sa previse mlakim pristupom).
Ukratko, za sledecu sezonu ne vidim nista dobro, stavise, deluje mi da smo uveliko postali ciganska filijala (sto se mene tice bolje da se ugasimo nego da mora tako), sto ce, ako se pokaze istinitim, biti prvi put da ozbiljno razmislim o bojkotu.
Pride posebno ako 'veliki slaninar' Lj. Dundjerski i njegov retardirani sincic ne odgovaraju za onu bruku.
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

I ja sam cuo neku pricu da sigurno dolazi ovaj Onjilo.. Ima li nekoga blizu kluba da kaze malo vise o tome?
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1486
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Minja wrote: Igrac za kojeg smo 2000% sigurni da je nas. Da je najgori na svetu, kod mene bi, bez razmisljanja, dobio jos dve godine ugovora.
I ja sam 100% nas... Jel moze i meni na par godina ugovor?
Volim Bobu zbog toga sto je Slaninar, ali nam to ne moze biti merilo koga cemo drzati u klubu. Dobijao je mnogo sansi prosle sezone i po meni je iskoristio mozda na dve tri utakmice. Mozda i nije morao da leti, ima njih koji su to zasluzili mnogo pre njega, ali ne moze nekom glavni adut za igranje u klubu biti to sto navija za isti.
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Ko ce igrati bocne veznjake ukoliko odu Gacinovic i Asani, a ne racuna se na Lukovica (a i da se racuna on nije krilni igrac)?

[video]https://www.youtube.com/watch?v=GpowEFJaz-A[/video]

Boba kao krilo.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Колко знам Милко има још 2 године уговор и наравно неће да га раскине. А Гњатић изгледа иде у Грчку.
vdn slaninar
Posts: 1047
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Spisak prekobrojnih mi je skroz korektan sve sami prosecni igraci i vecni talenti,rezovi su bolni ali neophodni.Mozda neko od njih postane igrac al mi ne mozemo nikog dugo da cekamo.Svaka cast upravi na prelaznom roku.
ultra komsa
Posts: 426
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

koja je siuacija sa Despotovicem i Abuom?Jesu li obojica u prvom planu, kad im isticu ugovori?Ovaj rok je u nasim mogucnostima, al daleko od savrsenog, jos je ovo sve mlako...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4093
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Salvador wrote:Ne razumem bas ove pozitivne komentare, meni sve ovo deluje kao poslednji mafijasko-nesposobnjacki diletanttizam.
Mnoga se imena spominju, ali daleko od toga da nesto obecava, dok u rubrici 'odlaze' ponovo imamo previse nelogicnih poteza.
Takodje, delim misljenje u vezi S.Novakovica, nije bio nista gori u onim porazima od ostalih, posebno mi nije jasno zasto on mora da leti kada krila skoro vise da nemamo (iako istini za volju jeste me izludjivao sa previse mlakim pristupom).
Ukratko, za sledecu sezonu ne vidim nista dobro, stavise, deluje mi da smo uveliko postali ciganska filijala (sto se mene tice bolje da se ugasimo nego da mora tako), sto ce, ako se pokaze istinitim, biti prvi put da ozbiljno razmislim o bojkotu.
Pride posebno ako 'veliki slaninar' Lj. Dundjerski i njegov retardirani sincic ne odgovaraju za onu bruku.
+1.

Sledeće godine dižem keš u kladži na cigane protiv nas.

Miriše da ćemo Bobu i Jovanića ponuditi Spartaku u zamenu za Plavšića, uz možda neki keš ili procente od prodaje...

Mocartsport piše da Grgić i Kočović idu u Proleter na pozajmicu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply